1 Şubat Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

1 Şubat Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

1 Şubat 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 1 Şubat Pazartesi 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 1 Şubat Pazartesi 2021

1 Şubat Pazartesi 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

güne yoğun bir tempoyla başlayabilir, oldukça hareketli bir gün geçirebilirsin. Gün boyunca sorumluluk bilinciyle davranarak, zamanını verimli değerlendirebilir; iş ve sosyal hayatında düzenlemeler yaparak girişimlerde bulunabilirsin. Çalışmalarınla üstlerinin takdirini kazanabilirsin.

1 Şubat Pazartesi 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

görüş ve düşüncelerini ifade ederken çıkarlarını da gözeterek senin için en doğru yolu bulmaya çalışabilirsin. Yurtdışı, akademik eğitim, mahkemeler veya uzun yolculuklarla ilgili konularda yaşanan gelişmeleri değerlendirerek, olayları kontrolün altına alabilirsin.

1 Şubat Pazartesi 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

 gayrimenkul alım satımı ya da diğer yatırımların için gereken finansal desteği alabilir ve girişimlerde bulunabilirsin. Kredi, vergi, sigorta, miras gibi konularda sorumluluğu üstlenmen, ödemelerini bir plana sokman ve harcamalarını düzene koyman gerekebilir.

1 Şubat Pazartesi 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

bugün şartlar sana bağlı olmasa da aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplardan alacağın destekle girişimlerde bulunabilirsin. Akılcı ve tutarlı hesaplarla adımlar atabilir, olumlu gelişmeler yaşayabilirsin. Fakat yakın ilişkide olduğun kişiler üzerinde duygusal baskı oluşturabilir.

1 Şubat Pazartesi 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

çalışma ortamında belirli düzenlemeler yaparak yeni bir iş planı oluşturabilirsin. Fakat hem kendinin hem de akrabalarının sağlığıyla ilgilenmek zorunda kalacağından, üstüne fazladan yük binebilir. Bugün sorumluluklarını yerine getirmek için uğraşman gerekebilir.

1 Şubat Pazartesi 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

sevdiklerinin desteğiyle kendini ifade ederek, yaşamında ilerleme kaydedecek girişimlerde bulunabilirsin. Sana keyif veren konularla ilgilenirken sorumluluklarını unutmayacak, işlerini de aksatmadan zamanını iyi kullanabileceksin. Yakınlarının desteğini alabilirsin.

1 Şubat Pazartesi 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

henüz planlama aşamasında olan hedeflerini ailenle paylaşabilir ve desteklerini alabilirsin. Yaşamını yeniden düzenleme ihtiyacı içinde olabilir ve kendine bir yol haritası belirleyebilirsin. Bugün eve ve aileye dair sorumluluklarını yerine getirmek için çaba sarf etmen gerekebilir.

1 Şubat Pazartesi 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

bugün çok ikna edici olabilir, karşındakileri fikirlerinle etkileyebilirsin. Geleceğe dair hedeflerinle ilgili girişimlerinde yakın çevrenin desteğini alabilirsin. Üstlendiğin sorumlulukları yerine getirirken hayal gücünü kullanarak daha pratik çözümler bulabilirsin.

1 Şubat Pazartesi 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

iş ve sosyal hayatında seni destekleyecek girişimlerde bulunabilir, ekonomik konularda daha hesaplı ve planlı olabileceğin çalışmalar yapabilirsin. Sorumlulukların üstünde duygusal baskıya yol açsa da görevlerini ihmal etmeden elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaksın.

1 Şubat Pazartesi 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

 burcunda hareket etmeye başlayan Ay, yeni girişimlerde bulunmak için gereken enerjiyi de beraberinde getirecektir. Hem yaşamında hem de ilişkilerinde kontrolü elde tutarken bir yandan da ikna edici ve uyumlu olmaya çalışabilirsin. Hayatını yeniden değerlendirmek isteyebilirsin.

1 Şubat Pazartesi 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

 bugün yalnız kalmak isteyebilir, kendini baskı altında ve mutsuz hissedebilirsin. Aslında endişelerinden kurtulmak için sağduyulu ve akılcı planlar yaparak ve detay gerektiren çalışmalarla günü verimli hale getirebilirsin. Sorumlulukların sana ağır gelmeye başlayabilir.

1 Şubat Pazartesi 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

geleceğe dair hedeflerin ve planların için yakın ilişkide olduğun kişilerin desteğini alarak girişimlerde bulunabilirsin. Karşındakilerin sağduyulu ve akılcı fikirlerinden yardım alabilirsin. Arkadaşlarınla ya da gruplar içinde kendini ifade edebileceğin bir gündesin.

Denizli Oto Ekspertiz