11 Ağustos 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

11 Ağustos 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları analizi

11 Ağustos 2022 Perşembe Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 11 Ağustos 2022 Perşembe ) yorumlarına bakalım.
Bugün Tüm Burçların 11 Ağustos 2022 Perşembe gününe ait Yorumularını inceleyelim.

Sevgili Koç; burcundaki Ay ile aktif ve dinamik bir güne hazır ol. Seni enerjik kılacak belki de rekabete yöneltecek enerjiler altındasın. İsteklerinin peşinden düşünmeden ilerlemeye meyillisin. Ancak ruhunun derinliklerinde bir tarafıyla hassas ve kırılgan olma ihtimalin var.

Sevgili Boğa; seni bir şekliyle cesaretli kılacak enerjilerle güne başlayabilirsin. Eve, aileye dair konularda zorlayan veya zaman zaman gerginlik yaratan koşulları değiştirmek isteyebilirsin. Yakın çevren veya kardeşlerinle ilişkilerinde hassasiyetlerini arttıran durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili İkizler; sosyal faaliyetler, organizasyonlar ve arkadaşlıklar adına hareketli bir gün olabilir. Geleceğini ilgilendiren iş ve projelerle alakalı yeni girişimlerde bulunabilirisin. Sevdiklerinin ihtiyaçlarına karşı duyarlı olabilir, maddi manevi fedakârlık yapmaktan kaçınmayabilirsin.

Sevgili Yengeç; hassasiyet ve duyarlılığın üst seviyede yüksek olabilir. Çevrendekilere karşı korumacı olabileceğin gibi kendi isteklerinin yerine gelmesi konusunda ısrarcı davranabilirsin. Evine ve ailene dair konularda yeni başlangıçların olabilir. Parasal alandaki sıkışıklarına çözüm bulabilirsin.

Sevgili Aslan; isteklerinin yerine gelmesi için gerektiğinde hırçın davranabilir, mücadele etmekten çekinmeyebilirsin. Yurt dışı, akademik çalışma veya bir yolculukla ilgi yeni adımlar atabilirsin. Ancak arka planda duygusal olarak seni etkileyen bazı konular içten içe alıngan ve hassas olmana yol açabilir.

Sevgili Başak; duygusal paylaşımlarda rekabet yaratan koşullar seni kendi iç dünyana çekilmeye yöneltebilir. Finansal alanda karşılaşacağın zorlayıcı koşullar kendine olan güvenini az da olsa sarsabilir. Bir yandan da karşındaki kişilere anlayışlı ve şefkatle yaklaşmanı gerektiren bir ruh haline bürünebilirsin.

Sevgili Terazi; karşıt burcundaki Ay ilişki ve iş birliklerinin yaşantında önemli olacağı bir güne işaret etmekte. Aranızdaki uyum ve dengeleri kurmak için zaman zaman çekişebilirsiniz. Onların rekabetçi tavırlarıyla da karşılaşman mümkün. Ailevi konulara ise hassas yaklaşımlar gösterebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün bir yanıyla duygusal bir yanıyla da rekabetçi yaklaşımlar göstermen mümkün. İş ve çalışma arkadaşlarınla aranda güç çekişmeleri gündemde olabilir. Kariyerini etkileyecek yeni girişimlerde bulunabilirsin. Aşk hayatındaki belirsiz koşullar ise duygusal dalgalanmalara yol açabilir.

Sevgili Yay; hayata bakışını etkileyecek ve belki değişim yaratacak gelişmeler yaşayabilirsin. Uluslararası konular, medya, hukuk ve eğitimle ilgili durumlar ortaya çıkabilir. Sevdiğin kişi veya çocukları ilgilendiren konularda yeni başlangıçlar yapman söz konusu. Ailen için maddi manevi fedakarlıklarda bulunabilirsin.

Sevgili Oğlak; ailevi bir konudan dolayı sevdiğin bir kişi ile eşinin arasında kalabilirsin. Ayrıca bugün bazı fedakârlıklar yapman ve tavizler vermen gerekebilir. Yeni girişimler ve başlangıçlar yapmaya meyilli olmakla birlikte finansal koşullardan dolayı ufak çaplı krizler yaşayabilirsin.

Sevgili Kova; iş birliklerin ve ortaklıklarınla ilgili yeni bir süreç başlayabilir. Yakın çevren ve kardeşlerinle ilişkilerinde karşılaşacağın rekabet ortamında, lafını söylemekten kaçınmayabilirsin. Sağlık, ailevi bir konu veya yakınlarının ihtiyaçları için maddi harcamalarda bulunabilirisin.

Sevgili Balık; yüklendiğin görev ve sorumlulukları ilerletebilmen için maddi kaynaklarını veya yeteneklerini seferber etmen gerekebilir. İşlerini yönetebilmek için de fazlasıyla çaba harcayabilirsin. Duygusal ilişkinde hayal dünyasında yaşayabilir ve her türlü fedakarlıkta bulunmaya hazır olabilirsin.