20 Temmuz 2021 Salı/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

20 Temmuz 2021 Salı/ Günlük Burç Yorumları analizi

20 Temmuz 2021 Salı/ Günlük Burç Yorumları analizi
Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız.
20 Temmuz 2021 Salı/ Günlük Burç Yorumları analizi
 Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (20 Temmuz 2021 Salı) yorumlarına bakalım.
Burçların analizi Bugün 1 Temmuz Çarşamba 2020

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

KOÇ ve Yükselen Koç: Sevgili Koç;

Aşk
5/5
Sağlık
5/5
Para
4/5
Koç Burcu Günlük Yorumu (1 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün içinde bir savaş vermen olası. Duygusal açıdan bir şeyleri nasıl gördüğün ve gerçekte olanları kontrol etmen gerekecek. Kendini, hislerini ve düşüncelerini net görmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir. 

Sağlık

Yeni şeyler denemek sana daha iyi enerjiler verebilir. Her zamankinden farklı şeyler yemek, yeni egzersizlere bakmak, daha farklı aktiviteler düşünmek… Bütün bunlar sana kendini çok daha iyi hissettirecek. O yüzden değişime açık olmalısın. 

Aşk

Bugün ilginç bir insan ile karşılaşabilirsin. Aşk konularında keyifli gelişmeler görmen olası. Çok büyük beklentilere girmediğin sürece flörtleşmeler sana çok daha keyifli ve güzel gelebilir. 

Para

Karşına çıkan fırsatları tam olarak göremiyor olabilirsin. Bugün biraz geri durmak ve olan biteni düşünmek için iyi olabilir. Böylece karşına çıkan maddi fırsatları daha iyi değerlendirebilirsin.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: Sevgili Boğa;

Genel

Her şeyi bir dengede tutmak seni zorlayabilir bugün. Ancak hayatında devam eden şeylerin durmaması için bu çabayı göstermen gerekecek. Bir şeylere çözüm bulmak ve devam etmek, sana daha iyi gelebilir. 

Sağlık

Bugün vücudunu kuvvetlendirmelisin. Kaslarını çalıştırmalı ve bol bol su tüketmelisin. Hem kan dolaşımını artırmak hem de kaslarını kuvvetlendirecek hareketlerde bulunmak sana çok daha iyi bir enerji sağlayabilir. 

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda iletişim eksikliği olabilir. Bir şeylere bakış açınız aynıyken, kendinizi birbirinize ifade edemeyebilirsiniz. Bir şeylerin yerine oturması için biraz zaman size daha iyi gelebilir. 

Para

Bugün üretken olacak ve maddi konularda daha iyi sonuçlara varabileceksin. Sağlıklı kararlar almak ve kendine göre gelişmeler düzenlemek için zihnini açabileceksin. Bu enerjiyi iyi kullanmalısın.

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Aşk
3/5
Sağlık
5/5
Para
5/5

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler;

Genel

Birden fazla konuda ufak tefek gerginlikler görebilirsin. Ancak burada önemli olan bu gerginliklere nasıl tepkiler vereceğin olacak. Senin bu olaylara yapıcı yaklaşman bir çok şeyi iyi anlamda değiştirebilir. 

Sağlık

Kendine zaman ayırmak ve bakıma odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Hijyen için bir şeyler yapabilir, daha rahatlamak için keyifli bakım kürleri uygulayabilirsin. Dikkati biraz kendine vermen gerekecek. 

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile aranızdaki sıkıntıları gidermeniz gerekecek. Ve bu durum biraz ciddiyet gerektirebilir. Bir şeyler seni gerse de açık açık sıkıntıları konuşmak sizin için daha iyi olabilir. 

Para

Hayatındaki sıkıntıları tek tek çözmek için kendini meşgul tutman gerekebilir. İşe daha fazla odaklanabilir, kendine yeni projeler üretebilirsin. İşte aktif kalmak sana daha iyi bir ruh hali sağlayabilir.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Sevgili Yengeç;

Genel

Dün yaşananları bugüne taşıyabilirsin. Ancak yine de güne uyum sağlaman gerekecek. Bir şeyleri durup düşünmek önemli olabilir. “Ben ne yaşadım şimdi” diye sorabilir ve cevaplarla kendini şaşırtabilirsin. 

Sağlık

Bugün bünyeni beslemen gerekecek. Sağlıklı şeyler tüketmeli ve açlığını gidermelisin. Vücudunu kuvvetlendirmek için ve tabii ki enerjini artırmak için yediklerinin ekstra bir önemi olabilir bugün. 

Aşk

Önceden yaşananları düşünmen gerekebilir. Aşk konularında içine sinmeyen şeyleri kendine ifade edebilirsin. Bazı şeylerde kendine karşı dürüst olmak ona göre davranmanı gerektirebilir. 

Para

Bazen dinlenmek, çalışmaktan daha zordur. Bugün kendini biraz yavaşlatman gerekebilir. Çok fazla yorulmak sana daha iyi paralar getirmeyebilir. Bugün hem çalışmayı hem dinlenmeyi bir dengeye oturtman gerekecek.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: Sevgili Aslan;

Genel

Bugün hislerini gözardı etmemelisin. Eğer bir şey içine sinmemişse, sinmemiştir. Bunu göz önünde bulundurup yeni kararlar alman gerekebilir. Kendine daha fazla güvenmen gerekecek. 

Sağlık

Bugün bir şeylere karşı sabrının azaldığını düşünüyorsan fiziksel kuvvete daha fazla odaklanman gerekebilir. Bir spora başlamak, kendin için bir program çıkarmak, dikkatini toplamana vesile olabilir. Bir şeylerin zaman gerektirdiğini kendine hatırlatmalısın. 

Aşk

Bugün hoşlandığın kişiye karşı bir soğukluk hissedebilirsin. Onu tanımaya başladıkça, onun düşündüğün gibi biri olmadığını görmeye başlayabilirsin. Bugün bu düşünceleri sindirmek için kendine zaman vermen gerekebilir. 

Para

Bu aralar kendini sürekli para kazanma ve parayı değerlendirme konularına odaklamış olabilirsin. Biraz geri durman gerekebilir bugün. İçinde para iması geçmeyen şeylere vakit ayırmak, zihnini boşaltmana vesile olabilir.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: Sevgili Başak;

Genel

Bir şeyleri yarıda bırakıp gitmeye meyilli olabilirsin. Ancak kendini durdurman gerekecek. Sağlıklı kararlar alabilmek için bir şeyleri devam ettirmen ve hemen bugünden karar almaman önemli olabilir. 

Sağlık

Yenilik güzeldir, bir şeylere iyi gelir. Kendinde yenilik yapmak ise ruh halini iyileştirir. Bugün kişisel bakıma özen gösterebilir ve kendi vücudunda bir yenilik yapabilirsin. Yeni bir saç stili, yeni bir kıyafet, kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. 

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranızdaki güven konularını bir hizaya sokacak olaylar yaşanabilir. En başta birbiriniz ile alakalı kafanızda soru işaretleri olsa da daha sonrasında birbirinize güvenebileceğinizi görebilirsiniz. 

Para

Bir şeyler tam çalışmıyor diye her şeyi yıkmamalısın. Bazı şeylerin zamanla yerine oturacağını kendine hatırlatman gerek. İlk aksilikte bütün gemileri yakmamalısın bugün.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: Sevgili Terazi;

Genel

Bugün daha yaratıcı olabilirsin. Bir şeyler üretmek sana daha iyi gelebilir. Bazı konularda daha iyi fikirler üretmek seni mutlu edecek bugün. O yüzden yeteneklerini konuşturacak şeylere odaklanman gerekebilir. 

Sağlık

Kendi vücudunu daha iyi tanımak için çaba göstermen gerekebilir. Neye ihtiyacın olup olmadığına odaklanmalısın bugün. Bünyenin ihtiyaçlarını görmek, ona göre adım atmanı kolaylaştırabilir. 

Aşk

Flörtleşmeler sana daha iyi gelebilir. Yüzünü güldürecek ve seni heyecanlandıracak şeyler aşkta sana daha iyi bir etki getirecek. Büyük beklentilere girmeden keyifli konulara girmelisin. 

Para

Maddi konularda olan bitene daha fazla dikkat etmen gerekebilir. Bu aralar dış etkenlerin senin üstünde daha fazla etkisi olabilir. O yüzden parasal konularda dışarıdan gelen etkilere gözlerini yummamalı ve biraz uyum aramalısın.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: Sevgili Akrep;

Genel

Daha önceden çok kolay işleyen şeylerin artık sıkıntılı gitmeye başladığını görmen olası. Ama burada sıkıntı işlerden değil de senden kaynaklanabilir. Eskiden rahat odaklandığın şeylere artık üşeniyor olabilirsin. Bu değişimin temeline inmelisin. 

Sağlık

Disiplin gerektiren hareketler bünyene daha iyi gelebilir. Erken kalkmak, spor yapmak, yediklerinde dikkatli olmak, kendini bir düzene sokmanı sağlayacak. Bugün sağlığın için öz disiplinini kuvvetlendirmelisin. 

Aşk

Aşk konusunda karşındaki insanı etkilemek isteyebilirsin. Çünkü ondan çok etkilenebilirsin. Sadece duygusal olarak da değil, karşındaki insanın duruşu, tavrı ve tarzı seni kendine çekebilir. 

Para

Biraz ara vermek bir şeylerin kötü gitmesine sebep olmayacak. Aksine kendini daha rahat ifade etmeni kolaylaştıracak. Maddi konularda biraz geri durmak birçok sıkıntıyı önden görüp bunu halletmene vesile olabilir.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: Sevgili Yay;

Genel

Biraz yavaşlamak ve öncesinde olanlarla bugün olanları kıyaslamak sana daha iyi gelebilir. Hızını iyi ayarlamalı ve çok hızla bir şeylere girişmemelisin. Biraz sakin olmak sana çok daha iyi bir kuvvet katabilir. 

Sağlık

Bir şeylere yavaştan başlamak daha iyi olabilir. Egzersiz gibi konularda hemen büyük değişimler beklememelisin mesela. Öz disiplinine güvenerek yavaş ama istikrarlı değişimler sağlığın için daha iyi olabilir. 

Aşk

Yeni birisinden hoşlanıyorsan eğer, bu kişiyi tanımak sende bir soğukluğa sebep olabilir. Kafanda olduğuna inandığın kişi ile karşında gördüğün kişi çakışabilir. Bu durumu anlamak için biraz geri çekilmelisin. 

Para

Bu aralar parasal konularda stresin artmış olabilir. Ancak etrafında maddi konuda sıkıntı çekenlere odaklanırsan eğer, durumunun o kadar kötü olmadığını görebilirsin. Bugün şükretmek sana çok daha iyi şeyler sağlayabilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sevgili Oğlak;

Genel

Bugün bir şeylerde inat etmen olası. İstediğin gelişmeleri görmek için kendini yorabilirsin. Ancak gün içerisinde etrafındaki insanlarla uyum yakalamak sana çok daha iyi gelişmeler sağlayabilir. 

Sağlık

Hislerini göz önünde bulundurman duygusal gerginliklerin temeline inmene vesile olabilir. Duygusal bütünlüğün ve zihinsel sağlığın için stres oluşturan konulara karşı önlem almalısın. 

Aşk

Hoşlandığın kişiyi tanımak için güzel bir fırsatın olabilir. Karşındaki insanı anlamak ve aranızdaki uyumu artırmak için heveslenebilirsin. Bu güzel gelişmeler aşkta mutluluk getirebilir. 

Para

Bugün temel ihtiyaçlara odaklanmanın faydasını görebilirsin. Sadece ihtiyacın olan şeylerde para harcamak ve gerisini kendine saklamak daha iyi olabilir. İhtiyaçların dışında masrafları kısmak sana iyi bir para bırakabilir.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: Sevgili Kova;

Genel

Dikkatin dağılabilir bugün. Bu konularda dikkatli olmalısın. Bir şeylerin işinin önüne geçmesine izin vermemelisin. Kafanı toparlamak için neler yapman gerekiyorsa onlara öncelik vermelisin bugün. 

Sağlık

Bugün vücuduna dikkat etmelisin. Esneme hareketleri, ufak egzersizler ile kendini kuvvetlendirebilirsin. Bol bol su tüketmek de sana çok daha iyi bir enerji sağlayabilir. Bünyeni kuvvetlendirmen gerekecek bugün. 

Aşk

Aşk konusunda yeni etkiler gündemde olabilir. Bu etkiler birisine yakınlaşmanı değil de belki de ondan uzaklaşmana vesile olabilir. Karşındaki insanı tanımak, bazı şeyleri daha net görmene vesile olabilir. 

Para

Dikkatinin dağılmasına izin vermemelisin. Sadece sıkıldın diye işleri yarıda bırakmak sana iyi gelmeyebilir. Bugün işleri devam ettirmek ve bazı şeyleri yarım bırakmamak senin için daha önemli olabilir.

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: Sevgili Balık;

Genel

Bugün kendini motive etmen gerekecek. Bir şeyleri halletmek için kendini gaza getirebilirsin. Halledilmesi gereken işler için çaba göstermen etrafından da takdir toplayabilir. 

Sağlık

Kendine karşı nazik olmak sağlığın için önemli olabilir. Bünyeni fazla yoracak şeylerden uzak durmalı ve biraz da kendine özen göstermelisin. Bol bol su tüketmek bu konuda sana iyi bir başlangıç olabilir. 

Aşk

Aşk konularında kendine olan inancını artırmalısın. Mutluluğu hak ettiğine kendini inandırman gerekecek. İyi şeyler beklemenin senin de hakkın olduğunu görmek davranışlarına yansıyabilir. 

Para

En büyük lükslere paran yetmese de kendini mutlu edecek bazı şeylere para ayırabilirsin bugün. Maddi açıdan kendin için güzel olabilecek şeylere yer bırakabilirsin. Çok para harcamasan da harcayacağın senin için yeterli olabilir.