19 mayıs Salı 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

19 mayıs Salı 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü 19 mayıs Çarşamba 2021 yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 18 mayıs Salı 2021

19 mayıs Çarşamba 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

güne günün ilk saatlerinde oluşan Dolunay’ın etkisiyle biraz huzursuz ve ikilem içinde başlayabilirsin. Ancak hemen sonrasında kendini daha enerjik hissetmen mümkün.  Konforunu ve finansal durumunu ilgilendiren olumlu gelişmeler ya da bulacağın sorunlara bulacağın pratik çözümler keyfini yerine getirebilir.

19 mayıs Çarşamba 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

içsel dengeni korumakta zorlandığın bir güne başlayabilirsin. Hayatına yön vermek, başlatmak ya da bitirmek istediğin birtakım konularda bugün çevrene danışıp fikir almaktan yana olabilirsin. Bu günlerde önem verdiğin fiziksel görünümün sayesinde çevrendekilerin ilgi odağı haline gelmen de mümkün. Bu yöndeki harcamalarına dikkat.

19 mayıs Çarşamba 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

günün ilk saatlerinde sağlık alanında oluşan Dolunay, yoğun iş tempona ara verip dinlenmeni ya da görmezden geldiğin sağlık sorunlarına odaklanmanı gerektirebilir. Kısa süre sonra karşıt burcunda geçecek olan Ay, seni özel ilişkinde ve finansal konularda cesaretlendirip heveslendirirken başkalarıyla beraber adım atmanın getirilerinden de yararlandırabilir.

19 mayıs Çarşamba 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

Dolunay, romantik ilişkilerde hızlı ve keyifli gelişmelerin olabileceğini işaret etmekte. Yaratıcılık gerektiren konularda son derece başarılı olabilir, enteresan fikirler geliştirebilirsin. Gençlerle ya da çocuğunla ilgili organizasyonlara katılabilir, günün rutin eylemlerinden uzaklaşarak keyfini ve neşeni arttırabilirsin.

19 mayıs Çarşamba 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

hem iş hem de özel yaşamında emek verdiğin ve bu aralar sonucunu beklediğin konu gelişim göstererek, umutla dolmanı ve kendini iyi hissetmeni sağlayabilir. Gayrimenkul alım satımında da şansın yaver gidebilir. Ailenle keyifli bir organizasyonda bulunabilirsin. Hafta başından itibaren gelişen konulara ivme kazandırabilirsin.

19 mayıs Çarşamba 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

iletişim trafiğinin yoğun olduğu bir güne başlayabilir, yakınlarının tavsiyesini dinleyerek ya da ayağına gelen fırsatı değerlendirmek isteyerek yeni bir eğitime başlama kararı alabilirsin. Ailevi konuda değişen koşullara rağmen iyimserliğini muhafaza edebilir, günün büyük çoğunluğunu evinde geçirmek isteyebilirsin.

19 mayıs Çarşamba 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

kazançlı çıkacağını düşündüğün bir işin sonuçlanmasıyla, finansal alanda oldukça iyimser bir tavırda olabilirsin. Hayal ve vizyonlarını gerçeğe dönüştürmek için girişimlerde bulunabilir veya yaşadıklarını daha detaylı değerlendirebilirsin. Yakınlarına bütçenle ilgili konularda tutamayacağın sözler vermekten kaçınmanda yarar var.

19 mayıs Çarşamba 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

burcunda oluşan Dolunay’ın yanı sıra karşıt burcundaki gezegen yoğunluğu olayların kendi isteklerin doğrultusunda ilerlemesine fırsat verirken, empati kurmana da yardımcı olabilir. Kendine duyduğun özgüven ve yeteneğinle, ekonomik koşullarını iyileştirecek girişimlerde bulunabilir, fikir ve sezgilerine odaklanabilirsin.

19 mayıs Çarşamba 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

Dolunay’ın etkisiyle güne bilinçaltındaki iniş çıkışlarla başlayabilirsin. Ardından burcunda konumlanan Ay, aklını kurcalayan sorunları cesaretle ifade ederek bir çırpıda çözüme kavuşturmana yardımcı olabilir. Beklentin dışında gelişen bir iş teklifi, çevrene dedikodu malzemesi olabilir.

19 mayıs Çarşamba 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

sosyal alanda oldukça hareketli geçecek bir gün seni bekliyor. Dolunayla birlikte geleceğe dair hedeflerinle ilgili girişimlerinden sonuçlar alabilirsin. Emeklerinin karşılığını almanın verdiği gururla birlikte, takdir de toplayacaksın. Gün içinde kontrol dışı gelişmeler planlı programlı ilerlemeni zorlaştırsa da iyimserliğini koruyabilirsin.

19 mayıs Çarşamba 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

neşenin yerinde olması karmaşık durumlar yaşasan dahi üstesinden gelmeni kolaylaştıracaktır. Henüz gün yüzüne çıkarmadığın plan ve projelerine start vermen mümkün.  Dolunay, kariyerini desteklerken, ailenle ilgili yaşamış olabileceğin krizlere de son noktayı koydurabilir.

19 mayıs Çarşamba 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

bugün risk ve yüksek enerji gerektiren durumlar hoşuna giderken sosyal yaşamın içinde bulunmaktan keyif duyabilirsin. İşindeki başarıların biraz daha ön plana çıkmanı desteklerken, uzak yerlerle bağlantı kurmana da yardımcı olabilir. Bu dönem yapacağın yazılı ve sözlü anlaşmada kadın figürlerinden daha çok destek görmen mümkün.

Denizli Oto Ekspertiz