20 Şubat 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

20 Şubat 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları analizi

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 20 Şubat 2022 Pazar ) yorumlarına bakalım.

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 20 Şubat 2022 Pazar ) yorumlarına bakalım.
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 20 Şubat 2022 Pazar ) yorumlarına bakalım.
20 Şubat 2022 Pazar

Sevgili Koç; güne enerjik başlamış olsan da kontrolsüz risklere karşı temkinli olmalısın. Üstlerinle olan ilişkinde gereksiz çıkışların telafi edemeyeceğin durumlar yaşamana neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde keyif aldığın alanlara yönelebilir, iç huzuruna kavuşabilirsin.

Sevgili Boğa; Bilinçaltının çok hareketli olması güne stresli başlamana neden olabilir. Geleneksel yapın, inanç ve görüşlerin yakın çevren tarafından benimsenmiyor olsa da değerlerin konusunda açık sözlü olmaktan vazgeçmeyebilirsin. İştahının açık olması, kilo problemi yaşamana neden olabilir.

Sevgili İkizler; maddi kaynakların ve ortaklı gelirlerin ile ilgili ani alacağın karar, kısa vadede çözüm olarak görünse de uzun vadede risk almana ve umutsuzluk yaşamana neden olabilir. Öğleden sonra daha sağlam adımlar atmak adına,  dostlarından yardım alabilir veya kararını tekrar sorgulayabilirsin.

Sevgili Yengeç;  sabırlı olman gereken bir gün olabilir.  Eşin veya ortağınla ilgili henüz zihninde bile olgunlaştırmadığın bir kararı açıklaman, ummadığın bir sonuca ve alman gereken sorumluluklara neden olabilir. Çıkacağın seyahatte duygularını bir kenara bırakarak, mantıklı karar almak durumunda kalabilirsin.

Sevgili Aslan; kardeşlerin ve yakın akrabalarınla ani gelişen durum karşısında seyahate çıkmak zorunda kalabilirsin. Bu durumdan çok hoşnut olmasan da keyifli bir gün geçirebilirsin.   Özgüveninin yüksek olması, duygu, düşüncelerini özgürce ifade etmeni sağlayacaktır ancak egonun tuzağına düşmemelisin.

Sevgili Başak; sevdiğin kişinin maddi sıkıntıları seni huzursuz edebilir. Yardım eli uzatma çabaların ekonomik dengeni bozabilir. Uzman bir kişiden alacağın danışmanlık seni ve sevdiğini rahatlatabilir. Günün ilerleyen saatinde sevdiklerinle birlikte güzel vakit geçirme imkânı bulabilirsin.

Sevgili Terazi; romantik ilişkilerinde duygularının aniden değişmesi, beklenmedik kararlar almana neden olabilir. Ailenin bu konu hakkındaki baskın tutumu nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Günlük programının içerisine sağlıklı ve düzenli yaşamayı ekleyebilir, beslenme tarzını değiştirmek isteyebilirsin.

Sevgili Akrep; günlük dinamiklerinin değişimi bir konu hakkında uzmanlaşmanı gerektirebilir. Ani bir kararla bu konu hakkında eğitim almak isteyebilir, derin araştırma yapmak zorunda kalabilirsin. Senin için uzun ve zorlu bir süreç başlamış olsa da uzun vadede maddi ve manevi anlamda tatmin olacağını bilmelisin.

Sevgili Yay; Sosyal konularda, arkadaş gruplarında, hedef ve ideallerin konusunda etkin konuşarak sivri dilli bir tavır sergileyebilirsin. Kariyerinde meydana gelebilecek radikal değişiklikler yeteneklerini sorgulamana neden olabilir. Yapabileceklerine odaklanman sayesinde, gücünü fark edebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün ailen ile olan konularda, özgüvenin yüksek olması, gerçekçi olmayan kararlar almana neden olabilir. Sevdiklerinden aldığın tepkiler nedeniyle kişisel kararlarını tekrar sorgulamak durumunda kalabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde gençlerle birlikte olmak keyfini de motivasyonunu da yükseltebilir.

Sevgili Kova; Ticari bir anlaşmanın planladığından farklı gelişmesi, büyük bir stres yaşayıp, yeteneklerini sorgulamana ve maddi kayıp yaşamana neden olabilir. Hayatın bir deneyim olduğunu düşünmeli, her zaman bir alternatif çözüm olabileceğine dair inancını korumaya çalışmalısın.

Sevgili Balık; kişisel kararlar aldığın bir gündesin. Sosyal çevrendeki insanların duygularına saygı duysan da fikirlerini onaylamayabilirsin. Ani gelişen olaylarla sürpriz bir anlaşma imzalayabilir, kariyerinden gelen kazanç dönüşerek arttığına tanık olabilirsin. Öğleden sonra kardeşinden gelen haberler seni mutlu edebilir.