17 Temmuz Cumartesi 2021 / Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

17 Temmuz Cumartesi 2021 / Günlük Burç Yorumları analizi

17 Temmuz Cumartesi 2021 / Günlük Burç Yorumları analizi
Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
17 Temmuz Cumartesi 2021 / Günlük Burç Yorumları analizi
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (17 Temmuz Cumartesi 2021) yorumlarına bakalım.
Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

KOÇ: Sevgili Koç;

Genel

Bugün kendin için dik durman gerekecek. Etrafındaki insanların seni ötelemesine izin vermemeli ve kendi kararlarının arkasında durabilmelisin. Bazı şeyleri istediğin gibi halletmek isteyebilirsin. 

Sağlık

Gerçekçi kalarak egzersize odaklanmalısın. Bir ayda yirmi kilo vermek gibi saçmalıklara inanmamak ve vücuduna dikkat etmek sana daha iyi gelebilir. Bugün sağlıklı kararlar alırken aynı zamanda gerçekçi olman gerekecek. 

Aşk

Sevdiğin kişiyle ikinizi de mutlu edecek aktivitelere girmek sizin için daha iyi olabilir. İkinizin de zihnini boşaltması ve hayattaki güzelliklere odaklanabilmesi için bu şart olabilir hatta. Sevdiğiniz şeylere öncelik vermelisiniz. 

Para

Maddi konularda pozitif olman iyi gelebilir. Ancak tedbiri elden bırakmaman gerekecek. Maddi olarak kendini sağlama alarak bir sonraki adımı düşünmen ve risk alırken dikkatli olman senin için daha doğru olabilir.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa:Sevgili Boğa;

Genel

Bugün kendini göstermek isteyebilirsin. Etrafındaki insanların ilgisini kazanmak ve daha fazla hareket etmek istemen olası. Sağlık koşullarına dikkat ettiğin sürece istediğin gibi bir gün geçirebileceksin. 

Sağlık

Temiz yemeye başlaman gerekebilir. Daha sağlıklı tercihler yapıp organik beslenebilirsin. Bugünkü tercihlerinde daha dikkatli olmak ilerisi için önemli olabilir. 

Aşk

Sevdiğin kişinin fikirlerini bilmek sana huzur verebilir. Bazı konulara açıklık getirmek ve karşı tarafın düşüncelerini öğrenmek içini rahatlatacak. Bugün iletişime özen göstermelisiniz. 

Para

Bir şeyleri değiştirmekten çekinmemelisin. Bu değişecek şeyler en ufak konular olsa bile. Maddi konularda gidişatta ufak tefek değişimler olabileceğini kendine anlatman gerekecek bugün.

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler;

Genel

Bugün insanlar sana karşı dikkat etmeli ve senin yoluna çıkmamalı. Bazı şeylere daha agresif yaklaşabilirsin. Bir şeyleri daha iyi bir hale getirmek için yumruğu masaya vurman gerekebilir. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin. 

Sağlık

Kendine zaman ayırıp bakım konularına odaklanabilirsin bugün. Hijyen konuları gündeme gelebilir. Daha sağlıklı olman için mikroplardan arınmak önceliğin olacak bugün. 

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi konuşmalar yapman olası. Bazı şeyleri birbirinize karşı ifade ederken açıklığa özen gösterebilirsiniz. Dürüstlük ve güzel sohbetler size iyi gelebilir. 

Para

Maddi konulara değişen şansına inanamayabilirsin. Ancak durumlar ne olursa olsun kendini güvenceye alıp hareket etmen gerekecek. Maddi olarak gidişatı iyi gözlemlemelisin.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Sevgili Yengeç;

Genel

Daha fazla ilerleme kaydetmek için bugün tembellik yapmaman gerekecek. Daha iyi bir gün için kendini zorlamalısın. Sahip olduğun enerjiyi halledilmesi gereken işlere odaklamak sana daha iyi gelebilir. 

Sağlık

Zihnini çalıştırmak için bedenini çalıştırman gerekebilir. Zihnini boşaltmak ve sağlıklı bir biçimde odaklanabilmek için bir şeylere, egzersiz konularına özen göstermen gerekecek. Bugün harekete geçmelisin. 

Aşk

Samimi konuşmalar, büyük bir aşktan önce gelebilir bugün. Kendini ifade edebilmen, karşı taraf ile anlaşabilmen senin için daha önemli olabilir. Aşk konularında samimiyete öncelik verebilirsin. 

Para

Maddi konularda büyük önlemler alman gereken bir gün olabilir. Yolunda gitmeyen şeyleri gözardı etmemeli ve kendini güvenceye almalısın. Parasal olarak sağlam adımlar atman senin için daha iyi olabilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: Sevgili Aslan;

Genel

Bugün enerji dolu olabilir ancak bu enerjiyi tam olarak nereye odaklayacağına emin olamayabilirsin. Etrafındakileri dinlemek kafanı karıştırabilir. Bugün kendi isteklerine özen göstermek ve kendi işine odaklanmak daha iyi olacak. 

Sağlık

Vücuduna bakmak ve ihtiyaçlarını gidermek hazırlık isteyen bir durumdur. Bugün bu hazırlıklara girişebilirsin. Yeni bir diyet ve egzersiz için hazırlık yapabilir, hem kendine ortam hazırlayabilir hem de bazı alışverişlere girebilirsin. 

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle daha samimi paylaşımlarda bulunabilirsin. Aşk konularında daha içten konuşmalara kendini açabileceksin. Bazı şeyleri kendi içinde daha iyi anlamlandırıp karşı tarafa sunman olası. 

Para

Olaylara egoyla bakmamalı ve büyük resmi görmelisin. Maddi konulara sadece kendi bakış açından bakmamak ve geneli görmek senin için daha doğru olabilir. Kendine odaklanıp karar yetini gölgede bırakmamalısın.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: Sevgili Başak;

Genel

Tartışmalara karşı dikkatli olmalısın. İnsanlarla arandaki iletişimde onlara karşı açık olmak ve onlara anlayışla yaklaşmak daha iyi olabilir. Bir şeyleri içinde tutmamalısın, evet, ama bunları ifade ederken sakin olman gerekebilir. 

Sağlık

Sabrını artırmak için zihnini boşaltman gerekecek. Bunun için de meditasyon veya yoga gibi egzersizlere. Bugün sağlığını düşünüyorsan eğer, zihnini boşaltmalı ve duygusal gerginliklerden uzak durmalısın. 

Aşk

Yaşananlara odaklanırken daha sakin bir bakış açısı elde etmen sana iyi gelebilir. Aşk konularında isteklerine değil de iki tarafın da mutluluğuna odaklanabilirsin. İki tarafın isteklerini düşünmek sana daha iyi gelebilir. 

Para

Maddi konulara odaklanman için iyi bir gün. Genel olarak farklı şeylere dikkatini verip odağını dağıtmak yerine maddi konularda daha sakin düşünebilmelisin. Gelir gider tablolarını dikkatle gözlemlemek sana daha iyi gelebilir.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: Sevgili Terazi;

Genel

Bilmediğin şeyler seni huzursuz edebilir. O yüzden kendini öğrenmeye açmalısın. Yolda karşılaştığın kişileri tanımalı, evine aldığın şeyleri iyi tartmalı ve çevresel faktörlere karşı algılarını açmalısın. 

Sağlık

Eğer canını sıkan olaylarla karşılaştıysan son zamanlarda, bugün kendine zaman ayırabilirsin. Biraz sakin bir ortamda vakit geçirmek ve derin nefes egzersizleri yapmak sana iyi gelebilir. Kendine vakit ayırmalısın bugün. 

Aşk

Bugün kendine vakit ayırmak, sevdiğin kişiyle bir şeyleri zorlamaktan daha iyi bir tercih olabilir. Kendine göre bir gün geçirmek ve ilişkide iletişimleri zorlamamak daha iyi olabilir senin için. 

Para

Eski mevzular tekrar gündeme gelebilir. Tam halledilmemiş şeyler ile ilgilenmen gerekebilir. Maddi olarak bir şeyleri bitirmeden yeni konulara girmemelisin bugün. Yarım kalan işleri bitirmek için iyi bir gün olabilir.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: Sevgili Akrep;

Genel

Bugün enerjin artabilir. Daha fazla şeyi halledebilirsin. Artacak bu enerjiyi ve kuvveti, halletmen gereken yarım kalmış işlere odaklamalısın. Böylece çok üretken bir gün geçirebileceksin. 

Sağlık

Bugün esneme hareketleri sana daha iyi gelebilir. Kaslarını çalıştırmak ve eklemlerini oynatmak vücuduna daha iyi gelecek. Kan dolaşımını artırmak için esneme konularına odaklanmalısın. 

Aşk

Eğer son zamanlarda çok fazla bir biçimde sevdiğin kişinin neler düşündüğüne odaklandıysan bugün biraz geri çekilip kendi isteklerine odaklanabilirsin. Karşı tarafın üstüne düşmek yerine kendi üstüne düşmelisin bugün. 

Para

Öz disiplinini kuvvetlendirerek masrafları kısabilirsin. Bugün maddi olarak seni zora sokan şeyleri bitirmek için iyi bir gün olabilir. Maddi olarak biraz sert kararlar alman olası.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: Sevgili Yay;

Genel

Bugün duygusal bir tıkanıklık yaşaman olası. Bir şeyleri ifade ederken bir anda beklenmedik durumlar gerçekleşebilir. Kendi hislerine ve düşüncelerine kendini açman gerekecek. 

Sağlık

Sağlık konularına odaklanırken detaylarda boğulabilirsin. Bugün sadece kendine nazik olman gereken bir gün olacak. Kendini gereksiz yere yormamak ve istediğin şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. 

Aşk

Sevdiğin kişiyle bir şeyler yolunda gitmediğinde kendini içine kapatmamalısın. Bazı konulardaki hassasiyetini karşı tarafa ifade etmen gerekecek. Daha iyi bir enerji yakalayıp iletişimi kuvvetlendirmelisin bugün. 

Para

Bugün biraz paraya odaklanabilirsin. Ancak parasal konular sana sıkıntı değil de keyif verecek bir değişiklik olarak. Kendin için güzel masraflar yapabilir ve ileriye dönük kararlar alabilirsin.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sevgili Oğlak;

Genel

Sevdiğin kişilerle daha samimi bir gün geçirmek isteyebilirsin. İnsanlarla aranda daha farklı bir enerji olabilir. Bugün bu güzel enerjiyi yapıcı olmaya ve eksik giden şeyleri tamamlamaya kullanabilirsin. 

Sağlık

Yediklerine özen göstermen gereken bir gün olabilir. Sağlıklı beslenmek için kolaya kaçmamalı ve kendin için mutfağa girmelisin. Sağlıklı bir yemek hazırlamak için kendine vakit ayırman gerekebilir. 

Aşk

Bugün hislerini karşı tarafa açmak isteyebilirsin. Ancak bu durum için karşı tarafın ruh halini görerek hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Aşk konularında karşı tarafı düşünmen gerekecek. 

Para

Sıkı çalışmak belki sana büyük ödüller getirmeyecek ancak sahip olduğun şeylerin kıymetini daha net görmene vesile olabilir. Bugün elinde olanları garanti cepte görmemen gerektiğini hatırlayabilir ve haline şükredebilirsin.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: Sevgili Kova;

Genel

Duygusal olarak zorlanabilirsin bugün. Sevdiğin kişilerle alakalı düşünceler kafanı yorabilir. Biraz kendini geri çekip olaylar hakkında nasıl düşündüğüne odaklanabilir ve kendin için farklı kararlar alabilirsin. 

Sağlık

Bugün ev içerisinde temizlik ve düzen konularına odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Artık işine yaramayan şeyleri hayatından çıkarmak ve temiz, yeni şeylere odaklanman sana daha iyi bir ruh hali verebilir. 

Aşk

Sevdiğin kişiyle sakin bir konuşma, bir çok şeyi değiştirebilir. Aranızdaki hissiyatı daha net ifade edebilmeniz için açık bir iletişim gerekebilir. Birbirinize bunun için fırsat vermelisiniz. 

Para

Maddi konularda kendini biraz kısman gerekebilir. Gereksiz masraflara çok fazla yönelmiş olabilirsin. Özellikle evinin rahatlığında internet üstünden yaptığın harcamalara ekstra dikkat etmen gerekebilir.

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: Sevgili Balık;

Genel

Bugün fiziksel enerjinde artış olabilir. Kendini daha kuvvet dolu hissedebilirsin. Bu güzel enerjiyi ev içinde eksikleri gidermek için kullanabilir ve hijyen konularına odaklanarak harcayabilirsin. 

Sağlık

Sağlıklı tercihler için nelere odaklanman gerektiğini kendine hatırlatman gerekebilir. Hem zihnini boşaltmak hem de bedenini çalıştırmak isteyebilirsin. Yoga gibi egzersizlere öncelik verebilirsin. 

Aşk

Bugün yeni birisinden hoşlanman olası. Bu kişinin ilginç yanları sana daha samimi gelebilir. Normalde gözardı ettiğin bazı konuları daha fazla ele alabilir ve buna göre hareket edebilirsin. 

Para

Maddi konularda çevrendekilere fazlaca yardım ediyor olabilirsin. Ancak bu durumdan vazgeçmen gerekecek. Sevdiklerine destek adı altında onlar tarafından kullanılmamak için kendini biraz geri çekmen gerekebilir.