21 Ekim Çarşamba 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

21 Ekim Çarşamba 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi

Günlük Burç Yorumları analizi
Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 21 Ekim Çarşamba 2020 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 21 Ekim Çarşamba 2020

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

Hayatınızda bir değişim yaşamak arzusu içindesiniz. Belki kariyeriniz, belki oturduğunuz yer bir değişim yaşamak istiyorsunuz. Kendinize hayatınıza yeni bir renk katmak istiyorsunuz. Arzuladığınız değişiklik için adım atmaya da başladınız. Sabırla ulaşamayacağınız konu olamaz. Koç burçlarının en büyük tekamülü sabırlı olmak.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

Boğa burcu genel anlamda neşeli ve keyiflisiniz. Uzun süredir içinizde kalan bazı konuları dile getirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Çok sert bir mizaç takınmamaya dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızda hareketlenmeler olabilir. Bazı Boğa burçları için yeniden doğum süreci yaklaşmış olabilir. Yeniden diyorum; çünkü bu süreç daha çok önceden doğumu tatmış Boğa kadınları için daha etkili olacaktır.

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

Duygusal anlamda hem çok pozitif hem de bazı meseleleri çözebilecek kuvvettesiniz. Aklınızdaki konuları adım adım çözümlemek istiyorsunuz. Dinlenmekten çok yapılacaklar listenizi düzenleyeceğiniz bir gün olacaktır. Evli İkizler burçlarının önümüzdeki süreçlerde daha dikkatli olmaları gerekiyor. Diğer taraftan kendi doğrularınızın iyi gelmediği insanları fark edip, onlara onların doğruları ile yardım etmeye çalışabilirsiniz.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

Kesinlikle hayatınızda bir değişime ihtiyacınız var. Bu değişim hafta sonu bir kursa yazılmak gibi değil, daha majör bir değişim olmalı. Yeni bir iş, yeni bir aşk veya yeni bir ev gibi. İdeallerinizi yeniden sorgulamanız ve sabitlerinizde biraz yenileme yapmanız gerekiyor.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

Kısa mesafeli yolculuklar ve küçük kaçamaklar yapabilirsiniz. Zorunlu ama keyifli tatiller söz konusu olabilir. Bazı Aslan burçları evcil hayvan sahibi olmayı düşünebilirler. Şu an yaşadığınız yer ile ilgili bazı sıkıntılarınız var. Bu durum yerden bağımsız olarak yaşadığınız insanlar ve ailenizle ilgili de olabilir. Yeni yıla kadar sabretmenizi öneririm.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

İnsanların kalbini kırmak istemiyorsunuz belki ama çok eleştirel davranıyorsunuz. Beklentilerinizi açıkça dile getirmekle, talep etmek arasında fark var. Ailenizle ilgili bazı sorunlar devam ediyor olabilir. Her şeye rağmen kendinize güveniyor ve kendinizi iyi hissediyorsunuz. Başak burçları için birikim zamanı.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

Maddiyata olan ihtiyacınızın arttığını hissedebilirsiniz. Gerekli gelire sahip değilseniz özgüven eksiklikleriniz, sosyalleşmekten kaçınma gibi durumlarınız söz konusu olabilir. Gerekli gelire sahipseniz ama hala gelir sorunu yaşıyorsanız; giderlerinizi kontrol etmeniz gerekiyor demektir. Aşk hayatınızda hareketlenme olabilmesi için platonik ilişkilerden uzak durmalı ve sizden beklentisi olan insanlara şans vermelisiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

Akrep burcu kalbinizin kırıldığı veya yaralandığınız bazı konular var. Bu konular gün boyu sizi üzüp gündeminizi meşgul edebilirler. Kendinize zaman ayırırken gam keder bağlamak yerine, bu duygularınızı nasıl değiştirebileceğinize odaklanmalısınız. Arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize zaman ayırın, size çok iyi gelecektir. Takıntılarınızın hayatınızı yönetmesine izin vermemelisiniz.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

Düne göre biraz daha sakinsiniz. Kafanıza taktığınız bazı konular olabilir. Kalbiniz kırılmış veya incinmiş olabilirsiniz. Kafanızda kurmak yerine dile getirmek daha kısa sürede çözüme ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Panik problemleri olan Yay burçları içinse zor bir gün olabilir. Maddi konularda hızlanmalar olacaktır.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

Günü arkadaşlarınızla geçirmek ve dış mekanlarda sosyalleşmek size çok iyi gelecektir. Kendinizi duygusal anlamda karışık hissettiğiniz noktalardan arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Ailenizle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Bunlar negatif değil daha pozitif gelişmeler olacaktır. Ev kazalarına dikkat etmek gerekiyor.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

Hayatın sizi biraz zorladığı kesin. Ancak kafanıza taktığınız konularda başarılı olacağınız da kesin. Biraz rahatlamaya ve güven duygusuna ihtiyacınız var. Kendinizi güvende hissettiğiniz an yeniden parlayacaksınız. Ne olursa olsun bir ay içinde farklı bir adım atıyor ve rüzgâr ile beraber bu döngüyü kırıyor olacaksınız

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

Çok duygusalsınız. Bir takım hayal kırıklıklarınız oldu ve sizin de birisine sarılma ihtiyacınız var. Hayatınızda duygusal anlamda olan birisi varsa ne ala. Aranız giderek daha da ısınacaktır. Kalbinizi birine açmaya ihtiyacınız olduğu yanlış ve hızlı seçimler yapmamaya dikkat etmelisiniz. Eğer hayatınızda biri yoksa ama sizi sevdiğinden emin olduğunuz biri size adım atmaya çalışıyorsa ona bir şans verebilirsiniz.