2 Şubat Salı 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

2 Şubat Salı 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

2 Şubat Salı 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 2 Şubat Salı 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 2 Şubat Salı 2021

2 Şubat Salı 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

bugün fazlasıyla göz önünde olabilir, isteklerini belli ederek yaşamında statü mücadelesi verebilir, daha üst pozisyonlar için harekete geçebilirsin. Sorumluluklarını yerine getirirken kulislerden ve gizli ilişkilerden destek alabilirsin. Kendini duygusal olarak baskı altında hissetmen toplumsal ilişkilerine olumsuz yansıyabilir.

2 Şubat Salı 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

bir süredir devam eden belirsizlikler aniden netleşebilir veya sonuçlanabilir. Bugün sosyal medyada paylaşımlarında arkadaş gruplarıyla interaktif bir iletişimde bulunabilirsin. Fakat hırslı ve tutkulu davranışlar sergilemen farkına varamadığın düşmanlıklara yol açabilir.

2 Şubat Salı 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

finansal konularda sorumlu davranmaya çalışsan bile ani hedef değişiklikleri harcama dengeni bozabilir. Acele ve hırsla alınmış kararlar seni zor duruma sokarak, üstünde baskıya yol açabilir. Yaşamındaki belirsizlikleri gidermek için attığın adımlar ancak sorumluluklarını yerine getirdiğinde başarıya ulaşacaktır.

2 Şubat Salı 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

iş ve sosyal hayatında aniden gelişen olaylar karşısında hırsına yenilmemeli, daha uzun vadeli düşünerek adımlar atmalısın. Sorumlulukları başkasına yüklemen ya da onların senin adına karar vermesine izin vermen şartlarının daha da ağırlaşmasına yol açabilir. Duygusal manipülasyona maruz kalabilirsin.

2 Şubat Salı 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

gündelik işlerindeki sorumluluklar önümüzdeki birkaç gün ağır basabilir. Çalışma ortamında sürtüşmeler yaşayabilir, iş arkadaşlarınla fikir çatışmalarına girebilir, üstünde çalıştığın işlerde aksaklıklarla karşılaşabilirsin. Ancak gösterdiğin dayanıklılık ve azim sonunda başarı getirebilir.

2 Şubat Salı 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

ilişkilerinden destek alabileceğin, uğraşlarında başarılı olabileceğin bir gündesin. Fakat bir taraftan da aşk ilişkilerinde fazla baskıcı davranabilir, sevdiklerini kontrol altına almak isteyebilirsin. Aceleci davranarak finansal konularda risk alman gerilime neden olabilir. Daha uzun vadeli planlara yönelmende fayda var.

2 Şubat Salı 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

eve ve aileye dair sorumluluklar ilişkilerde ani gerilimlere neden olabilir. Hırslı ve baskıcı tavırların iş birliklerinin de bozulmasına yol açabilir. Hem iş hem de özel yaşamında devam eden belirsizlik sürecini uzun vadeli planlarla çözebilirsin. Yapabileceğini düşündüğün görevleri üstlenmelisin.

2 Şubat Salı 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

bugün iletişim kurmakta ve duygularını doğru ifade etmekte zorlanabilirsin. Çalışma ortamında yaşanan rekabet seni hırslandırarak ani ve sert kararlar almana neden olabilir. Yakın çevrende ya da sosyal medyada düşüncelerini paylaşırken baskıcı davranarak duygusal gerilime yol açabilirsin.

2 Şubat Salı 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

ekonomik konularla ilgili risk alabilir, harcamalarını kontrol etmekte zorlanabilirsin. Ödeme ve gelir dengesini tutturmak üzerinde sorumluluklardan kaynaklanan baskıya yol açabilir. Yeteneklerini kullanarak gelirlerini artırma kapasitesine sahipsin ancak fazlasıyla çaba sarf etmen gerekiyor.

2 Şubat Salı 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

 yaşamına dair sorumlulukları fazla ciddiye alarak hırsla harekete geçebilirsin. İlişkilerde daha kontrollü ve baskıcı davranabilir, ani kararlarla aile içinde gerilime yol açabilirsin. Aslında isteklerini elde edip, girişimlerinden başarıyla çıkma ihtimalin var ancak risklere ve başka ihtimallere de kapı açmalısın.

2 Şubat Salı 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

 yalnız kalmaya ihtiyaç duyarak, çevrenden izole olmak isteyebilirsin. Fakat bugün kontrol edemediğin olaylar seni çevreyle temasa ve beklenmedik olaylara yöneltebilir. Ani haberler ve gizli sırların açığa çıkması hırsla hareket etmene yol açabilir. Arka planda olsan da planlarını birkaç gün içinde uygulama fırsatı yakalayabilirsin.

2 Şubat Salı 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

bugün senden yaşça büyük arkadaşlarından fikir alabilir, hedeflerine odaklanabilirsin. Fakat hırsla davranarak ekonomik konularda aşırıya kaçmamalı, daha uzun vadeli planlara yönelmelisin. İlişkilerindeki pürüzleri ortadan kaldırmanın yollarını ararken duygusal baskı altında kalabilirsin.

Denizli Oto Ekspertiz