2 Mayıs Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

2 Mayıs Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

2 Mayıs Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (2 Mayıs Pazar 2021) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 2 Mayıs Pazar 2021

2 Mayıs Pazar 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

burcunda hareket eden Ay’ın olumlu etkisi tüm gün seninle beraber olacak. Dış görünüşünü, giyim tarzını değiştirebilir; yeni ve farklı bir stil yaratabilirsin. Hem sosyal hem de romantik ilişkilerde kendini rahat ifade edebilir, görüşmeler yapabilir, yeni heyecanlar yaşayabilirsin.

2 Mayıs Pazar 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

yoğun duygular içinde olmana rağmen ifade edecek cesareti kendinde bulamayabilirsin. İçinde biriken coşkuyu, sana ilham verecek sanatsal çalışmalara yöneltebilirsin. Gizli ilişkiler, kulisler ya da kulağına gelen dedikodular seni heyecanlandırabilir.

2 Mayıs Pazar 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

 arkadaşlar ve gruplar içinde oldukça faal olacağın bir gün seni bekliyor. Sanatsal çalışmalar içinde olabileceğin gibi sergi, galeri gezebilir, açılışlara katılabilirsin. Yakın çevrenden biri ile yakınlaşabilir; yeni bir aşka adım atabilirsin. Aniden karşına çıkabilecek fırsatlara biraz temkinli yaklaşmalısın.

2 Mayıs Pazar 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

 iş ve sosyal hayatında yeni başlangıçlar yapmak için istekli olabilir, lider olacağın projeler içinde yer alabilirsin. Geleceğin için ikilemde kaldığın konularda yeni fırsatların karşına çıkacağı bir gün olabilir. Bir yandan kendini hevesli hissederken diğer yandan ayağını sağlam basmak isteyebilirsin.

2 Mayıs Pazar 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

bugün geleceğinle ilgili riskli ve cesur kararlar alabilirsin. Yabancılarla ilişkiler, sanatsal eğitimler ve sana keyif verecek yolculuklar gündeminde olabilir. Özellikle sosyal medyadan gelişebilecek ilişkiler hayatına yeni bir heyecan ve mutluluk katabilir, umutla dolabilirsin.

2 Mayıs Pazar 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

duygusal paylaşımlarda karşındakilerin bencilce davranışları ya da kontrolü tamamen ele alması ilişkilerinde küçük bir kriz yaşanmasına neden olabilir. Finansal konularda risk alacağın yeni yatırımlar gündeme gelebilir. Beklediğin bir ödemeyi alabilir ya da ticari bir anlaşmaya imza atabilirsin.

2 Mayıs Pazar 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

yakın ilişkide olduğun kişilerin hevesli hatta fazla cesur tavırları sana da dinamizm getirebilir; birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bugün anlaşmalar, sözleşmeler imzalanabilir, danıştığın uzmanlardan ihtiyacın olan yardımı alabilirsin. Meselelerini çözmek veya yeni iş birlikleri kurmak için uygun bir gün olabilir.

2 Mayıs Pazar 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

işinde veya günlük uğraşların arasında sanatsal konulara yer verebilirsin. Girişimlerinin maddi yönü ile olumlu gelişmeler gündemde olabilir. Çalışma arkadaşların ile yakınlaşmanı sağlayacak ve duygusal bağlarını güçlendirecek sosyal ortamlara katılabilir, beden sağlığın için harekete geçebilirsin.

2 Mayıs Pazar 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

 aşk hayatına dair olumlu hava bugün de devam ediyor, bu yüzden sevdiklerine duygularını çekinmeden açıklayabilirsin. Şans oyunları, spekülatif kazanç getiren aktivitelere yönelebilir hatta fazla risk almaya istekli olabilirsin. Çok hızlı kararlar alıp hemen uygulamaya koyabilir, kendini çok rahat ifade edebilirsin.

2 Mayıs Pazar 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

birçok işi bir arada halledebileceğin hem özel hem de iş hayatında oldukça sosyal olacağın bir gün seni bekliyor. Evinde dekorasyon değişikliği yapabilir veya yeni bir yere yerleşmek için arayışa girebilirsin. Aile fertlerini ve arkadaşlarını evinde ağırlayarak keyifli vakit geçirebilirsin.

2 Mayıs Pazar 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

 bugün sana heyecan verecek yeni bir eğitime başlayabilir; seminere katılabilir veya yolculuğa çıkabilirsin. Kardeş ve komşularla olan ilişkinde uyum ve sevgi esas olabilir. Zihinsel açıdan seni harekete geçirecek çalışmalar, yeni teklifler gündeme gelebilir. Duygularını akıcı ve samimi bir dille ifade edebilirsin.

2 Mayıs Pazar 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

harcamalarında bugün artış olabilir; ihtiyaç dışı alış veriş yapabilirsin. Yaratıcı çalışmalarını elle tutulur, gözle görülür hale getirmek için uygun şartları sağlayabilirsin. Yeni iş fırsatlarını değerlendirmek ve kazanca dönüştürmek için bireysel girişimde bulunabilir hatta fazla cesaret gösterebilirsin.