18 mayıs Salı 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

18 mayıs Salı 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

18 mayıs Salı 2021

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü 18 mayıs Salı 2021 yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 18 mayıs Salı 2021

18 mayıs Salı 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

plan yaptığın birtakım konuların sonuçlandığı bir dönemdesin. Kendini dış dünyaya soyutlamaktan vazgeçebilirsin. Sosyalliğin artarken dış görünüşüne önem vereceksin. Ay’ın konumu olaylara daha iyimser bakmanı sağlarken, sadece birilerine kendini ispatlamak için değil, kendin istediğin için gerçek hedeflerine ilerlemeni sağlayabilir.

18 mayıs Salı 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

hayatı anlamlandıramadığın ve ön plana çıkamadığın bir dönemde olabilirsin. Hayatını gözden geçirip hatalarını fark ederek, plan yapman gerekebilir. Bugün yalnız kalmak isteyeceğin bir gün olabilir. Bu aralar sağlığına önem vermen gerekirken gereksiz endişelerle zaman kaybetmekten kaçınmalısın

18 mayıs Salı 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

hayatı anlamlandıramadığın ve ön plana çıkamadığın bir dönemde olabilirsin. Hayatını gözden geçirip hatalarını fark ederek, plan yapman gerekebilir. Bugün yalnız kalmak isteyeceğin bir gün olabilir. Bu aralar sağlığına önem vermen gerekirken gereksiz endişelerle zaman kaybetmekten kaçınmalısın

18 mayıs Salı 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

iletişim yoğunluğunun fazla olduğu bir gün olabilir. Hem etrafındaki insanları hem de kafandaki fikirleri harekete geçirmek için iyi bir zaman. Kendini aktif, hareketli ve kuvvetli hissedebilirsin. Alınganlıklar ve pasif direnişler seni yorsa da altından kalkabilirsin. Arkadaşlarının vazgeçilmezi olabilir ve ilişkini kuvvetlendirebilirsin.

18 mayıs Salı 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

para konusunda iniş çıkışlar yaşayabilirsin, bugün gündeminde finans konuları var. Kendini ortaya koymanın ve işinde gücünde olduğunu göstermenin tam zamanı. Kariyerin ve işinle ilgili güzel sonuçlar elde edeceğin bir döngüye giriyorsun. İşin ve ailen arasındaki gelgitlerin artabilir.

18 mayıs Salı 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

kadın erkek ilişkileri açısından güzel sonuç alabileceğin bir dönemdesin fakat duygusal iniş çıkışlara ve ani duygu durum değişikliklerine dikkat etmelisin. Bugün öğrenmekten keyif alabilirsin. Sosyal çevreni ihmal ettiğin günlerin telafisini yapmak isteyebilir, dostlarınla planlar yapabilirsin.

18 mayıs Salı 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

ekonomik konularda kayda değer gelişmeler olabilir, ancak harcamalarına dikkat etmeli ve fazla açılmamalısın. Seni yoran birtakım krizleri aşmana az kalmış olabilir. Kariyerin ve işinle alakalı sonuçları almak adına biraz sabırlı olmalı, çalışmalarının arkasında durmalısın. Sanatsal ve duyusal yönden yaratıcı bir gündesin.

18 mayıs Salı 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

senin için sosyal çevrenin ön planda olduğu bu günde, arkadaşlarınla yaptığın plan ve organizasyonlar önem kazanabilir. Algını tamamen ilişkilerine vermiş olabilirsin. Başka insanlardan destek almak istediğin ve onların onayına ihtiyaç duyduğun bir dönemdesin. Hayatında önemli kararlar almaya yatkın olabilirsin.

18 mayıs Salı 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

iş hayatının ve kariyerinin önem kazandığı bu günde bu alanlara yoğunlaşacaksın. İş hayatını önemsediğin ve günlük hayatının ritminin arttığı, çalışmaktan mutluluk duyduğun ama aynı zamanda ani gelişmelerin ve sürprizlerin olduğu bir dönemdesin. Hem sağlığınla hem de işinle ilgili konularda dengeyi korumalısın.

18 mayıs Salı 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

seyahat, eğitim, iş gibi konular gündeminde. Bugün değişik ortamlarda olmak, daha az çalışmak ve daha fazla düşünmek isteyebilirsin. Aşk hayatının yolunda olduğu, sanatsal işlerinin öneminin arttığı ve şansının açık olduğu bir gündesin. Sevdiğin insanlara karşı fazla alıngan olmamaya dikkat etmelisin.

18 mayıs Salı 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

aile büyüklerinle iletişimin hızlanırken, ev ve aile ortamında beklenmedik olaylar yaşanabilir. Mali konuların aile içinde görüşülüp, tartışılması günün ana mevzularından olabilir. Evini daha konforlu hale getirmek için harcamalarını attırabilir, işin gereği yer değişliği yapabilirsin.

18 mayıs Salı 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

ikili ilişkilerin ve özel hayatının gündem olduğu bugün, iletişim trafiğin de artabilir. Özel hayatında fazla alıngan olup karşı tarafı biraz yıpratabilirsin. Hem yakın çevrendeki insanlarla olan bağlantılarını kuvvetlendirebilir hem de deneyimli olduğun alanlarda girişimci yönünü daha fazla ön plana çıkartabilirsin.

Denizli Oto Ekspertiz