1 Mayıs Cumartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

1 Mayıs Cumartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

1 Mayıs Cumartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (1 Mayıs Cumartesi 2021) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 1 Mayıs Cumartesi 2021

1 Mayıs Cumartesi 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

sabah saatlerinde duygusal ve hassas enerjiler altında, sezgilerine kulak vererek olayları dışarıdan izleyebilirsin. Öğleden sonra burcuna geçen Ay ile birlikte son günlerde yaşadığın çekingenliği üstünden atabilir, dinamik ve cesur tavırlarla, liderliği ele alarak öne çıkabilirsin.

1 Mayıs Cumartesi 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

güne oldukça hareketli başlayabilir, yarım kalan işlerini tamamlayabilirsin. Hedeflerine varmak için adımlar atsan da bugün girişimlerinden arzu ettiğin verimi elde edemeyebilirsin. Öğleden sonra ise kendi içine dönebilir, bilinçaltının derinliklerine inebilirsin.

1 Mayıs Cumartesi 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

  iş ve sosyal hayatın açısından oldukça karmaşık ve dalgalı bir gün olabilir. Sabah saatlerinde girişimde bulunmak için uygun koşulları bulamayabilirsin. Öğleden sonra ise hedeflerine daha cesurca sarılabilir, gruplar, ekip çalışmaları veya arkadaşlarının da içinde olduğu organizasyonlarda yer alabilirsin.

1 Mayıs Cumartesi 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

duygularının etkisiyle hayata bakış açını ifade etmeye çalışsan da harekete geçmekte zorlanabilirsin. Hassasiyetini ve anlayışını çevrene de hissettirebilirsin. Ancak öğleden sonra kariyer planlarını gerçekleştirmek için gücünü ortaya çıkarabilir, alacağın desteklerle girişimlerde bulunabilirsin.

1 Mayıs Cumartesi 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

seni endişelendiren ve duygusal krizlere yol açan konuları çözmek istesen de sabah saatlerinde elin kolun bağlı olabilir, harekete geçmekte zorlanabilirsin. Öğleden sonra düşüncelerini ifade edebilecek cesarete sahip olabilir, yurtdışı, eğitim ve uzun yolculuklarla ilgili planlar yapabilirsin.

1 Mayıs Cumartesi 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

ikili ilişkiler ve iş birliklerindeki belirsiz koşullar halen devam ederken en azından elindeki işleri tamamlamaya çalışabilirsin. Öğleden sonra finansal konuların da devreye girmesiyle birlikte girişimlerin hız kazanabilir. Prim, komisyon gibi gelirlerde artışlar yaşanabilir.

1 Mayıs Cumartesi 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

başkalarına hizmet etmek ve çevrendekilere anlayışlı olmak isteyerek, karşılık beklemeden yardım etmekten çekinmeyeceksin. Ancak öğleden sonra ikili ilişkiler ve ortaklıkların öne çıkmasıyla anlaşmalar ve toplantılar yapabilecek, iş birliklerini organize edebileceksin.

1 Mayıs Cumartesi 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

kendini duygularına ve sezgilerine bırakarak çocukların ve sevdiklerinle vakit geçirmekten keyif alabilirsin. Ancak günün ilerleyen saatlerinde bu sakin ve anlayışlı tavrın yerini hırs ve rekabete bırakabilir. Risk almaktan çekinmeyerek yeni başlangıçlar içinde olacaksın.

1 Mayıs Cumartesi 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

bugün ev, ailevi konular ve yerleşimle ilgili karar almamalı, son günlerde yaşananları bir kez daha değerlendirmelisin. İçinde bulunduğun koşulların belirsizliği yeni başlangıçlar yapmanı engelleyebilir. Öğleden sonra hayatın keyiflerine yönelebilir, kendini daha aktif hissedebilirsin.

1 Mayıs Cumartesi 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

 duygu ve düşüncelerinin karışık olduğu bir sürecin artık sonundasın. Günün ilk bölümünü akışta kalarak geçirebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde değişen koşullar seni daha kararlı kılabilir. Sonlandırmak istediğin konuları cesaretle noktalayabilir, yeni girişimlerde bulunabilirsin.

1 Mayıs Cumartesi 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

sabah saatlerinde maddi konularda belirsizliklerin getirdiği gerilim devam edebilir. Girişimde bulunmak yerine akışta kalabilir, gözlem yapabilirsin. Öğleden sonra düşüncelerini cesaretle ifade edebilir, kontrolü ele alabilir, gelişmeleri daha rahat yönlendirebilirsin.

1 Mayıs Cumartesi 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

hâlâ burcunda hareket eden Ay’ın verdiği olumlu etkiler devam etmekte. Ancak bugün yeni girişimlerde bulunmak yerine yaşananları gözden geçirmek daha faydalı olabilir. Öğleden sonra maddi manevi değerlerini ilgilendiren konuların öne çıkacak olması gündemini değiştirebilir.

Denizli Oto Ekspertiz