20 Ekim 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

20 Ekim 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları analizi

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 20 Ekim 2022 Perşembe ) yorumlarına bakalım.
20 Ekim 2022 Perşembe Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 20 Ekim 2022 Perşembe ) yorumlarına bakalım.
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 20 Ekim 2022 Perşembe ) yorumlarına bakalım.
Bugün Tüm Burçların 20 Ekim 2022 Perşembe gününe ait Yorumularını inceleyelim.

Sevgili Koç; duygusal paylaşımlarında seni tutkulu kılacak durumlar söz konusu. Hislerinin yoğunluğuyla hareket edebilir, her ne kadar istemesen de ilişkine zarar verebilirsin. Parasal konularda ise ortak olduğun işlerden gelir beklentini yükseltebilirsin. Alacak ve borçlarla ilgili düzenlemelerde bulunabilirsin.

Sevgili Boğa; karşıt burcundaki Ay, ilişki ve iş birliklerine hareketlilik getirmekte. Hem duygusal hem de finansal işlerini birbiriyle koordine ederek ilerletmek durumunda kalabilirsin. Bu durumda karşındaki kişilerden fayda sağlasan da onların kontrolü altına girmek zorunda kalmak seni mutsuz edebilir.

Sevgili İkizler; yeni başladığın ilişkiler veya iş birlikleri seni bugün biraz uğraştırabilir. Olayların seyri seni sorumluluk altına girmek durumunda bırakabilir, bu nedenle haddinden fazla çalışman gerekebilir. Ayrıca sağlığınla ilgili ihmal ettiğin bir şikayetin varsa kapsamlı bir kontrole girmende yarar var.

Sevgili Yengeç; sevdiğin kişilerle ilişkilerini belli seviyede tutmak istiyor ve bunun için çaba harcıyorsun ama tutkularınla hareket etmen buna engel oluyor. Bugünlerde beklentilerini yüksek tutuyor, daha talepkar davranıyorsun. Ailenden gelen kaynakları boşa harcamamaya, ihtiyaçların için tasarruf yapmaya dikkat etmelisin.

Sevgili Aslan; yakın çevren ve kardeşlerinle arandaki ilişki maddi konulardan etkilenebilir. Paylaşımlarınızdaki dengesizlik aranızdaki uyumun ve dengenin bozulmasına neden olabilir. Yeni bir eve taşınmak, yerleşimini değiştirmek isteyebilir, bununla ilgili araştırmalar yapabilirsin.

Sevgili Başak; kazanç elde etmene yardım eden koşulları korumak için sözleşme yapmak isteyebilirsin. Yakın çevren ve kardeşlerinle arandaki ilişki finansal konularla ilgili gelişmelerden etkilenebilir. Yeni başladığın bir iş ya da proje için kapsamlı bir çalışma yapabilir, araştırmalarını derinleştirebilirsin.

Sevgili Terazi; başlattığın girişimlerin finansal yönü bugünlerde seni fazlasıyla meşgul edebilir. Kazançlarını garanti altına almak için ortaklarınla sözleşme imzalayabilir veya herkesin payına düşecek oranı hesaplayabilirsiniz. Ayrıca bugün harcamalarının gelirlerinden yüksek olduğunu fark edebilirsin.

Sevgili Akrep; burcundaki Ay, Merkür ve Jüpiter bir yandan seni olumlu etkilerken bir yandan da beklentilerinin fazla yükselmesine neden olabilir. Fırsatlara açık olduğun bu süreçte doğru bir yol ve yöntem izleyebilirsen olumlu adımlar atabilir, aleyhine görünen gelişmelerden fayda sağlayabilirsin.

Sevgili Yay; bilinçaltında seni huzursuz eden ve endişe duymana neden olan konular var. Yaşadıklarını derin bir incelemeye alabilir, ortaya çıkabilecek olası sorunlarla ilgili değerlendirmeler yapabilirsin. Bugünlerde sağlığına dikkat etmende yarar var. Sakin kalmak ve dinlenmek sana fayda sağlayabilir.

Sevgili Oğlak; iş ve özel hayatınla ilgili yeni adımlarından yüksek beklentiler içinde olabilirsin. Hedeflerine varabilmek için akılcı çözümler üretebilir, planlı programlı ilerlemeyi becerebilirsin. Ancak hayal kurmayı abartmamalı, gerçeklerden uzaklaşmamalısın. Kalabalık gruplar içinde olmanı gerektiren işlerle uğraşabilirsin.

Sevgili Kova; Bugün geleceğinle ilgili aldığın kararları uygulamak isteyebilirsin. Bu kararlar, iş ve sosyal yaşantın kadar özel hayatını da etkileyebilir. Ancak bu süreçte başkalarına bağlı hareket etmek durumunda kalabilirsin. Ayrıca sana maddi manevi getiri sağlayacak bir anlaşmayla ilgili değerlendirme yapabilirsin.

Sevgili Balık; yurt dışı, eğitim, medya konularıyla veya hukuksal bir işle ilgili maddi manevi beklentiye girebilirsin. Hayallerini gerçek kılmak için öncelikle detaylı ve kapsamlı araştırma yapabilir, elde ettiğin veriler doğrultusunda yolunu belirleyebilirsin. Ayrıca bugün isteklerini hayata geçirmek için gayet tutkulu ve azimli olacaksın.