12 Şubat 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

12 Şubat 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları analizi

12 Şubat 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (12 Şubat 2022 Cumartesi ) yorumlarına bakalım.

12 Şubat 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları analizi
12 Şubat 2022 Cumartesi

Sevgili Koç; güne hafta boyunca yapacağın işleri planlayarak başlayabilir, somut adımlar atmak isteyebilirsin. Hedef ve ideallerin konusunda önünü tam olarak göremiyor olman seni endişelendiriyor olsa da yakınlarından alacağın fikirler farkındalığını arttırmana yardımcı olacaktır. İkili ilişkilerinde kendini tam olarak ifade edemiyor olman seni huzursuz kılabilir.

Sevgili Boğa; haftaya uzaklardaki akrabalarından gelen haberler ile başlayabilirsin. Sezgilerinin artması yapmayı planladığın  projelerini hayal gücünle süslemene yardım edebilir. Sevdiğin kişilerin de desteğini alabilirsin. Gün içinde yapacağın işlerde fikir değişikliği yaşaman, ufkunu genişletmek istemenden kaynaklanabilir.

Sevgili İkizler; her ne kadar maddi konularda endişeli olsan da kendin veya sevdiklerin için para harcayabilirsin. İkili ilişkilerde duygularını abartılı ve hırslı dile getiriyor olman karşındaki kişiden eleştiri almana neden olsa da akşam saatlerinde duygularını kontrol altına alabilirsin. Gayrimenkulleriniz ile ilgili konular gündemini meşgul edebilir.

Sevgili Yengeç; çalışma yaşamında veya sosyal gruplar içerisinde bazı gerginliklerin yaşanması ve senin bu konulara dahil olman söz konusu olabilir. Olaylara müdahil olmak yerine sorunlara çözüm odaklı yaklaşman daha doğru bir karar olabilir. Ortaklarla yürüttüğün girişimler, güçlü kişilerin de desteği ile ileriki günlerde yeni gelir kapıları bulmana yardımcı olabilir.

Sevgili Aslan; haftaya ajandandaki işleri bitirmek niyetiyle başlamış olsan da ufak tefek detaylar hiç ummadığın kadar zamanını alabilir. Çalışma ortamında iş ile ilgili yaratıcı fikirler üreterek çözümsüz gibi görünen konuları çözüme kavuşturabilirsin. Eklem, diş ve romatizma gibi rahatsızlıklar gündeme gelebilir.

Sevgili Başak; romantik ilişkilerinde veya çocuklarınla ilgili konularda tek söz sahibi olmak isteyebilirsin. Bu nedenle duygusal  ilişkilerde sorunlar yaşayabilirsin, ilişkilerde alttan alman günü keyifli geçirmeni sağlayabilir. Bir grup aracılığıyla tanıştığın kişinin hareket ve sözleri seni derinden etkileyebilir.

Sevgili Terazi; aile ilişkilerinde duygularını ifade etmekte zorlanabileceğin gibi annen ile ilgili konular gündemini meşgul edebilir. Akşam saatlerinde anı kurtarmak adına tutamayacağın sözler vermekten kaçınmalısın. Tek başına yapacağın işlerden keyif alabilir, ev ve çalışma ortamını düzenleyebilirsin.

Sevgili Akrep; kardeşlerin veya yakın çevrende bulunan kişilerle ilgili konularda duygusal iniş çıkışlar yaşamam mümkün. Eğitiminle ilgili konularda derin araştırmalar yapmak isteyebilir, ulaştığın bilgileri önümüzdeki günlerde kariyerin için kullanabilirsin. Yeteneklerini ortaya koyma azmin takdirle karşılanacak.

Sevgili Yay; haftaya harcamalarındaki artışın verdiği endişe ile başlayabilir, gelir gider dengeni ayarlamaya çalışabilirsin. Yetenekleri ve zekanızı kullanarak yeni maddi kaynaklar bulabilir, yakın çevrenden alacağın destek ile kendini daha güvende hissedebilirsin. Sağlığınla ilgili konularda gündeminde olabilir.

Sevgili Oğlak; hayatınla ilgili bazı konulara endişeli yaklaşıyor olman enerjini düşürebilir. Fakat kendine güvenmen ve aşamayacağın bir problemle karşılaşmadığının farkına varman, karşına çıkabilecek fırsatları daha rahat görmene yardımcı olabilir. Yeteneklerin ve kazançlarınla ilgili farkındalık kazanman gerekebilir.

Sevgili Kova; haftaya zihinsel olarak yorgun başlayabilir, takıntılı davranabilir, bağımlılıklarını bırakmak adına girişimde bulunabilirsin. Gruplar içerisinde çalışmak yerine yalnız kalmayı tercih edebilirsin. Yalnız kalmak yaratıcılığını artırabilir, önümüzdeki günlerde hedeflerin ve projelerinle ilgili sıra dışı fikirler üretebilirsin.

Sevgili Balık; içinde bulunduğun iş grupları veya sosyal gruplar içinde üstleneceğin görevler gergin hissetmene neden olabilir. Dolayısıyla bugün kendini gerilimli düşüncelerden ve durumlardan uzak tutmaya çalışmalı ve her şeyin en iyisine layık olduğunu düşünmelisin. Zira kendine özgü yaratıcılığın takdir görebilir.