1 Kasım 2022 Salı Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

1 Kasım 2022 Salı Günlük Burç Yorumları analizi

1 Kasm 2022 Salı Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 1 Kasım 2022 Salı ) yorumlarına bakalım.
Bugün Tüm Burçların 1 Kasım 2022 Salı gününe ait Yorumularını inceleyelim

Sevgili Koç; Ay’ın burcunda hareket etmeye başlamasıyla birlikte sabah saatlerinden itibaren yoğun bir koşturmaca içinde olabilirsin. İlişkilerinde ani tartışmalar ve kopmalar yaşanabilir, beklenmedik kararlar alıp, uygulamaya koyabilirsin. Etraflıca düşünmeden, aceleyle harekete geçmemelisin.

Sevgili Boğa; güne biraz gergin başlayabilir, kendinle baş başa kalarak, bireysel kararlar almak isteyebilirsin. Akşama doğru olaylar birden hızlanabilir, beraber çalıştığın kişilerle ya da akrabalarınla tartışmalar yaşasanız bile öfkeni yansıtmamaya çalışabilirsin. Beklenmedik sağlık sorunlarına dikkat etmelisin.

Sevgili İkizler; bugün olaylar biraz daha netlik kazanabilir, kendini daha enerjik ve mücadeleye hazır hissedebilirsin. Romantik ilişkilerde yaşanabilecek ani gelişmeler öfkelenmene ya da beklenmedik kararlar almana neden olabilir. Arkadaşlarınla ilişkilerinde inişli çıkışlı duygular yaşayabilirsin.

Sevgili Yengeç; iş hayatında tempon yükselebilir, sürekli koşturma halinde olabilirsin. Aile fertleriyle yaşayacağın çatışmalar sosyal çevrenin gözü önünde olabilir, annenle ilgili beklenmedik meseleler ortaya çıkabilir. Kariyerinle ilgili kararlar alıp, hemen uygulamaya kalkabilir, konumunu değiştirmek isteyebilirsin.

Sevgili Aslan; son günlerde kendinde yeteri kadar enerji bulamasan da bugün kendini harekete geçmeye ve ifade etmeye hazır hissedebilirsin. Sosyal medyada gelişen ilişkilerinde değişiklikler yaşayabilir, yüz yüze iletişim kurmak isteyebilir ve tartışmaya açık hale gelebilirsin. Pişman olacağın sözler söylememeye dikkat etmelisin.

Sevgili Başak; bir süredir başkalarına bağlı hissedip özgür hareket edememekten sıkılmış olmalısın ancak akşam saatlerinde tek başına eyleme geçme ihtiyacı hissedebilirsin. Finansal konularla ilgili önüne çıkan beklenmedik gelişmeler, kontrol edemediğin harcamalara yol açabilir. Öfkene hâkim olmalı, düşünmeden hareket etmekten kaçınmalısın.

Sevgili Terazi; bugün özellikle ilişkilerinle ilgili gelişmeler yaşayabilirsin. İlişkide olduğun insanların senin fikrine başvurmadan harekete geçmelerine öfkelenebilir, ilişkinizi gözden geçirmek isteyebilirsin. Duygularını ifade ederken kırıcı olmamalı, gereksiz yere tartışmayı uzatmamalısın.

Sevgili Akrep; hem sağlığına hem de ilişkilerine dikkat etmeli, kontrolsüz hareketlerden kaçınmalısın. Çalışma ortamında çatışmalar yaşayabilir, düşmanlıklarla karşılaşabilirsin. Bir yandan eyleme geçmek, girişimlerde bulunmak isteyebilir, bir yandan da karşılaştığın aksiliklerden dolayı engellenebilirsin.

Sevgili Yay; bugün yaşamdan daha fazla keyif almak için harekete geçebilirsin. Romantik ilişkilerle ilgili girişimlerin beklenmedik tartışmalarla kesintiye uğrayabilir. Hedeflerine varmak için atacağın adımlar olumsuz sonuçlanarak öfkelenmene neden olabilir. Ancak mücadeleden kaçmayarak sonuca ulaşabileceksin.

Sevgili Oğlak; iş hayatında daha başarılı olmak için verdiğin mücadele aile ilişkilerinden dolayı kesintiye uğrayabilir. Üstlerinden beklediğin desteği bulamayabilir, görüşme ve sunumlarda yalnız başına kararlar alabilirsin. Öfkeni kontrol altına alman, yapacağın işlerden başarıyla çıkmanı sağlayabilir.

Sevgili Kova; gün boyunca hızlı bir iletişim trafiği ve koşturmaca seni bekliyor. Özellikle yollarda dikkat etmeli, acele ve hızlı hareketlerden kaçınmalısın. Sözlerinle karşındakini farkına varmadan kırabileceğini düşünmeli, öfkeni kontrol etmelisin. Alacağın ani haberler hemen harekete geçmeni gerektirebilir.

Sevgili Balık; ekonomik konularla ilgili bireysel girişimlerin, ortak kaynakları paylaştığın kişilerin tepkisine yol açabilir. Kontrol edemediğin harcamalar finansal zorluklar yaşamana neden olabilir. Gerçi kazançlarını artırabileceğin ya da yeteneklerini gelire çevirebileceğin fırsatlarla da karşılaşabilirsin.