17 Ekim Cumartesi 2020 Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

17 Ekim Cumartesi 2020 Günlük Burç Yorumları analizi

Günlük Burç Yorumları analizi
Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 17 Ekim Cumartesi ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 17 Ekim Cumartesi

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

günü yeni girişimlerde bulunmak yerine eldeki işlerin tamamlanmasına ayırabilirsin. Açık havada yürüyüşlere çıkabilir, sosyal medyada gezinebilir, arkadaşlarınla gevezelik yapabilirsin. Ancak akşam saatlerinde iş ve sosyal hayatına hareket getirecek çalışmaların ön hazırlıklarını yapman yararlı olacaktır.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

bugün finansal konularda girişimlerde bulunmak yerine var olan koşullarını korumak yerinde olabilir. Duygusal paylaşımlar da bulunurken ağzından çıkan sözler krizlere yol açabilir. Akşam saatlerinde daha disiplinli ve sıkı ağızlı olmanda yarar var.

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

ikili ilişkiler ve ortaklıklardan yana olan fırsatları lehine değerlendirebilirsin. Keyiflerin için yapacağın harcamalar başkaları tarafından karşılanabilir. Davet edildiğin ortamlardan hoşnut olabilir, kalabalıklar içinde yer alabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise iyimserliğini korumakta zorlanacağın koşullar ile karşılaşabilirsin.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

eve ait uğraşlar, ailenin senden beklentileri ve tamamlanması gereken işler seni fazlasıyla meşgul edebilir. Akşam saatlerinden itibaren baskı yaratan ilişkilere karşı dikkatli ve sabırlı olmalısın. Karşındaki kişiler senden ilgi bekleyebilir ya da senin adına program yapabilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

günü hobilerine ayırabilir, mutlu olduğun işleri yapabilir ya da keyifli ortamlarda bulunabilirsin. Sevdiklerinle sinemaya, tiyatroya gitmek veya alış verişe çıkmak için uygun bir gün. Fakat akşama doğru iş ve sorumlulukların gündeme gelmesiyle hayat sana daha yorucu gelebilir.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

zamanını evinde tembellik yaparak geçirebilirsin. Aile toplantılarına katılabilir, ev işleri yapabilir ya da gelen misafirleri ağırlamak zorunda kalabilirsin. Ancak yine de günün sonunda keyif aldığın ve dinlendiğin bir gün geçirmiş olduğundan biraz daha sorumluluk almaya hazır olabilirsin.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

bugün seni hem bedensel hem de zihinsel olarak yoracak aktiviteler içinde olabilirsin. Yakın çevrenden alacağın destekle işlerinin üstesinden gelebilirsin. Telaş içinde oradan oraya koştururken zamanı iyi kullanmaya çalışmalısın. Akşam saatlerinden itibaren aile içi durumlar ve sorumlulukların ön plana çıkması söz konusu olabilir.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

bugün riskli girişimlerden uzak durmalı; tutumlu davranmalı ve bütçe yapmayı da ihmal etmemelisin. Aslında gün boyunca iyimser bir ruh halinde olabilir, kendini biraz zorlayacağın aktiviteler yapabilirsin Akşam saatlerinden itibaren yakın çevre ve kardeşlerle ilgili gelişmeler kontrolü ele almanı gerektirebilir.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

günün tamamını kendine ayırabilir, kişisel bakımınla ilgilenebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerle bir araya gelmekten ve dışarıda zaman geçirmekten keyif alabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise ruh halin değişebilir, ekonomik konuları kendine dert etmeye başlayabilirsin

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

kendi kendinle kalarak, dinleneceğin bir gün geçirebilirsin. Hatta günü hiç dışarı çıkmadan yarım kalan işlerini tamamlayarak ya da eksiklerini gidererek geçirmen yararına olabilir. Ancak akşam saatlerinden itibaren burcuna geçen Ay ile birlikte olayları kontrol etme çabasına girebilirsin.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

sosyal hayatında bugün oldukça aktifsin. Bağlı olduğun gruplar içinde alacağın duyumlar hedeflerinde yön değişikliği yapmana neden olabilir. Ancak bugün yeni girişimler için uygun değil. Akşam saatlerinde içine kapanabilir veya kontrolün dışında gelişen durumlarla uğraşabilirsin.

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

kalabalıklar içinde olabilir, düğün dernek gibi ortamlarda yer alabilirsin. İhmal ettiğin aile fertlerinin gönlünü hoş etmek isteyebilirsin. Yeni girişimlere hevesli olabilirsin ancak bugün yeni adımlar atmak için uygun değil. Akşam saatlerinden sonra değişen enerjilerle birlikte sorumluluklar artabilir.

Denizli Oto Ekspertiz