18 Ekim Pazar 2020 Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

18 Ekim Pazar 2020 Günlük Burç Yorumları analizi

Günlük Burç Yorumları analizi
Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 18 Ekim Pazar 2020 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 18 Ekim Pazar 2020

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

 iş ve sosyal hayatında bugün hareketli saatler geçirebilir; dinamik ve atak tavrınla dikkatleri üzerine çekebilirsin. Ancak yeteneklerini ve cesaretini doğru kullanabildiğin takdirde girişimlerinde başarıyı yakalayabilirsin. Duygusal paylaşımlarda ve finansal konularda partnerinden destek bulman mümkün.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

yurtdışı işlerinle ilgili maddi konular bugün önem taşıyabilir, sağlam temeller üzerine kurmak istediğin projelerle ilgili çalışmalar yapabilirsin. Eğitim veya iletişim alanında seni zorlayan koşullar olmasına rağmen sıra dışı yaklaşımlar yeni oluşumlar getirebilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerden maddi manevi destek alabilirsin.

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

bugün finansal alanda dikkatli olmanı gerektiren koşullarla karşılaşabilirsin. Kontrol edemediğin ani gelişmeler sorumluluklarını artırsa da doğru hesap ve stratejiyle krizleri çözebilirsin. İş arkadaşlarından ya da akrabalarından yardım isteyebilir veya tecrübelerinden faydalanabilirsin.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

arkadaşların, sevdiklerin ya da içinde bulunduğun sosyal grupların seni motive eden tutum ve davranışları sayesinde kendini yenileyebilir; alışkanlıkların ve çalışma düzeninde değişiklik yapabilirsin. Aşk hayatında seni derin duygulara sürükleyecek olumlu gelişmeler paylaşımlarını arttırabilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

iş ve günlük hayatında sorumlulukların ön planda olduğu bir gün olabilir; çalışma tempon hızlanabilir. Stratejik ancak sıra dışı girişimler uzun vadede başarı getirebilir, görev tanımında değişiklik olabilir. Sağlığınla ilgili aklını kurcalayan sorunlarını veya genetik rahatsızlıkları ele alabilirsin.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

bugün yetenekli olduğun alanlarda daha aktif ve kendini ortaya koyma gayreti içinde olabilirsin. Çocuklar ya da sevdiklerinle ilgili sorumluluklarını yerine getirmek için gerekli enerji ve gücü kendinde bulabilirsin. Görüşlerini paylaşırken çok ikna edici olduğundan çevrendekilerin onayını alabilirsin.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

ailevi konularda, ev, gayrimenkule ait işlerde bugün yeni gelişmeler yaşanabilir. Hızlı karar alman gereken durumlar karşısında biraz olsun temkinli davranmalısın. Gelirlerini arttıracak fırsatları görebilir; yeteneklerini kullanarak olumlu değerlendirmeler ve iş birlikleri yapabilirsin.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

 bugün ifade ve söylemlerinle çevrendekilerin dikkatini çekebilirsin. Düşüncelerini hedeflerin doğrultusunda ortaya koyabilir, olayları kendi lehine çevirebilirsin. Anlaşmalar ve görüşmelerde hareketli saatler yaşanabilir; iletişim trafiğini ve sosyal medyayı çok etkin yönetebilirsin.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

 finansal konularda organize olmakta zorlanıyor olabilirsin. Ancak alacağın kararlarla geleceğin için planlar içine girebilir; gelirlerinle ilgili girişimlerde bulunabilirsin. Bir sağlık sorunu ya da yakınların için yapman gereken harcamaların üstesinden gelebilirsin. Gizli ya da bitmiş bir ilişkiyle ilgili haberler alabilirsin

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

bugün kendini dinamik ve enerjik hissedebilir, isteklerinin peşinden kararlılıkla gidebilirsin. Hem özel hem de sosyal ilişkilerde kontrolü ele alabilir, tavırlarınla karşındakini etkin altına alabilirsin. Sağlığınla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir, çevrende seni destekleyen kişiler olabilir

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

sorumlulukların yükü ağır geldiğinde içine kapanmak yerine sorunları ailenle paylaşmak rahatlamana neden olabilir. Yine de kendinle baş başa kalarak sorunlarını çözmek için fikir üretebilirsin. Sosyal ortamlarda duygularını pek fazla açık etmeyebilir, çevrendekilerin seni tanımasına fırsat vermeyebilirsin.

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

sosyal ortamlar ve ekip çalışmaları için hareketli ve uygun bir gün olabilir. Kendini yeteneklerinle ortaya koyabilir; sorumluluktan kaçmayan tavrınla öne çıkabilirsin. Karşına çıkabilecek engeller ve kısıtlamaları aşmak için azimli olabilirsin. Yabancılarla olan dostluklarda, eğitim hayatında olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Denizli Oto Ekspertiz