15 Ekim 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

15 Ekim 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları analizi

15 Ekim 2022 Cumartesi Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 15 Ekim 2022 Cumartesi ) yorumlarına bakalım.
Bugün Tüm Burçların 15 Ekim 2022 Cumartesi gününe ait Yorumularını inceleyelim.

Sevgili Koç; sabah saatlerinde neşeni ve enerjini muhafaza edebilir, ilişkilerde yaşadığın sürprizlerden dolayı mutluluk duyabilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde endişelerin artabilir, tamamlaman gereken işler ve bir sonraki gün için yapacağın hazırlıklar seni yorsa da dinlenmeye de zaman ayırabilirsin.

Sevgili Boğa; eve ve aileye dair konularla ilgilendiğin birkaç günün ardından öğleden sonra zamanını çocuklarına, sevdiklerine veya hobilerine ayırabilirsin. Sabah saatlerini evde bitirilmesi gereken işlerle geçirdikten sonra artık dışarı çıkmak ve açık havada zaman geçirmek isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; öğle saatlerine kadar işlerinde bir ilerleme olmasa bile kendini rahat ifade edecek, neşeni korumayı başaracaksın. Yakın çevre ziyaretleri ve arkadaşlarla yapılan hoş sohbetler seni mutlu edebilir. Fakat sonrasında eve, aileye ve yerleşime dair konular seni fazlasıyla meşgul edebilir.

Sevgili Yengeç; güne evin, ailen ya da kendi özel ihtiyaçların için alışveriş yaparak başlayabilirsin. Neşeli ve enerjik olduğun sabah saatlerinin ardından eğitime, iletişime ve kişisel gelişimine dair konular gündeminde yer alabilir. Daha önce planlanmış kısa yolculuklara çıkılabilir.

Sevgili Aslan; birkaç gündür kendini rahat ifade etmiş ve beklentilerin doğrultusunda gelişmeler yaşamış olabilirsin. Sabah saatlerinde hâlâ enerjin ve özgüvenin yüksek olabilir ancak öğleden sonra maddi manevi değerlerinle ilgili konulara odaklanabilir, bütçeni düzenleyebilirsin.

Sevgili Başak; son günlerde olaylar kontrolünde olmasa da gelişmeler seni mutlu etmiş olabilir. Öğleden sonra burcunda ilerlemeye başlayan Ay ile kendi istek ve hedeflerine odaklanabilir, yaşamına ve ilişkilerine dair kararlar alabilirsin. Artık zamanını kendine ayırabilir ve nihayet planlarını uygulayabilirsin.

Sevgili Terazi; birkaç gündür süregelen neşe ve keyif sabah saatlerinde de etkisini sürdürecektir. Fakat öğleden sonra endişelerin artabilir, kaygı verici gelişmelerden dolayı içine kapanabilirsin. Olayların sana rağmen ilerlemesi kendini yalnız hissetmene ve enerjinin düşmesine neden olabilir.

Sevgili Akrep; bugün için yoğun bir program yapmış olabilirsin, sabah saatlerinden itibaren etrafın kalabalıklaşabilir. Günün ilerleyen saatlerinde enerjinde biraz düşüş olsa bile sosyal ve entelektüel faaliyetlere, grup çalışmalarına veya arkadaşlarına daha fazla zaman ayırabilirsin.

Sevgili Yay; sabah saatlerinde iletişim trafiğin hâlâ yoğun olabilir, arkadaşlarınla son günlerin dedikodusunu yapmaktan keyif alabilirsin. Fakat öğleden sonra ruh halin değişmeye başlayabilir ve görev edindiğin ziyaretleri yapmak, kariyerin için gerekli olan ortamlarda bulunmak isteyebilirsin.

Sevgili Oğlak; güne biraz durum değerlendirmesi biraz da bütçe planlaması yaparak başlayabilirsin. Sonrasında ise eğitim ya da sosyal medya ile ilgili girişimlerin hız kazanacağı bir süreç başlayabilir. Görüşlerini paylaşabileceğin, fikir alışverişlerinde bulunabileceğin ortamlarda bulunabilirsin.

Sevgili Kova; bugün olayları akışına bırakmak, önüne çıkan fırsatları kullanmak isteyebilirsin. Ancak saatler ilerledikçe biraz daha kontrollü olmak isteyebilirsin. Bütçe hesapları ve finansal konulara kafa yorabilir, duygusal olarak mesafeli ve kırılgan olabilirsin.  Detaylarda fazla boğulman hedeflerine varmanı engelleyebilir.

Sevgili Balık; gün boyunca kendinle ilgilenmek, sağlığına ve diyetine özen göstermek isteyebilirsin. Fakat öğleden sonra karşıt burcunda ilerlemeye başlayan Ay, girişimlerinde başkalarının onayına ihtiyaç duyacağına işaret etmekte. Karşındakilerin bakış açısına göre hareket etmen gerekebilir.