10 Şubat Çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

10 Şubat Çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

10 Şubat Çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 10 Şubat Çarşamba 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 10 Şubat Çarşamba 2021

10 Şubat Çarşamba 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

bugün kendinle ilgilenmek, alış veriş yapmak ve dış görünüşünü değiştirmek isteyebilirsin. Yüksek bir enerjiyle hakkını savunabilir hatta abartılı tavırlar sergileyebilir, çok hızlı karar alıp harekete geçebilirsin. Yaşamının ve ilişkilerinin kontrolünün sende olmasını istediğin bir gündesin.

10 Şubat Çarşamba 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

kulislerden alacağın duyumları yatırımlarında kullanabilir, gizli ilişkiler ve iş birlikleri aracığıyla bulunduğun ortamda fark yaratabilirsin. Duyguların coşkulu olmasına rağmen herkese göstermek istemeyebilir, özellikle sevincini içinde yaşayabilir, cesaret gerektiren konularda arka planda kalarak yönetimi ele alabilirsin.

10 Şubat Çarşamba 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

sosyal ortamının oldukça hareketli olduğu bir gün geçirebilirsin. Hızlı bir tempoyla bir sürü etkinliğe katılabilir, gelen teklifleri hemen değerlendirerek keyifli organizasyonlar içinde yer alabilirsin. Yönetici gezegenin Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki günlerde toplumsal alanda kendini daha fazla ifade edebilirsin.

10 Şubat Çarşamba 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

bugün fazlasıyla cesur adımlar atabilir, herkesin dikkatini üstünde toplayabilirsin. Çevrendekilerin senin etrafında toplanması ve önderliğine ihtiyaç duyması, yönetsel yeteneklerinin de açığa çıkmasına yol açabilir. Ancak duygularını biraz kontrol altına almalı özellikle öfkeni çok belli etmemelisin.

10 Şubat Çarşamba 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

hareketli ve dinamik bir gün geçirebilirsin. Bir yandan sosyal medyadan herkese laf yetiştirmeye çalışırken bir yandan da ani kararlarla organizasyonlara katılabilir, yolculuklara çıkabilirsin. Özgüveninin çok yüksek olması rahat risk almana ve karşına çıkan fırsatlara düşünmeden atlamana neden olabilir.

10 Şubat Çarşamba 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

bugün maddi ve manevi paylaşımlarda adil davranamayabilir, kendi ihtiyaçlarını ön plana çıkarabilirsin. Çok kolay borçlanabileceğin veya düşünmeden harcamalar yapabileceğin bir gündesin. Yönetici gezegenin Merkür’ün karşıt burcuna geçmesiyle önümüzdeki günlerde anlaşma ve uzlaşma potansiyelin artabilir.

10 Şubat Çarşamba 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

 ikili ilişkilerde keyifli gelişmeler olabilir, karşındakilerin sana duygularını açmasından dolayı mutluluk duyabilirsin. Danıştığın kişilerin yarattığı farkındalık kendini tanımanı ve neler yapabileceğini görmeni sağlayabilir fakat yine de abartılı beklenti içine girmemelisin.

10 Şubat Çarşamba 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

bugün tempon çok yüksek olabilir, oradan oraya koşturabilirsin. Kendini fazla zorlayacağın fiziksel aktiviteler ufak çaplı sağlık sorunlarına yol açabilir, cesaretle risk alarak her ortama yetişmeye çalışabilirsin. Çalışma arkadaşların ya da akrabalarınla bir araya geldiğinde harcamalarını abartabilirsin.

10 Şubat Çarşamba 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

bugün aşk ilişkilerinde yaşanan gelişmeler seni çok mutlu edebilir, duygularının karşılıklı olduğunu öğrenebilir ya da çok hoşlanacağın biriyle karşılaşabilirsin. Fakat acele etmemeli, adım adım ilerlemelisin. Yaşamdan keyif alabileceğin bugün, seni kışkırtan kişilerden uzak durmalısın.

10 Şubat Çarşamba 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

gün boyunca son derece aktif ve heyecanlı olabilir, yaşamına yeni bir yön verme arayışında olabilirsin. Fakat hem sosyal hayata hem de aileye yetişmek için çok fazla efor sarf etmen gerekebilir. Kendine yüksek hedefler koyduğundan tempon çok yüksek olabilir, öfkeni ve enerjini kontrol altına almakta zorlanabilirsin.

10 Şubat Çarşamba 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

 bugün alacağın haberler seni çok mutlu etmekle beraber beklentilerini de artırabilir. Kişisel gelişimine katkıda bulunacak eğitimler farkındalığın artmasına yol açabilir. Zihinsel açıdan seni harekete geçirecek çalışmalar ya da ilgini çekecek teklifler gündeme gelebilir. Yalnız yollarda dikkatli olmalı, aşırı hız yapmamalısın.

10 Şubat Çarşamba 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

 beklemediğin yerlerden kazanç sağlayabilir ya da elindeki bir eşyanın çok kıymetli olduğunu anlayabilirsin. Bugün ön plana çıkabilir, cesur ve atak hamleler yapabilirsin. Merkür’ün burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki günlerde kendini daha rahat ifade edebilir, iletişim kurmaya daha yatkın olabilirsin.

10 Şubat Çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
Denizli Oto Ekspertiz