21 Şubat Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

21 Şubat Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

21 Şubat Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 21 Şubat Pazar 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 21 Şubat Pazar 2021

21 Şubat Pazar 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

bugün Ay’ın bulunduğu konum nedeniyle ertelemiş olduğun işlerini toparlayabilir, evinde ya da ofisinde toparlanması gereken alanları düzenleyebilirsin. Sabah saatlerinde üstlerinle olan iletişiminde desteklenmen mümkün. Günün ilerleyen saatlerinde gelişmeler kontrolünde olmasa da uyumlu tavrını devam ettireceksin.

21 Şubat Pazar 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

ayrı bakış açısına sahip insanlara iş birliği içinde olabilir, iletişimini güçlendirebilirsin. Keyif aldığın işlerle vakit geçirebilir, sanatsal alanlarda becerini gösterebilirsin. Öğleden sonra günlük işlerini yetiştirme çabasına girebilir, yorulmuş olsan da birçok işini tamamlayabilirsin.

21 Şubat Pazar 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

evine, ailene ve işine dair konular günün ilk bölümünde uğraş verdiğin, zorlandığın alanlar olabilir. Gün içindeki uğraşlarının dengeli olmasını ve sana huzur vermesini arzu edebilirsin. Empati kurmakta zorlanmayacağın, becerilerinin takdir görmesini bekleyeceğin bir gündesin.

21 Şubat Pazar 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

 bir takım işlerini organize etmekten ve yakınlarının hesap kitap işlerinden oldukça yorulmuş olabilir, günün ikinci yarısını kendine ayırmak isteyebilirsin. Güvende ve huzur bulduğun evinde keyifli zaman geçirebilirsin. Seni rahatlatacak ve gevşetecek müzikler dinleyebilir, ruhunu besleyebilirsin.

21 Şubat Pazar 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

son birkaç gündür organize etmen gereken finansal konularının ardından, çevrendeki dostlarınla birlikte olmak ve fikir alışverişlerinde bulunmak sana iyi gelebilir. Uzun zamandır planladığın fakat bir türlü fırsat bulamadığın kısa bir tatile aniden gitme kararı verebilirsin.

21 Şubat Pazar 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

 gündemin hem sağlığın, hem de finansal konuların olabilir. Bu ara ekip çalışmalarına katılman, iş birliklerine yatkın olman, yaşça büyük insanlardan fikir alıp deneyimlerinden faydalanman lehine olabilir. Yaratıcılığını ve hayal gücünü kullanarak yeni planlar üretip, deneyimler edinebilecek dönemdesin.

21 Şubat Pazar 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

  kazançlarınla ilgili bir takım değerlendirmeler yapmak durumunda kalabilirsin. Gereksiz karamsarlığın, finansal durumunla ilgili endişelere kapılmana yol açabilir. Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte, motivasyonun ve düşüncelerin değişerek daha olumlu olabilir. İhtiyaçlarını tespit edip, planlar yapabilirsin.

21 Şubat Pazar 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

 ilişkilerini yeniden gözden geçirmen, daha uyumlu olmanın yollarını araman ve objektif olman gereken günlerde olabilirsin. İçine girebileceğin mücadeleleri dikkatli seçmen gerekebilir. Önümüzdeki birkaç gün, olayları kontrol etmek yerine akışta kalmanın ve ruhsal çalışma yapmanın faydalarını görebilirsin.

21 Şubat Pazar 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

son birkaç gün içerisinde bulunduğun ortamda veya arkadaşlarınla yaşanan gerilim, bugün yerini daha uzlaşmacı bir tavır almaya bırakabilir. Günü daha hareketli kılacak sosyal ve sanatsal ortamlarda bulunabilir, sohbetlerinden keyif aldığın insanlarla uzun uzun koşuşmalar yapabilirsin.

21 Şubat Pazar 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

göz önünde olacağın ve diplomasi yeteneğini kullanabileceğin bir girişim içersindeyken, işlerin istediğin gibi ilerlememesi, beklentinin düşmesine ve bazı konularda da taviz vermeni gerektirebilir. Ticari içerikli konular bu ara seni meşgul ederken, menfaatlerini gözeteceksin, ancak adil olmayı da ihmal etmemelisin.

21 Şubat Pazar 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

güne vergi, sigorta, kredi gibi işlerle uğraşarak başlaman gerekebilir. Hızla ilerlemek istediğin konularda sonuç almakta zorlanabilirsin, girişimlerin de askıda kalabilir. İçten içe duyduğun huzursuzluğu gidermek için ruhsal çalışmalar yapman yerinde olabilir. Kendine fazla yüklenmeden duygusal dengende uyumu yakalayabilirsin.

21 Şubat Pazar 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

grup içi faaliyetlerde veya duygusal paylaşımlarda dengeleri sağlamak, biraz daha özverili ve fedakâr olmak sana düşebilir. Verebileceğin tavizler seni rahatsız edebilir ama yine de gelişmeleri beklemeyi tercih edebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde gündemin değişirken finansal konulara odaklanabilirsin.

21 Şubat Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
Denizli Oto Ekspertiz