12 Ekim 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

12 Ekim 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları analizi

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 12 Ekim 2022 Çarşamba ) yorumlarına bakalım.
12 Ekim 2022 Çarşamba Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 12 Ekim 2022 Çarşamba ) yorumlarına bakalım.
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 12 Ekim 2022 Çarşamba ) yorumlarına bakalım.
Bugün Tüm Burçların 12 Ekim 2022 Çarşamba gününe ait Yorumularını inceleyelim.

Sevgili Koç; evde yaşanan bazı durumlar veya ailevi bir konu ilişki içinde olduğun kişiyle aranda bazı sorunlar çıkmasına neden olabilir. İş hayatının sorumlulukları ağır gelebilir ve kendi kabuğuna çekilmene neden olabilir. Hayatında bitiş ve başlangıçların yoğun olduğu bu süreci sakin atlatmaya bakmalısın.

Sevgili Boğa; yakın çevrenle, kardeşlerin veya arkadaşlarınla ilgili bir gelişme, eğitim hayatına dair bir konu veya yerleşiminle ilgili bir karar seni duygusal olarak etkileyebilir. Orta yolu bulmakla ve dengeleri sağlamakla ilgili sorun yaşayabilirsin. Kendini baskı altında hissedebilir, olup biten karşısında nasıl tavır takınacağını bilemeyebilirsin.

Sevgili İkizler; parasal konularda beklentilerinin karşılanmaması seni üzebilir. Yeteneklerini etkileyici bir biçimde ortaya koyarak isteklerine ulaşmaya çalışabilirsin. Yeni başlayan veya süregelen bir ilişkiyi devam ettirmek için ise tüm hünerlerini ortaya koymaktan çekinmeyeceksin.

Sevgili Yengeç; burcunda ilerleyen Ay, olaylara duygusal tepkiler vermene, mantığından çok hislerinle hareket etmene neden olabilir. Çevrenin, ailenin veya otorite konumundaki kişilerin seni zorlayan ve baskı altına alan davranışları seni yıpratabilir. Kapris yapmadan dengeleri koruyarak ilerlemen yararına olur.

Sevgili Aslan; ailene veya işinle ilgili gündemindeki konuların arka planında seni üzen ve içsel olarak yaralayan bazı durumlar olabilir. Çok belli etmesen de ve ortaya çıkmak istemesen de bu koşulları aşma gayreti gösterebilirsin. Son zamanlarda çok görüşmediğin yakınlarınla ilişkilerinin yeniden kurulmasına sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Başak; bağlı olduğun gruplar içinde veya aile meclisinde seni zorlayan durumlara açıksın. Çevrendekilere maddi manevi ilgi ve alaka göstermen gerekebilir. Seni duygusal olarak etkileyen bir ilişki için ise becerini ortaya koyarak, beraberliğini yürütme çabası verebilirsin.

Sevgili Terazi; iş, aile ve sosyal yaşamda seni duygusal olarak etkileyecek gelişmeler yaşayabilirsin. Yapacağın bir anlaşma ile ilgili zorlu bir süreçten geçebilir, üzerinde baskı hissedebilirsin. Annen veya sevdiklerinle alakalı bir durum, seni sorumluluk almaya itebilir.

Sevgili Akrep; hiçbir şeyin tam olarak istediğin gibi ilerlememesi seni duygusal olarak etkileyebilir. Ancak isteklerin için mücadele etmekten vazgeçmeyip ısrar edebilir, sonuna kadar gidebilirsin. Yurt dışı, eğitim veya hukuksal bir konuyla ilgili üzerinde baskı yaratan durumlarla uğraşmak zorunda kalabilirsin.

Sevgili Yay; gerek duygusal paylaşımlarında gerekse finansal konularda zorlu bir süreçten geçmektesin. İçten içe seni endişelendiren durumlar, üzülmene neden olabilir, hatta sana ufak çaplı bir kriz dahi yaşatabilir. Dostlarından veya bağlı olduğun gruplardan beklediğin desteği alamayabilirsin. Daha diplomatik davranman gerekebilir.

Sevgili Oğlak; karşıt burcundaki Ay eşine, yakınlarına daha şefkatli ve anlayışlı davranmanı gerektiren bir süreçte olduğuna işaret etmekte. Hem sosyal konumun hem de geleceğin için ilişkilerini belli bir çizgide sürdürebilir; dengeleri bozmadan hareket etmeyi tercih edebilirsin. Ancak bir taraftan da otoriteni çevrendekilere hissettirmekten çekinmeyebilirsin.

Sevgili Kova; kontrol edemediğin bazı durumlar seni duygusal olarak yıpratabilir. Sorumluluklarının artması ise özgürlüğünün kısıtlandığı hissine kapılmana neden olabilir. Eve, aileye dair konularda yaşadığın kaygılar, seni bireysel hareket etmekten alıkoyabilir. Gelecek planlarını tekrar gözden geçirmek isteyebilirsin.

Sevgili Balık; aşkta beklediğini bulamayabilir, duygusal olarak kendini baskı altında hissedebilirsin. Şefkat ve sevgi dolu olmana karşın olaylar karşısında sen de duygularını göstermekten çekinebilirsin. Finansal işlerde ise hedefi tutturmakla ilgili zorluklar yaşayabilirsin.