18 Temmuz Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

18 Temmuz Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü 18 Temmuz Pazar 2021 yorumlarına bakalım.
Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü 18 Temmuz Pazar 2021 yorumlarına bakalım.

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü 18 Temmuz Pazar 2021 yorumlarına bakalım.
Burçların analizi Bugün 18 Temmuz Pazar 2021
Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)
KOÇ: Sevgili Koç;
Genel

Kafanı toplamak isteyebilirsin bugün. Etrafındaki koşuşturma, günlük olaylar, dünyada olan biten seni biraz köşeye sıkıştırmış gibi hissettirebilir. Bugün kendince bir vakit harcamak sana daha iyi gelebilir. 

Sağlık

Kendi sağlığına odaklanman gerekecek bugün. Çevrendekilere uymak yerine kendince bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Sağlığın için biraz geri çekilmen ve kendine alan tanıman gerekebilir. 

Aşk

Aşk konularında biraz çekingen olabilirsin. Eğer hoşlandığın birisi ile konuşman gerekiyorsa kendini çok sıkmaman gerekebilir. Biraz kendine zaman ayırman daha iyi olabilir. 

Para

Parasal konularda sana sıkıntı veren konulara daha fazla odaklanmak isteyebilirsin. İçine sinmeyen şeylerin ne olduğunu kendine ifade etmen gerekebilir. Biraz geri durup düşünme zamanı olabilir bugün.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa:Sevgili Boğa;

Genel

Her ne kadar insanlarla vakit geçirmeyi sevsen de bugün kafanı dinlemek isteyebilirsin. Kendine göre aktiviteler ayarlayabilirsin. Bir şeyleri kendince halletmen gerekebilir. Çevrene ufak bir sınır çekebilirsin bugün. 

Sağlık

Yediklerine özen göstererek biraz hareket etmen sana iyi gelebilir. Son zamanlarda fazla kiloları dert edinmiş olabilirsin. Ama onlardan sağlıksız bir biçimde kurtulmak yerine basit ama herkesin gözardı ettiği şeylere odaklanmalısın. 

Aşk

Aşk konularında beklenmedik gelişmeler yaşaman olası. Bir şeylere kendini açman gerekecek. Kendini fazla bu konuya veremesen de tamamen kapıları kapatmamalısın. 

Para

Etrafındaki insanlardan sırf yakınlığınız yüzünden maddi iltimaslar beklememelisin. Kendi işini kendin görmeyi öğrenmelisin bugün. Başkasının parasıyla hayaller kurmaman gerekecek.

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler;

Genel

Bir şeylere kafanı verebilmek için kendine zaman ayırman gerekebilir. Bir cümle kurmadan önce kendinle yalnız kalman gerekecek. Önce kafanı toparlamak daha sonra olan bitene odaklanmak sana daha iyi gelebilir. 

Sağlık

Bir sonraki gün ne yiyeceğini planlamak sana daha iyi gelebilir. Bir şeyleri son ana bırakmamalı ve önceden kafanda kurmalısın. Böylece son anda yiyecek bir şey yok diye ekmeğe saldırmazsın. 

Aşk

Yeni bir kişi ile muhabbet etmen olası. Bu muhabbetin aşk konularında seni heyecanlandırması olası. Sadece bir şeyler için kendine biraz zaman vermen gerekebilir. Yine de kendini muhabbetlere kapatmamalısın. 

Para

İş konularında iletişim çok önemli olabilir. Bir şeyleri yoluna koymak için dikkatli tavırlar sergilemen gerekecek. Maddi olarak kendini iyi ifade etmen gerekebilir.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Sevgili Yengeç;

Genel

Bir şeylere karşı sabrın azalabilir. Bazı şeylerin hızlıca gelişmesini isteyebilirsin. Ancak kendini frenlersen eğer daha iyi gelişmeler görebileceksin. Gerginlikle olaylara atlamamalı ve biraz sakin olmalısın. 

Sağlık

Kendini tıkanmış hissedebilirsin. Bu ruh halini aşmak için biraz fazlaca su içmen gerekebilir. Bol bol su tüketmek sana, sağlığına ve ruh haline daha iyi gelebilir. Su içmeyi alışkanlık haline getirebilirsin. 

Aşk

Daha önceden görüştüğün veya aklına takılan birisi ile alakalı tekrar bir şeyler düşünmeye başlayabilirsin. Aşk konularında bazı şeyler sana geçmişi çağrıştırabilir. Bu hisleri hazmetmek için biraz zaman gerekebilir. 

Para

Farklı fırsatları düşünebilirsin. Üretmek, iş ve projeler üstünden gidebilirsin. Direkt olarak para değil de paraya giden yola odaklanabileceksin bugün. Yeni şeyler yakalaman olası.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: Sevgili Aslan;

Genel

Bugün ilginç telefonlaşmalar yaşayabilirsin. Yanlışlıkla aranabilirsin. Veya birisi sana telefon şakaları yapabilir. Telefonlaşmalar söz konusu olduğunda ilginç durumlarla karşılaşabilirsin. 

Sağlık

Uykuya özen gösterme vaktin gelmiş olabilir. Uyku demek, anı geldiğinde sızmak demek değildir. Düzenli bir uyku sana daha iyi bir enerji verir. Ve bunu sağlamak için bir şeyleri değiştirmen gerekebilir bugün. 

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek isteyebilirsin. Aranızda bazı güzel konuşmalar gerçekleşebilir. Bir şeyleri içine atıp canını sıkmak yerine aklını kurcalayan meseleleri sakince konuşmak isteyebilirsin. 

Para

Bugün sıkıntılarla yüzleşmek ve eksikleri gidermek daha iyi olabilir. Tabii bir şeyleri yarına da bırakabilirsin ama bugünden emek harcamak sana daha kıymetli gelebilir.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: Sevgili Başak;

Genel

Kafanı karıştıracak şeylerle karşılaşman olası. Sadece bir şeylere hızlı karar vermemen yeterli olabilir. Biraz kendine zaman vermen ve karar almadan önce biraz düşünmen seni biraz daha iyi bir noktaya taşıyabilir. 

Sağlık

Sakinleşmek için kafanı toplayacağın bir ortamda sessizce oturman gerekebilir biraz. Ayrıca sıcak bir banyo, esansiyel yağlar sana daha iyi gelebilir. Stres atmak için kendince bir gün geçirmelisin. 

Aşk

Sevdiğin kişinin davranışlarını anlamakta zorluk çekebilirsin. Tam olarak amacı nedir, ne yapmak istemektedir bu insan? Böyle düşünmen olası. Ancak sakin kalmak ve iletişim kanallarını yormamak daha iyi olabilir. 

Para

Kafanı boşaltmadan maddi kararlar almak seni zora sokabilir. Bir şeyleri ilk olarak kendi içinde anlamlandırmalısın. Eğer içine sinmeyen, kafana yatmayan bir mevzu varsa o zaman dikkatli olman gerekebilir.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: Sevgili Terazi;

Genel

Etrafındaki insanların sana vakit ayıramadığını hissedip üzülebilirsin. Ancak olayları bireysel algılamaman gerekecek. Bir şeyleri sana yapılmış bir terbiyesizlik olarak görmek gereksiz yere üzülmene sebep olabilir. 

Sağlık

Kendince bir egzersiz programı sana daha iyi gelecek. Hareket etmeli ve bu hareketleri alışkanlık haline getirmelisin. Evde egzersiz yapabilmek için ne gerek bunlara odaklanabilirsin. 

Aşk

Hislerinde değişim yaşamaya başlayabilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa yeni birisine karşı ilgi duyman olası. Ortada ilgi duyulacak kimse yoksa bile yine de kendince bazı hislere girmen olası. 

Para

Etrafında olan biteni görüp kendi kararlarını alman gerekecek. Maddi açıdan kendini kuvvetlendirmeli ve isteklerine öncelik vermelisin. Çevrende olan biteni görerek kendine para ayırmak sana daha iyi gelebilir.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: Sevgili Akrep;

Genel

Bugün biraz gergin olabilirsin. Bir şeylere odaklanırken agresif yaklaşman olası. Seni bu şekilde geren şeyin ne olduğuna odaklanman ve bir şeyleri kendi içinde çözmen gerekebilir. İyi şeylere odaklanabilir ve bu sıkıntıları atlatabilirsin bugün. 

Sağlık

Tembelliğe yenik düşmemelisin bugün. Tembellikle alınan kararlar seni sağlıksız tercihlere itebilir. Yemek hazırlamaya üşenip hazır yemek gibi, egzersize üşenip boş boş oturmak gibi şeyler seni gereksiz yere yorabilir. 

Aşk

Yeni insanlarla iletişime geçmek seni gerebilir. Kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Ancak bir şeyleri oluruna bırakmak ve her şeyin hemen bugünden hallolmasına uğraşmamak sana daha iyi gelebilir. 

Para

Para kazanmak için yaratıcılığını konuşturman gerekebilir. Maddi açıdan bir şeylere daha farklı çözümler bulmalısın. Zihnini çalıştırarak daha farklı fikirlere odaklanmalısın bugün.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: Sevgili Yay;

Genel

Bugün beklenmedik telefon konuşmaları, hareket ve buluşmalar olabilir. Birden fazla işi halletmen gerekebilir veya arkadaşlarına daha fazla vakit ayırabilirsin. İnsanlarla iletişim seni biraz yorabilir. 

Sağlık

Bol bol su tüketmen gereken bir gün olabilir. Enerji seviyeni artırmak ve vücudunun daha da hafiflemesi için içtiğin su miktarına özen göstermelisin. Bünyeni uzun süre susuz bırakmaman gerekecek. 

Aşk

Aşk konularını çok ciddiye aldığımızda hayal kırıklığına uğrama ihtimalimiz de artar. Bugün olan biten hakkında büyük beklentilere girmemeli ve bir şeylere daha sakin yaklaşmalısın. 

Para

Elindeki paraya göre heveslenmen olası. Ama paranın azlığını görmen kalbini kırabilir. Bugün ileriyi düşünerek ve şu an elinde olan paralarla değil de ileride olabileceklerle bazı şeyler düşünmen sana daha iyi gelebilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sevgili Oğlak;

Genel

Etrafındaki insanlar sana odaklanabilir bugün. Yaptıkların, hareketlerin veya isteklerin gündem konusu olabilir. Çevrendeki insanlara kendini ifade etmen ve kendi isteklerinin arkasında durman gerekecek. 

Sağlık

Bugün biraz daha keyfi tercihler yapabilirsin. Ancak bu keyfi tercihler seni sağlığından veya hedeflerinden çok uzaklaştırmayacak gibi. Kafana göre bir gün geçirmek sana daha iyi bir enerji verebilir. 

Aşk

Aşk konusunda kafanın daha da netleştiğini görebilirsin. Hislerini açıkça kendine ifade edebilirsin. Sevdiğin kişi ile alakalı beklentilerini ifade etmek sana daha kolay gelebilir. Bugün bu konularda daha rahat olabileceksin. 

Para

Etrafındaki insanların sıkıntısına koşmak parasal açıdan olmasa bile insan ilişkileri açısından sana daha iyi sonuç getirebilir. Maddi olarak bir şeylere odaklanmak yerine insan kazanmaya bakmalısın bugün.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: Sevgili Kova;

Genel

Bugün düşüncelerini derleyip toplamak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Kafanı toplamak için ve yeni şeylere odaklanmak için elindekilere odaklanabilirsin. Kendince bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. 

Sağlık

Markete gitmek, mutfak için hazırlık yapmak, yemekleri kendin hazırlamak… Bütün bunlar daha sağlıklı tercihlerde bulunmanı kolaylaştırabilecek şeyler olabilir. Bugün sağlığın için yemeğini kendin hazırlamalısın. 

Aşk

Aşk konularında karşı tarafın da en az senin kadar bir şeylere emek verdiğini görmen gerekecek. Karşındaki insana kendini kanıtlaması için bir alan tanıyabilirsin. Biraz geri durmak sana daha iyi gelecek. 

Para

Bugün sınırlarını bilmen gerekecek. Ne kadar para harcayabilirsin? Bu işe ne kadar para ayırabilirsin? Cebinde ne kadar var? Bu işin ederi nedir? Bu sorulara cevap bulman gerekecek.

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: Sevgili Balık;

Genel

Olaylara objektif yaklaşman gerekecek bugün. Duygusal olmamalı ve mantığınla hareket etmelisin. Bir şeyleri pratik bir biçimde halletmek için zihnine ve halledebileceklerine güvenmen gerek. 

Sağlık

Bugün yeni kararlar alabilir ve sağlık odaklı düşünebilirsin. Hareketlerine bir düzen getirebilir ve egzersiz ile diyet konularında daha mantıklı davranabilirsin. 

Aşk

Aşk konularında geçmişte olanlarla bugünü kıyaslamak sana iyi gelmeyebilir. O yüzden biraz kendini toparlaman gerekecek. Geçmiş odaklı düşünmemek için kendine zaman ayırabilirsin. 

Para

Para harcamadan güzel ve keyifli şeylere odaklanabilirsin bugün. Önceliği parasal gelişmelere ayırmadan bir şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Keyifli bir gün geçirmek için kesenin ağzını açmana gerek olmayacak bugün.