1 Aralık Salı 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

1 Aralık Salı 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi

1 Aralık Salı 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi
1 Aralık Salı 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 1 Aralık Salı 2020 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 1 Aralık Salı 2020

1 Aralık Salı 2020 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: Sevgili Koç;

Genel

İçine sinmeyen mevzuları bulmak ve bunları halletmek için bir isteğin olabilir bugün. Hayatında değişmek istediğin ve düzeltmek istediğin şeylere odaklanabileceğin bir gün olacak. Bugün seni biraz strese sokabilir.

Sağlık

Yeni şeyler denemek sağlığın için daha iyi olabilir. Daha farklı bir yeme programı, daha farklı bir egzersiz, daha farklı bir rutin… Hayatında farklılıklar yaparak enerjini yenileyebilirsin bugün. 

Aşk

Yeni bir aşk karşına çıkabilir bugün. Eğer bir süredir hayatında kimse yoksa yeni bir insanın etkisi sende büyük olabilir. Güzel hislere ve mutluluğa kendini açman gerekecek. 

Para

Sevdiklerinle maddi konularda aynı sayfada olmak sana huzur veriyor. Bugün bu huzuru tazelemek için iletişim konularına özen gösterebilirsin. Parasal açıdan atacağınız ortak adımlar için bu kişilerle konuşman sana daha iyi gelecek.

1 Aralık Salı 2020 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: Sevgili Boğa;

Genel

Etrafındaki insanların sıkıntılarına karşı daha duyarlı olabileceğin bir gün. Etrafında olan bitene daha dikkatle yaklaşabilecek ve sorun çözmek için kolları sıvayabileceksin. Sevdiklerine iyi gelecek şeylere odaklanmak sana da iyi gelecek.

Sağlık

Fiziksel kapasiteni artırmak için daha aktif olman gerekebilir. Bugün daha fazla hareket etmeli ve günlük rutinine egzersizi eklemelisin. Kendine yarayacak bir program seçmek için iyi bir gün. 

Aşk

Aşk konusunda kendini sınayacağın bir gün. Daha mutlu olmak için, hayatında bazı değişimler görmek için neler yapman gerektiğini görebilir ve ona göre hareket edebilirsin. Aşk konusunda yeni şeyler öğrenmen gerekebilir. 

Para

Maddi konularda ufak risklere girebileceksin bugün. Geleceğini düşünerek atacağın adımlar sana güzel kazançlar getirebilir. Kaybının büyük olmayacağı düşüncesi bile sana yetecek bugün.

1 Aralık Salı 2020 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler;

Genel

Ortamı sakinleştirmek ve insanların daha sakin davranmasını sağlamak sana düşebilir bugün. Orta yolu bulmak ve kalp kırmadan sorun çözmek konusunda kendini geliştirecek ve etrafındaki insanlara karşı biraz daha dikkatli olacaksın. 

Sağlık

Günlük bir rutin oluşturmak vücudunun ihtiyacı olan bir düzen olabilir. Vücudunun isteklerine ve sağlığına göre hareket etmek enerjini toplamana yarayacak. Daha disiplinli bir rutin sana daha iyi gelebilir. 

Aşk

Aşka kendini bırakmak isteyeceksin bugün. Eğer hoşlandığın ancak bir türlü konuşamadığın birisi varsa bu kişiye karşı açık olabilirsin. Eğer sevdiğin bir insan varsa ona karşı hislerini daha net bir şekilde ortaya koyabilirsin. 

Para

Hislerinle hareket etmemelisin bugün. Maddi konularda mantığın konuşmalı. Ani düşünce ve duygularla hareket etmen gereksiz para harcamana sebep olabilir. O yüzden parasal konularda özenli olmalısın.

1 Aralık Salı 2020 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Sevgili Yengeç;

Genel

Etrafında negatif etkisi olan insanlarla arana bir sınır çekmen gerekebilir. Seni gereksiz yere üzebilecek veya üstüne gelebilecek kişilere karşı dikkatli olmalısın. Sana kötü gelen etkilerden uzak durmaya dikkat etmelisin bugün.  

Sağlık

Rahat ettiğin alanı terk etmek ve kendini zorlamak, fiziksel sınırlarını denemeni sağlayacak. Enerjini artırmak ve fiziksel kabiliyetini kuvvetlendirmek için seni biraz yoracak egzersizlere odaklanabilirsin. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile bir süredir aranızda konu olan bir mevzuyu tartışmanız gerekebilir. İki tarafın da kendi hislerini ortaya koyması önemli olacak. Yapıcı tavrın ile bu durumu düzeltebileceksin. 

Para

Maddi konularda hayallere dalmak ve başka bir alemde yaşamak sana iyi gelmeyebilir. Her ne kadar kendine yeni hedefler koymak için düşüncelere dalsan da günün sonunda gerçek hayata dönmen gerekecek.

1 Aralık Salı 2020 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: Sevgili Aslan;

Genel

Aklına gelenleri unutmamak için yazıya dökmen gerekebilir. Bugün aklına birden fazla konu takılabilir. Ve bu konular ile alakalı güzel fikirler üretebilir ve çözümlere odaklanabilirsin. Bu çözüm yollarını bir kenara kaydetmek sana daha iyi gelecek.

Sağlık

Vücudunun daha sağlıklı olması için gün içerisinde yaptığın işlerin bir rutine dönüşmesi ve disipline sahip olman gerekebilir. Bir gün başlayıp bir gün bıraktığın diyet ve egzersizler yerine daha istikrarlı olmalısın. 

Aşk

Aşk konusunda bugüne odaklanman daha iyi olacak. Geleceğe göre hareket etmek yerine anı yaşamak ve hislerini sonuna kadar görmek sana daha iyi gelebilir. Eğer hoşlandığın birisi varsa yarını beklememelisin. 

Para

Kariyer ve iş konularında önüne çıkan engellerle başa çıkabilmek için yaratıcı olman gerekecek. Cebine daha fazla para girmesi için adımlarını dikkatle seçmen gerekebilir bugün. Kendine en iyi gelecek yolu bulmak seni mutlu edecek.

1 Aralık Salı 2020 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: Sevgili Başak;

Genel

Kendine yeni hedefler koyabileceğin bir gündesin. Farklı konulara istediğin kadar zaman ayırmak için planlama yapman gerekebilir. Genel olarak gündeminde neyin yer edineceğini belirlemek seni heyecanlandıracak.

Sağlık

Sağlıklı tercihler yapmak ve kendine güzel bir egzersiz programı oluşturmak daha iyi olabilir. Hem egzersiz hem de yeme planı hazırlayarak daha sağlıklı bir hayata adım atmak ilerisi için sana daha iyi etkiler sağlayacak. 

Aşk

Sevdiğin kişinin söyleyecekleri olabilir. Onu dikkatle dinlemek ve onu daha iyi anlamak ilişkinize iyi gelecek. Bugün birbirinize zaman ayırmak ve düşüncelerinizi paylaşmak sizi daha fazla bir araya getirebilir. 

Para

Bugün maddi konularda dikkatli hareket etmen gerekecek. Kendine ve hareketlerine dikkat ettiğin sürece parasal konularda şansın da yaver gidebilir. Daha fazla para kazanmanın kontrolü bugün elinde olabilir.

1 Aralık Salı 2020 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: Sevgili Terazi;

Genel

Uzun vadeli planlar hazırlamak için iyi bir gündesin. Farklı konuları gündeme getirmek ve geleceğini kontrol altına almak seni mutlu edecek. Yeni şeylere odaklanmak ve bunlar için hazırlık yapmak enerjini artırabilir.  

Sağlık

Açık hava etkinliklerine özen gösterebilir ve daha fazla hareket edebilirsin. Egzersiz ve aktiviteleri bir rutine dönüştürmek için iyi bir gündesin. Bir yürüyüş rotası belirlemek ve her gün bu rotada ilerlemek sana iyi gelebilir. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi kuvvetli tutmak ve aranızdaki mevzuları daha dikkatli bir şekilde konuşmak isteyebilirsin bugün. Aranızda olan biteni dikkatle ifade etmeniz gerekecek. Bu iletişim size daha iyi bir enerji sağlayabilir. 

Para

Maddi konularda etrafındaki insanlarla aynı fikirde olmayı bekleme bugün. Bazı konularda onları ikna etmen zor olabilir. O yüzden kendi bütçene ve kendi işine odaklanmalısın.

1 Aralık Salı 2020 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: Sevgili Akrep;

Genel

Bugün bir durup düşünmen gerekecek. Ne için ne kadar çaba sarf ettiğini, etrafındaki insanların bundaki etkisini görmek isteyeceksin. Gereksiz çabaları kesme ve insanlarla arana sağlıklı bir sınır çekme zamanı gelmiş olabilir.

Sağlık

Yorgunluklara ve strese karşı dikkat etmeli ve kendine zaman ayırabilmelisin. Kafanı bozan mevzular ile yüzleşmek seni biraz yorabilir. Bu yorgunluğu atmak için vücuduna nazik olman gerekecek. 

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insandan hoşlanman olası. Ancak bu kişiyle nasıl iletişim kuracağını en başta bilemeyebilirsin. Bazı şeyleri acele ettirmek yerine zamana bırakmak sana daha iyi gelebilir bugün. 

Para

Kendini yenilemek için iyi bir gün. Maddi konularda daha farklı düşünmek ve farklı adımlar atmak sana iyi gelecek. Parasal açıdan gidişatını değiştirmeyi ve yeni şeylere odaklanmayı düşünebilirsin.

1 Aralık Salı 2020 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: Sevgili Yay;

Genel

Enerjini toplamak ve çevrendeki insanlarla daha fazla paylaşımda bulunmak sana iyi gelecek. Eğer ortak işler yapıyorsan bu kişilerle arandaki iletişimi kuvvetlendirmen gerekebilir. Çevrendeki insanlarla paylaşımcı olman sana kendini daha iyi hissettirecek.

Sağlık

Vücudunun kuvvetini artırmak ve kaslarını daha fazla çalıştırmak isteyebilirsin bugün. Daha sağlam bir egzersiz programı ile kendini daha sağlıklı hissetmen olası. Bugün egzersiz konularına özen göstermelisin. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile daha fazla konuşmak durumunda olabilirsin. İçinizi sıkan konuları konuşarak halletmek isteyebilirsiniz. Eğer sevdiğin birisi yoksa muhabbeti ile dikkatini çekecek bir insan olabilir etrafında. 

Para

Maddi konularda güzel detaylar ile karşılaşabilirsin bugün. Hayatını kolaylaştıracak ve seni güzel bir enerjiye sokacak bazı durumları fark etmek için kendine zaman tanıman gerekebilir.

1 Aralık Salı 2020 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sevgili Oğlak;

Genel

İçine sinmeyen mevzuları gündeme getirmekten çekinmemelisin. Aklına yatmayan veya tam olarak sonucundan emin olamadığın mevzuları konuşmak ileride pişman olmanı engelleyecek. O yüzden daha fazla iletişime geçmen sana iyi gelebilir.

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak bugün senin için önemli olacak. Bugün alacağın kararlar daha kalıcı olabilir. O yüzden gerek diyet gerekse egzersiz konularında güzel ve yeni kararlar almalı, vücudunu kuvvetlendirecek şeylere odaklanmalısın. 

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha fazla vakit geçirmek sana çok iyi gelecek bugün. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insan ile muhabbeti artırabilirsin. Aşk konularında daha konuşkan olacağın ve kendini güzel etkilere açacağın bir gündesin. 

Para

Maddi konularda kimle ne konuştuğuna ve nasıl konuştuğuna özen göstermen gerekecek. Parasal olarak ortak mevzulara girdiğin kişilerin sözlerini dikkatle dinleyerek hareket etmen gerekebilir.

1 Aralık Salı 2020 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: Sevgili Kova;

Genel

Yeni planlar yapmadan önce sevdiğin insanlarla konuşmak sana daha iyi gelebilir. En ufak bir fikir bile büyük bir plana dönüşebilir aranızda. Bu güzel enerjiyi herkesin keyif alacağı bir etkinliğe dönüştürmek isteyebilirsin.

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını duymak için zamana ihtiyacın olabilir. Günlük iyi bir denge tutturmak vücudunun genel olarak nasıl tepkiler vereceğini gözlemlemende faydalı olacak. Sağlığına özen göstermek için dikkat etmelisin bugün. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda seni sıkan mevzuları çözmek için dikkatli olmalısın bugün. Gereksiz yanlış anlaşılmaların önüne geçmek ve birbirinize daha fazla özen göstermek aranızda daha iyi bir durum oluşturabilir. 

Para

İç sesini dinlemeli ve kendine güvenmelisin bugün. Parasal konularda seni farklı bir fikre ikna etmeye çalışanlara karşı iç sesini dinlemen sana daha iyi gelebilir. Kendine güvenerek hareket etmelisin.

1 Aralık Salı 2020 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: Sevgili Balık;

Genel

Bugün sadece tek bir şeye odaklanmamalısın. Birden fazla konuya odaklanmak ve sana iyi gelecek şeyleri bir sıraya koymak hayatın için daha pozitif olmanı sağlayabilir. Güzel bir plan program yapma günündesin. (Falcihane.com) 

Sağlık

Enerjinin yüksek olacağı bir gün olabilir. Bu güzel enerjiyi daha sağlıklı kararlar alarak kullanmak sana iyi gelecek. Egzersiz konularına öncelik verebilir ve seni zorlayan egzersizlere odaklanabilirsin. 

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı kafandaki soruları çözmek sana iyi gelecek. Bugün bu kişiyi daha iyi tanımak ve kendi hislerinden emin olmak isteyebilirsin. Bunun için gözlem yeteneğini iyi konuşturman gerekecek. 

Para

Kendi fikirlerini ön plana çıkarmak ve parasal konularda kendi kararlarını almak sana daha iyi gelebilir. Maddi olarak kendi önceliklerine göre hareket etmenin faydasını göreceksin bugün.