19 Aralık Cumartesi 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

19 Aralık Cumartesi 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi

19 Aralık Cumartesi 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi
19 Aralık Cumartesi 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 19 Aralık Cumartesi 2020 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 19 Aralık Cumartesi 2020

19 Aralık Cumartesi 2020 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

Genel

Bugün duygusal taşmalar yaşayabilirsin. Bu kötü bir anlam içermiyor. Güzel hislerini paylaşmak, sevdiklerinle vakit geçirmek ve mutluluğa adım atmak için keyifli bir fırsatın olacağı anlamına geliyor. Bu fırsatı iyi değerlendirmelisin.

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve stresten uzak durmak insanlarla aranda daha keyifli bir iletişim kurmanı sağlayacak. Ayrıca insanlarla daha rahat anlaşmanda kafanı toparlamanı sağlayacak. Zihinsel ve duygusal bir döngü oluşturmak için iyi bir gündesin. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile paylaştığınız konularda fikir birliğine varmanız zorlaşabilir. Ama bu durumu her iki tarafın fikrini dile getirmesi ve keyifli paylaşımlarda bulunması olarak değerlendirebilirsiniz. Yapıcı olmalısın bugün. 

Para

Bir başarıya ulaştığını düşünürken bir diğerine de adım atman gerekebilir. Bugün maddi konularda daha güzel gelişmeler yaşayabilirsin. Kendini daha da güzel gelişmelere hazırlaman gerekecek.

19 Aralık Cumartesi 2020 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

Genel

Sevdiğin ve fikrine değer verdiğin insanlarla aranda ufak tefek fikir ayrılıkları olabilir. Bazı konularda farklı düşünebilirsiniz. Bu durumu olduğu gibi kabullenmek ve birbirinizin düşüncelerine saygı duymak daha yapıcı etkiler oluşturabilir.

Sağlık

Esnek kalmak sana daha iyi hissettirebilir kendini. Hem düşüncelerinde hem de bedeninde esnek kalmalısın. Daha fazla esneme hareketleri yaparak kaslarının ve eklemlerinin daha rahat hareket etmesi sana yarayabilir. 

Aşk

Aşk konularında yolunda gitmeyen mevzular ile başa çıkman gerekebilir. Hayatında bazı konularda daha farklı düşünmeye başlamış olabilirsin. Bu konuları belli bir duruma sokmak ve kendini daha rahat hissettirmek için dikkatli iletişimler kurmalısın. 

Para

Etrafında gereksiz yere para harcaman gerektiğini düşünen insanlara karşı dikkatli olmalısın. Maddi konularda kendi kararlarını alırken etrafındaki insanların etkisinde kalmamalısın. Gereksiz bulduğun masraflara girmemek için dikkat etmen gerekecek.

19 Aralık Cumartesi 2020 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

Genel

Etrafındaki insanlarla fikir ayrılıklarına varabilirsin. Ancak bu durum kötü bir şey ifade etmiyor. Sadece kimle ne konuşacağına daha rahat karar verebilecek ve yapıcı davranarak kimsenin kalbini kırmadan güzel bir gün geçirebileceksin.

Sağlık

Zihnini çalıştırmak ve farklı konulara odaklanmak enerjinin artmasını sağlayabilir. Dikkatini vereceğin konuları artırarak enerjini yüksek tutabilirsin. Odaklanma ve dikkatini toplamada bir sıkıntı yaşamayacaksın bugün. 

Aşk

Bugün aşk konularına daha fazla vakit ayırabilirsin. Duygularını daha temiz ifade etmek isteyeceksin Kendi hislerini başkalarına açarken sıkıntı yaşamamak için çaba sarf etmen gerekecek. Bu iyi niyeti, güzel şeylere kullanmalısın. 

Para

Parasal anlamda risk almak gözünü korkutabilir. Ancak ufak adımlar atarak isteklerine ilerlemek de seni kesmeyecek. Bugün güzel bir strateji geliştirmeli ve kazancını artırmak için biraz daha geniş çaplı düşünmelisin.

19 Aralık Cumartesi 2020 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

Genel

Vücudunu çok fazla yormamak sana iyi gelecek. Bol bol su tüketmek ve hareketlerinde dikkatli olmak daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Bedensel açıdan çok büyük yorgunluklara girmemek için kendini esnek tutmalısın.

Sağlık

Duygu ve düşüncelerini bir şekle sokabilmek için biraz daha fazla egzersiz yapman gerekebilir. Sadece fiziksel gelişim için değil aynı zamanda zihinsel anlamda bir huzur yakalamak için de egzersize odaklanabilirsin. 

Aşk

Bugün zihnen sınırları zorlamak senin için daha kolay olabilir. O yüzden bu enerjiyi alıp aşk konularına yönlendirmek daha iyi olacak. Hoşlandığın ama konuşamadığın kişi ile aranda daha keyifli bir iletişim olabilir bugün. 

Para

İnsanlarla ilişkini kuvvetlendirmek parasal konularda daha güzel sonuçlar elde etmene vesile olabilir. Bugün maddi konularda atacağın her adımın insanlarla bir ilişiği olabilir. O yüzden olumlu davranmalısın.

19 Aralık Cumartesi 2020 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

Genel

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve gününü planlamak seni daha da gaza getirebilir. Bütün mevzularını halletmek için kendini çok fazla yorabilirsin. Bazı şeyleri zamana bölmek ve aceleye getirmemek sana daha iyi gelecek. Sevdiğin kişi ile hareketli bir günü sonraya saklayabilirsin.

Sağlık

Keyif alacağın egzersizlere odaklanmak hem stresi üstünden atmanı kolaylaştıracak hem de daha disiplinli bir egzersiz programı oluşturmanı sağlayacak. Bugün daha keyifli şeylere odaklanmak daha iyi olabilir. 

Aşk

Eğer hayatında kimse yoksa, yeni insanlarla tanışmak, farklı kişilerle konuşmak aşk konularında daha keyifli etkileri hayatına çekebilir. Bugün aşk konularında farklı olan şeylere odaklanmak sana daha iyi gelecek. Büyük beklentilere girmeden mutlu olabilirsin. 

Para

Maddi konularda rahat edeceğin ve keyifli günler geçireceğin bir sürece girmiş olabilirsin. Tek önemli şey, bu fırsatları ve karşına çıkan şansı nasıl değerlendireceğini bilmek. Bugün elde edeceğin kazançlar tamamen senin becerine bağlı.

19 Aralık Cumartesi 2020 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

Genel

Mantıklı davranman senin için daha iyi olabilir. Hislerinle ani tepkiler vermek yerine yaşadığın şeyleri dikkatle değerlendirmelisin. Acele kararlar almak bugün sana zarar verebilir.

Sağlık

Keyif aldığın yemekleri yemek sana istediğin gibi bir enerji sağlayabilir bugün. Gün içerisinde daha keyifli ve rahat olmaya öncelik vermen gerekecek. İstemediğin şeyleri yapmak için kendini zorlamamalısın. 

Aşk

Bugün aşk konularında kafanı toparlamak sana daha iyi gelebilir. Bazı şeyleri aceleye getirmemek ve kendi hislerini gözden geçirmek için biraz kendine vakit ayırmalısın. Sevdiğin kişiyle vakit harcamak için ısrarcı olmamalısın. 

Para

Bugün büyük masraflara girmeden önce iki kere düşünmelisin. İhtiyaçların doğrultusunda para harcarken bir şeyin gerçek ederini kafanda büyütüyor olabilirsin. Daha uygun fiyatlı tercihlere yönelmen gerekebilir.

19 Aralık Cumartesi 2020 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

Genel

Bugün dinlenmek isteyebilirsin. Bir şeyleri kenara bırakmak ve kafanı toparlamak önceliğin olabilir. Sıkıntıları daha sonradan halletmek isteyebilir ve sakin bir gün geçirmeye odaklanabilirsin.

Sağlık

Derin nefes egzersizleri bugün ihtiyacın olan en önemli egzersiz olabilir. Zihnini boşaltmak ve duygusal gerginlikleri üstünden atmak için nefesine dikkat etmen gerekecek. Kendini rahatlatmak için önemli olabilir bu hareketler. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda biraz ciddi meseleler konuşulabilir. Aşk konusunda durumların hızlıca şekil alması seni biraz gerecek. O yüzden sakin kalmak ve yapıcı olmak senin için önemli olabilir. 

Para

Maddi olarak büyük adımlar atarken hızlı hareket etmemelisin. Bir büyük masraftan diğerine geçerken araya biraz zaman koymak senin için daha iyi olabilir. Bütçeni gereksiz yere yormamalısın.

19 Aralık Cumartesi 2020 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

Genel

Aşk konusunda ısrarcı olmak seni üzebilir. Her ne kadar yolunda gitmesini istediğin bir durum olsa da dikkatli davranman gerekecek bugün. Farklı konuları halletmeye öncelik vermek sana daha iyi gelebilir.

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek, vücudunu fazla yormamak, sağlığın için daha iyi olabilir. Kendini fazla yormadan, halletmen gereken işlere odaklanmak ve günün geri kalanında dinlenmek sana daha iyi gelecek. 

Aşk

Eğer farklı bir ortama gireceksen yeni bir insan ile tanışman olası. Aşk konularında yeni etkilere kendini açman gerekecek. Beklentileri büyük tutmadan, keyifli bir gün geçirebilirsin. 

Para

Maddi konularda adımlarını daha dikkatli planlaman gerekebilir. Daha sonradan karşılaşacağın faturaların hesabını bugünden tutmak, daha farklı bir para harcama şekli oluşturmanı sağlayacak. Bazı şeyleri son dakikaya bırakmamalısın.

19 Aralık Cumartesi 2020 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

Genel

Bugün bazı şeylere kendi başına karar vermelisin. Etraftan görmeyi beklediğin desteği göremeyebilirsin. Kendi hayatına odaklanmak ve sevdiğin şeylere öncelik vermek senin enerjini daha da artıracak.

Sağlık

Duygusal gerginlikler kaslarında da kasılmalara sebep olabilir. Esneme hareketlerine özen göstermek ve bol bol su tüketmek sana daha iyi gelecek. Kendini daha iyi hissetmek için biraz daha fazla esneme hareketi öğrenmelisin. 

Aşk

Sevdiğin kişiye ve onun hareketlerine odaklanabilirsin bugün. Bu durumu daha yapıcı kılmak için güzel şeyler paylaşmanız gerekecek. İlginizi çekecek konular bulmak sana düşebilir. 

Para

Maddi olarak bir durum değerlendirmesi yapman gerekebilir. Parasal açıdan yaptığın şeyleri değerlendirmek ve adımlarını dikkatli atmak ilerisi için daha iyi olabilir. Bugün dikkatle hesap yapmalısın.

19 Aralık Cumartesi 2020 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

Genel

Arkadaşlarınla arandaki mevzular seni duygusallaştırabilir bugün. İnsanlarla arandaki ilişkilerin sınırlarını keşfedebilirsin. Bu tür konularda biraz daha yapıcı olman gerekecek.

Sağlık

Bugün daha fazla egzersize odaklanmak kendini daha iyi hissettirecek. Duygusal gerginliklerden arınmak için fiziksel hareketliliğe daha fazla özen göstermelisin. Bugün sağlığın için egzersizi göz önünde bulundurmalısın. 

Aşk

Hoşlandığın kişi ile iletişime geçmek isteyebilirsin. Bazı şeyleri tek başına halledecek olmak seni gerebilir. Ancak istediğin konularda gelişme yaşamak için istediğin gibi davranman gerekecek. 

Para

Bugün para biriktirmek için kendini zorlamamalısın. Eğer halledilmesi gereken bir masraf veya yapmak istediğin bir harcama varsa o zaman bu konuda daha esnek davranmalısın. Elden para çıkarmak seni yormamalı bugün.

19 Aralık Cumartesi 2020 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla yapacağın konuşmalar seni biraz gerebilir. Ancak bu gerginliğin, atacağın adımlarda seni geri çekmesine izin vermemelisin. İşine odaklanmak daha iyi olabilir.

Sağlık

Duygusal bütünlüğün bugün daha önemli olabilir. Aşk ve duygusal bağlardan beklentilerini gözden geçirmen genel olarak kendini nasıl hissettiğini etkileyecek. Vücudunu fazla yormamalısın bugün. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda biraz mesafe olması size daha iyi gelebilir. Gereksiz yere aranızdaki iletişimi zorlamamalı ve birbirinizi germemelisiniz. Kendi işlerinize odaklanmanız daha iyi olabilir. 

Para

Bugün paraya değil de başka şeylere odaklanmak senin için daha iyi olabilir. Maddi konular ile alakalı kendini biraz rahat bırakmak ve gerçekten keyif aldığın konulara odaklanmak sana daha iyi gelecek.

19 Aralık Cumartesi 2020 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

Genel

Bugün ilgini çekecek farklı konulara odaklanabilirsin. İlginç olaylar, tesadüfler ve dikkat çeken konuşmalar gündemini belli edebilir. Şaşırmaya ve şaşırtmaya hazırlıklı olmalısın bugün.

Sağlık

Bol bol su içmek sadece kaslarının esnekliğini artırmaz aynı zamanda zihnini boşaltmakta da fayda sağlar. Bugün dikkatini dağıtan veya seni üzen konulara karşı daha fazla su tüketerek kendini iyi hissedebilirsin. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda biraz mesafe girmesi gerekebilir bugün. Herkesin kendi işine odaklanması, duygusal ve romantik bir gün geçirmekten daha önemli olabilir. Kafanızı toparlamak için dikkatli olmanız gerekecek bugün. 

Para

Bugün parasal konularda detaylara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Gereksiz masrafları kesmek ve seni sıkan konularda daha dikkatli harcamalar yapmak ileride daha rahat olmana vesile olabilir.

Denizli Oto Ekspertiz