14 Haziran Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

14 Haziran Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

14 Haziran Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
14 Haziran Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (14 Haziran Pazartesi 2021) yorumlarına bakalım.

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

KOÇ:

Hayatınızla alakalı olarak yürüdüğünüz yoldaki pürüzleri fark ederek mükemmelleştirmek adına biraz daha çaba göstermeye niyet edebilirsiniz. Gücünüzü ortaya koyacak işlerin peşindesiniz. Satürn tepe evinizde geri gidiyor. Sınırlarınızı genişletmek istiyorsunuz. Kariyerinizle ilgili yeni gelişmeler söz konusu. Bulunduğunuz ortamlarda konuya hakimiyetinizden dolayı liderlik vasıflarına çabuk yerleşeceksiniz. Kendini ifade etmeye çalıştığın kişilerle zaman kaybı yaşayabilirsin. Bu durum seni duygusal olarak yıpratabilir.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa:Durağan görünen bazı konularda yapacağınız açılımlar olayların hareketlenmesine ve beklemediğiniz yerden sonuçlar doğurmasına sebep olabilir. Maddesel özgürlüğünüz için, her türlü şartları kendinize hedef olarak belirleyebilir ve kişisel isteklerinizle toplumsal olayları kafanızda ustaca bağdaştırabilirsiniz. Bugün güçlü enerjiniz ve isteklerinizin farklı bir tarzda sunmak isteyişiniz çevrenizde sorun olabilir. Hayatındaki insanların gerçek niyetlerini sorgulayabilirsin. Güven konusunda biraz hassas olduğun günlerden geçiyorsun.

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler:Kalbinizden geçenlerin sizin de çabalarınız ile kolayca hallolduğunu görerek daha da cesaretli adımlar atmaya kendinizi teşvik edebilirsiniz. Duygusal isteklerinizde aşırıya kaçtığınız zaman, kendinizi huzursuz etmenizin anlamı yok. Sınırlarınızı bilmenize rağmen, tutkularınız yüzünden, heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Sizin gibi orijinal düşünen kişilerle bir arada olmaktan hoşlanacağınız bir gün. Güne çok hareketli başlasan da, işteki bir tartışma motivasyonunu bozabilir. Eski sevgilinden mesaj alabilirsin.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Yaşamınızdaki hataların da en az doğrularınız kadar değerli olduğunu gördüğünüz bu zamanda yaşamınızı daha da sıkı kucaklayarak mutlu olabileceksiniz.Satürn karşıt burcunuzda geri gidiyor. Düşündüğünüz konuların kabul görmesi sizin için bir mutluluk kaynağı olacak. Hırslarınız konusunda kendinize söz geçiremiyorsunuz. İşlek zekanızı istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Bugün, her türlü olumlu şartlar sizden yana. Etrafında sürekli sürtüşme yaşadığın birileri varsa, bugün aranızda daha yapıcı bir atmosfer hakim olabilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan:Emeklerinizin karşılığını alacağınız bir gündesiniz. Bazı alanlarda gerçekten çok sabır ve emekle beklediniz, şimdi başarı sizi gerçekten keyiflendirecek. Yakın arkadaşlarınızla işbirliği içinde olacağınız bir gün. Siz, kendi düşüncelerinizden yola çıkan biri olduğunuz için, bugün değişen koşullara ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Yaşam kalitenizde çıtanız yükselirken, yeni dostlarınızın da katkılarını unutmamalısınız. Fark edilmek istiyorsan büyük oynaman gerek. Pozitif ruh halin ve enerjinle, ortamın en popüler kişisi olacaksın.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak:Sizi seven insanların sizinle alakalı yapıcı eleştirilerine kulak verin öte yandan problemlerinizi de dostlarınıza anlatın, çekingen ya da aşırı gururlu olmayın. Kendinizi denetleme huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Sistemli yapınızın getirdiği sorumluluklar karşısında bunalabilirsiniz. Bugün, zaman kavramını unutturacak birçok aktiviteler içinde olabilirsiniz Öfkelerinizin hiç kimseye yararının olmadığını siz de biliyorsunuz. Bugün çok hareketli geçecek, birden çok işi halledeceksin. Finansal açıdan zorlanabilir, kredi başvurusu yapabilirsin.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: Zarafetiniz ve zekanız birleştiğinde sizleri oldukça şartları kendinize sağlayabilirsiniz. Verimli bir aşk ilişkisine adım atabileceğiniz bir gündesiniz. Kişisel hırslarınız yüzünden çevrenizi kırabilirsiniz. Karşınızdaki kişilere istekleriniz konusunda diretmemelisiniz. Finans konularına vereceğiniz ağırlık sayesinde yeni aşamalar kaydedeceksiniz. Kariyerinize katkısı olacak kişilerle tanışmanız ufkunuzu genişletecek. Küçük aksiliklerin üstesinden kolayca gelebileceksin. İşinden memnun değilsen yeni bir iş arayışına girebilirsin.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep:Aşk hayatınızla ilgili partnerinizle alevlenen bazı konuların durulduğunu göreceksiniz. Haklı çıkmak için konuları tekrar açma eğiliminizi durdurmanız gerekebilir. Liderlik yapabileceğiniz bazı olayların gündem kazanması sonucunda, kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Bugün, sizin için önem taşıyan arkadaşlarınızla konuşma ihtiyacı içindesiniz. Maddi konularda istediğiniz bolluğa kavuşmanız bir hayli zaman alabilir. Yazışmalarda sıkıntı çekebilirsin. Kariyerindeki yükselişe odaklanıp yeni kararlar almak isteyebilirsin.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay:Kazançlarınızın verimli hale gelmesi için işinize daha da çok yönelmeniz gerekebilir. Ellerini atacakları herhangi bir konuda başarı sağlayacakları günlerdeler. Yolculuklarla ilgili bazı projeler gündeme gelecektir. İçsel sıkıntılarınızın tek nedeni, çevrenizin problemlerine çözüm üretmekten yorulmanızdır. Bugün kendinizi çevrenize kapatmak isteyeceksiniz. Duygusal yaşantınızda bazı eksilmeler söz konusu olabilir. Para evinde etkili olacak bazı yenilikler sayesinde ortaklıklara adım atabilirsin. İlişkini bir adım öteye taşımak isteyebilirsin.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sorun gibi gözüken mevzuların gözünüzde büyüttüğünüz kadar olmadıklarını görerek rahatlayacağınız bir gün. Ayrıca her problemi çözmek zorunda da değilsiniz.Düşüncelerinizden ödün vermeyen bir yapıya sahip olmanıza rağmen, bugün olaylara bakış açınızda gözle görülen bir esneklik söz konusu. Yatırım konusunda kararlı adımlarınız mevcut. Oturduğunuz mekanı değiştirme veya yenileme söz konusu olacak. Bugün gireceğin bir ortam, kazancını arttırmana yardımcı olabilir. İlişkinde fazla sorgulayıcı olmamalısın.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: Aşk hayatınızı verimli bir şekilde yaşayabilmek için düzenli bir zihne sahip olmanız gerektiğini keşfedebilirsiniz. Partneriniz sizden plan ve program bekleyebilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için, işbirliğine ihtiyacınız olmasına rağmen, çevrenize karşı önleyemediğiniz güvensizlik sergiliyorsunuz. Birçok konu karmaşık şekilde karşınıza çıkabilir. Maddesel değerlerinizi sorgulamak için şartları yeniden koordine edebilirsiniz. Kalabalık ortamlardan kaçınmak istesen de günün çok yoğun geçecek. Arkadaşınla önemli bir konuşma yapabilirsin.

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: İkili ilişkiler de hata yapmak gibi bir eğiliminiz var bu da sizi zaman içerisinde insani ilişkilere karşı savunmasız, tedirgin ve duygusal yapabiliyor. İş yaşantınızda gösterdiğiniz çabaların, sizi kazandıracağı prestijleri unutmamalısınız. Yaşam mücadelenizde kendi değer yargılarınızdan yola çıkıp da, hatalarını sizin kadar sahiplenen çok az kişi vardır. Satürn ve Güneş güçlü işlerin altına imza atacağınızı gösteriyor. Kendi işini yapıyorsan, önemli bir anlaşmaya imza atabilirsin. Bir marka üzerine çalışma planlarını hızlandırabilirsin.