19 Ocak Salı 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | intHaber.com
Burçlar

19 Ocak Salı 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

19 Ocak Salı 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 19 Ocak Salı 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 19 Ocak Salı 2021

19 Ocak Salı 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

duygusal ve hassas enerjilerle güne başlayabilir, objektif olmakta zorlanabilirsin. Ailevi değerlerini ve derinlerdeki duygularını sorgulayabilir, çalışma koşulların veya kariyerinle ilgili gelişen durumlara ani tepkilerle koşulları daha fazla zora sokabilirsin.  Önümüzdeki birkaç gün sağduyulu olmaya çalışmakta fayda var.

19 Ocak Salı 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

farkındalığınla ilgili gelişmeler yaşayabilir, hayat felsefeni değiştirebilecek bir takım olaylarla karşılaşabilirsin. Karsındaki otorite konumundaki insanlardan alacağın geri bildirimler seni bazı sabit fikirlerini değiştirip, dönüşüme zorlayabilir. Henüz bu tarz olaylara hazır olmadığını hissedebilir, asi ve fevri çıkışlar yapabilirsin.

19 Ocak Salı 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

alacak veya ödemelerle ilgili beklentin dışında gelişen durumlar, gün içinde kaygılanmana ve karamsarlığa düşmene sebep olabilir. Bu dönem uzun vadeli borç yükü altına girmemeli ve duygusal davranmamaya gayret etmelisin. Dostlarınla önyargıdan uzak bir gün geçirmeye bakmalısın.

19 Ocak Salı 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

objektif olmakta zorlanabileceğin bir gündesin. İş birliği içinde olduğun kişilerle yaşayabileceğin birtakım sürtüşmeler inatlaşma boyutuna kadar gidebilir. Radikal kararlar alma eğiliminde olabilirsin. Kariyerinde daha özgür çalışmak, gelecekle ilgili beklentilerinde yenilik yapmak isteyebilirsin.

19 Ocak Salı 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

kendini hararetli tartışmalar içinde bulabilir, ikili ilişkilerinde iletişim kurmakta zorlanabilirsin. Eğitim ile ilgili konularda veya seyahat programında yaşayabileceğin aksilikler planlarının değişmesine neden olabilir. Hedeflerine doğru azimle ilerlemen mümkün ama bunu hırsla karıştırmamaya bakmalısın.

19 Ocak Salı 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

aile bağlarının kuvvetleneceği ancak özel ilişkinde kontrollü olmayı başaramayabileceğin bir gündesin, bu yüzden gereksiz öfke patlamaları yaşayabilirsin. Finansal içerikli bir konuda fikir alışverişi yapabilirsin ama riskli bir yatırım ya da harcama kararı maddi kayıpla sonuçlanabilir.

19 Ocak Salı 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

 bugün sevdiğinin ya da sorumluluğunu aldığın kişinin, aşırı talepkar olması, duygusal dengenin bozulmasına ve ani çıkışlar yapmana sebep olabilir.  Önümüzdeki birkaç gün ailevi konular gündemin olurken, birçok konuda ön planda olabilirsin. Mevcut durumu korumak adına daha fazla dinleyici olmakta fayda var.

19 Ocak Salı 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

geleceğine dair daha yenilikçi ve sıra dışı planlar içerisinde olabilir, mevcut sorunlarına daha yaratıcı ve sezgisel çözümler bulabilirsin. Gün içerisinde yakınlarınla olan ilişkilerin, duygusal ve iyimserlik enerjileri barındırırken, ufak bir sorunun büyüme ihtimali söz konusu olabilir. Esnek olmakta fayda var.

19 Ocak Salı 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

 ilişkilerinle, aşk hayatınla ya da harcamalarınla ilgili sabırsız enerjilerle güne başlayabilir, zaman zaman duygularına yenik düşebilirsin. Harcamaların konusunda temkinli olmak, riskli işlerden uzak durmak gerekebilir. Diğer taraftan beklemediğin sürpriz bir gelirle de karşılaşman mümkün.

19 Ocak Salı 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

 karşıt burcunda ilerleyen Ay, aile bireylerinin ya da parterinin kırılgan ve hassas olabileceğini vurgularken, senin de gün içerisinde sabrını zorlayan koşulların olabileceğine işaret ediyor. Olası fikir ayrılıkları öfkelenmene neden olabileceğinden, tepkilerinde kontrollü olmalısın.

19 Ocak Salı 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

yapmayı planladığın birçok iş ve proje zihninin gergin ve yorgun düşmesine neden olabilir. Bedeninin verdiği bir takım işaretleri dinleyip, ufak molalarla dinlenmeli, sağlığına özen göstermelisin. Yakınlarının yaşayabileceği bir takım olaylar; duygusal gelgitlere neden olurken, enerjinde düşebilir.

19 Ocak Salı 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

bugün yaratıcılık ve ilham gerektiren işlerine ağırlık verebilir, başarılı işler çıkarabilir ve kendini keyifli hissedebilirsin.  Ekonomik konuda tek başına aldığın sorumluluk, artık üzerinde baskı yaratıyor olabilir. Bu konuyla ilgili his ve duygularını açıkça dile getirmeli, ancak sözlerini özenle seçmelisin.