17 Ekim 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

17 Ekim 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları analizi

17 Ekim 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları analizi
17 Ekim 2022 Pazartesi Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 17 Ekim 2022 Pazartesi ) yorumlarına bakalım.
17 Ekim 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları analizi
Bugün Tüm Burçların 17 Ekim 2022 Pazartesi gününe ait Yorumularını inceleyelim.

Sevgili Koç; burç değiştiren Merkür, finansal konularda daha planlı ilerleyeceğin bir döneme işaret ediyor. İletişim, yazı veya bilgi paylaşımıyla ilgili konulardan ek gelir elde etmen de mümkün. Ancak yoğun ve takıntılı düşünceler seni biraz yıpratabilir. Bugün seni bedenen

Sevgili Boğa; Merkür karşıt burcun Akrep’e geçerek ilişkilerine ve iş birliklerine yeni bir soluk getirebilir. Eşinin veya ortağının fikirlerinden etkilenebilir, onların önerilerinden faydalanabilirsin. Çocuklarınla veya sevdiklerinle ilgili bir durum seni endişelendirebilir. Bugünlerde bedenini fazla zorlayacak spor faaliyetlerinden uzak durmalısın.

Sevgili İkizler; burç değiştirecek olan Merkür dikkatini toplamana yardım edecek ve konsantre olma becerini yükseltecektir. İş hayatında yerine getirmen gereken pek çok işin olabilir ve yorucu bir sürece girebilirsin. Çalışma arkadaşlarınla ilişkilerin derinleşebilir. Gün içinde evinle, ailenle ilgili bir konu öfkelenmene neden olabilir.

Sevgili Yengeç; aşk hayatınla ilgili aklını kurcalayan konuları bir kez daha gözden geçirebilir, aslında ne istediğine karar verebilirsin. Bir arkadaşınla yakınlaşabilir hatta bir ilişkiye başlayabilirsin. Düşüncelerini ve yaratıcılığını daha rahat ifade edeceğin bir dönemdesin. Yakınlarınla iletişimde tepkisel davranmaktan kaçınmalısın.

Sevgili Aslan; evini veya aileni de ilgilendiren maddi konularla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsin. İç dünyana yönelip ruhunun derinliklerine yolculuk yapabilir, kendine bile söylemekten çekindiğin duygularınla yüzleşebilirsin. Bugün harcamalarına dikkat etmelisin. Hesapsız hareket edebilir, fazla harcama yapabilirsin.

Sevgili Başak; burç değiştiren Merkür sayesinde önümüzdeki günlerde dikkatini daha kolay toplayabilir ve daha rahat konsantrasyon sağlayarak sorumluluklarını yerine getirebilirsin. Kardeşinle veya arkadaşınla bir sırrını paylaşman mümkün. Gün içinde sorumlulukların yükünü sırtında hissedebilirsin, işlerini telaşa kapılmadan bitirmeye çalış.

Sevgili Terazi; bugünlerde yazı, telif, eğitim benzeri bir şeyden veya zihinsel bir çalışmadan gelir elde etmen mümkün. Ayrıca bir sözleşmeden de kazanç sağlayabilirsin. Gün içinde aklını kurcalayan düşünceler ruh halini olumsuz etkileyebilir. Gizli düşmanlarının farkına varabilirsin. Ayrıca ailenle ilgili bir gelişme de canını sıkabilir.

Sevgili Akrep; burcuna geçen Merkür sayesinde kendini daha rahat ifade edebilir, bugüne kadar söyleyemediklerini dile getirme imkanın bulabilirsin. Zekanı ortaya koyacağın gelişmeler yaşanabilir. Eğitimde, anlaşmalarda ve bilgi gerektiren işlerde başarılı olabilirsin. Bugün içinde bulunduğun grupla aranda geçenler seni biraz yıpratabilir.

Sevgili Yay; önümüzdeki günlerde korkularınla yüzleşebilir, bilinçaltını kurcalayan konularla uğraşabilirsin. Ailen veya arkadaş çevrenden biriyle iletişimden kaynaklanan sorunlar yaşayabilirsin. Düşüncelerini söylemekten çekineceğin durumlar yaşayabilirsin. Gün içinde iş ve sosyal yaşamınla ilgili hızlı karar alman ve harekete geçmen gerekebilir.

Sevgili Oğlak; burç değiştiren Merkür sayesinde hedeflerine ulaşmak için daha planlı programlı ilerleyebileceksin. İnce eleyip sık dokuyarak ve de derin analizler yaparak seni hedeflerine ulaşacak en kestirme yolu bulabilirsin. Yurt dışıyla ya da eğitimle ilgili bir konu seni fazlasıyla meşgul edebilir.

Sevgili Kova; bugünlerde iş ve sosyal yaşamını ilgilendiren bir karar vermek zorunda kalabilirsin. Gelir getirecek bir sözleşmeye imza atabilirsin. Kardeşlerinle ortak olduğun bir mülkten de gelir elde edebilirsin. Gün içinde ise duygusal ve finansal konularla ilgili gelişmeler ufak çapı krizlere neden olabilirler.

Sevgili Balık; eğitim, beceri ve maddi birikim gerektiren işlere odaklanabilirsin. Burç değiştiren Merkür, becerilerini ortaya çıkarmana yardımcı olabilir. Kariyerinle ilgili bir çalışmayı hızlandırabilir, başkalarından alacağın bilgiler sayesinde eksiklerini tamamlayabilirsin.