21 Temmuz 2021 Çarşamba/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

21 Temmuz 2021 Çarşamba/ Günlük Burç Yorumları analizi

21 Temmuz 2021 Çarşamba/ Günlük Burç Yorumları analizi
Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
21 Temmuz 2021 Çarşamba/ Günlük Burç Yorumları analizi
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (21 Temmuz 2021 Çarşamba) yorumlarına bakalım.
Burçların analizi Bugün 21 Temmuz 2021 Çarşamba

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

KOÇ: Sevgili Koç;

Genel

Bugün hayatına bir hareket getirmek ve bir şeyleri daha net görmek için iyi bir gün olabilir. Yeni kararlar alırken daha mantıklı olabilir, yeni şeylere başlamak daha da kolaylaşabilir senin için. Bugün algılarını açık tutmalısın. 

Sağlık

Bir şeyleri yoluna koyma enerjisini içinde hissedebileceksin. Bazı konular seni yorsa da gün içerisinde halletmen gereken işlere odaklanabilirsin. Sadece gün sonunda yeteri kadar dinlendiğine emin olmalısın

Aşk

Aşk konusunda kafandaki kişiyle karşındaki kişi arasında fark olduğunu görebilirsin. Hoşlandığın kişinin aslında o kadar da düşündüğün gibi birisi olmadığını görmen olası. Bu konuları netleştirmek için kendine zaman vermen gerekebilir. 

Para

Maddi olarak daha büyük hedefler koymanın vakti gelmiş olabilir. Çünkü sen kendini geri çektikçe ve azla yetindikçe elde ettiklerin azalıyor olabilir. Bugün büyük düşün ki eline geçecekler daha iyi olsun!

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa:Sevgili Boğa;

Genel

Duygusal olarak kendini fazla yorman olası. Bazı şeyleri fazlaca duygusal taraftan görebilirsin. İnsan ilişkilerinde kendini fazla yormamak için dikkatli olman gerekecek. 

Sağlık

Yediklerine özen göstermek sana çok daha iyi gelebilir. Gün içerisinde enerjini artırmak istiyorsan eğer yediklerine dikkat etmen ve işlenmiş gıdalardan uzak durman gerekebilir bugün. 

Aşk

Sevdiğin kişinin anlatmak istediklerini tam olarak dinlemiyor olabilirsin. Bir şeylere kendi tarafından bakmaya alışmış olabilirsin. Ancak bugün karşındaki insanı dinlemen ve onun dediklerini duyman gerekecek. 

Para

Maddi konularda kendi kararlarını alman gereken bir gün olacak. Ne olursa olsun kendine öncelik vermelisin. Parasal anlamda kendini doğrultmak için masraflarda buna dikkat etmen gerekebilir.

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler;

Genel

Bir şeylere aşırı düşkünlük göstermen olası. Eyleme geçebilir ve istediğin sonucu görene kadar durmayabilirsin. Ancak kendini çok fazla yormamak için dikkat etmen gerekecek. İstekleri elde etme uğruna bünyeni gereksiz yere yormamalısın. 

Sağlık

Zihnini yeni şeylere açmanın vakti gelmiş olabilir. Farklı konular öğrenmek, yeni şeylere odaklanmak… Bütün bunlar duygusal gerginliklerden kurtulmanı da sağlayabilir. O yüzden algılarını açık tutmalısın! 

Aşk

Aşkta cesur olman gerekebilir. Sonucu tam olarak düşündüğün gibi olmasa da eyleme geçmek sana daha iyi gelecek. İçini rahatlatmak ve elinden geleni yaptığını bilmek aşktan tatlı olabilir. 

Para

Maddi anlamda değişimler görmen olası. İş kapıları, farklı konuşmalar, yeni projeler… Kendini yeniliğe açman ve araştırmacı tarafını konuşturman gerekecek.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Sevgili Yengeç;

Genel

Bugün hareketlerinde öncü olabilir, çevrendekilere yol açabilirsin. Eyleme geçmek ve insanlara neler yapılacağını, nasıl yapılacağını göstermek sana daha iyi gelebilir. Bu güzel enerjiyi isteklerini gerçekleştirmeye de kullanabilirsin. 

Sağlık

Tembellik yapmaman gereken bir gün olacak. Egzersiz konularına vakit ayırabilirsin. “Egzersiz için halim yok” bahanesini aşmadan bir şeyleri değiştiremeyebilirsin çünkü. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile ileri odaklı konularda konuşmak sana iyi gelebilir. İlişkinin gidişatını daha net görmek için bu konuşmaları yapman gerekecek. Aşkta kendini geri çekmemeli ve isteklerini ifade edebilmelisin. 

Para

Maddi konularda yaptığın masraflara üzülmemelisin. Bazen, yaptığımız masraflar bizi daha iyi bir noktaya getirmek için yapılan yatırımlardır. Bugün cebinden para çıktı diye üzülmemelisin.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: Sevgili Aslan;

Genel

Bir şeyleri halletmek için cesur olman gerekecek bugün. Etrafında olan bitenle başa çıkmak, sağlıklı çözüm yolları bulmak için harekete geçmek sana daha iyi gelebilir. Bugün geri durmamalısın. 

Sağlık

Yediklerine odaklanmak ve sağlıklı beslenmek sana çok daha iyi gelebilir. Yeşil sebze tüketmekten çekinmemelisin. Daha sağlıklı şeyler yemek sana kendini iyi hissettirecek bugün. 

Aşk

Sevdiğin kişiyle ileriyi düşünerek hareket etmek isteyebilirsin. Birlikte planlar yapmak, yeni kararlar almak sizi birbirinize daha da yakınlaştırabilir. İki tarafın da isteğini daha net ifade edebilmesi gerekebilir bugün. 

Para

Maddi konularda sabır ve istikrar en büyük dostun olabilir. Verdiğin emeklerde sakin olmak ve ileriyi düşünerek sağlıklı hareket etmek sana iyi gelecek. Bugünden çözüm üretmen zorlaştıysa yarından vazgeçmemeli ve sağlam bir biçimde yola devam etmelisin.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: Sevgili Başak;

Genel

Bugün keyfine göre bir gün geçirme ihtimalin yüksek. İstediğin gelişmeleri görebilir, kendine göre daha keyifli durumlar yaşayabilirsin. Günün eğlencesinden geri durmamalı yüzünü güldürmelisin. 

Sağlık

İhtiyaçlarına odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Yeterince dinlenmek ve sağlıklı beslenmek enerjini yenilemeni sağlayabilir. Keyfine göre bir yemek hazırlamak seni mutlu edebilir bugün. 

Aşk

Sevdiğin kişiyle ciddi konularda konuşmanız gerekebilir. Gözardı ettiğiniz, konuşmak istemediğiniz ancak size üzüntü veren şeyleri dile getirmek, bu sıkıntıları çözmenizi kolaylaştırabilir. Bazı şeyler düşündüğün kadar kötü olmayabilir. 

Para

Yeni şeyler denemek sana iyi paralar getirebilir. Maddi konularda içinin rahat etmesi için kendini yeniliklere açman gerekebilir. Öğrenim ve eğitim konularında kendini geliştirebilirsin.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: Sevgili Terazi;

Genel

Bugün bazı şeyleri daha net görmeye başlayabilirsin. Olanı biteni daha objektif görmen, sana yapılan haksızlıkları da fark etmeni sağlayabilir. Kendini ağırdan satmak ve keyfine odaklanmak için iyi bir gün. 

Sağlık

Esneme hareketleri kaslarını ve eklemlerini çalıştırarak vücudunda biriken hareketsizlik kaynaklı gerginlikleri atmanı kolaylaştırır. Bugün esneme hareketlerine odaklanmalısın. 

Aşk

Kendini ifade etmekte zorlanabilirsin sevdiğin kişiye karşı. Ancak aşk bir yolunu bulabilir. Bazı konularda daha rahat hareket etmek için bir şeyleri oluruna bırakman gerekebilir. 

Para

Kendini biraz geri çekmen gerekebilir maddi konularda. ‘Kahraman’ olmak için kendini zorlaman ters tepebilir. Bırak insanlar senin kıymetini anlamak için biraz düşünsünler. Sen de kendine odaklan o sırada.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: Sevgili Akrep;

Genel

Bugün senin için iyi bir gün olacak. Negatiflikleri hayatından çıkarmak, terazini dengelemek ve etrafındaki insanlarla iletişiminde dikkatli olmak için güzel bir etki görebilirsin. Bir şeyleri yoluna koymak sana çok iyi gelebilir. 

Sağlık

İnsanlarla keyifli vakitler geçirmek de stresin etkilerini atmanı kolaylaştırabilir. Sağlıklı ve huzur dolu bir gün için keyifli konulara odaklanmalı, sevdiklerine vakit ayırmalısın. Bugün sağlığın için stresin etkilerini azaltman şart. 

Aşk

Sıkıntıları çözmek ve daha iyiye odaklanmak için iyi bir gün olabilir. Eğer bir ilişki içerisindeysen ve sevdiğin kişiyle iletişiminde sıkıntılar varsa, bunları çözmenin bir yolunu bularak ilişkinizi kuvvetlendirebilirsiniz. 

Para

Ailende parasal anlamda endişe duyan bir tek sen isen o zaman kendini geri çekme vakti gelmiş demektir. Sevdiklerinin de sorumluluk alması gerekebilir. Bugün her şeye tek başına atlamamalısın.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: Sevgili Yay;

Genel

Hedeflerine odaklanmak ve ileriye dönük kararlar almak için iyi bir gün. Bugünkü enerji bugünden harekete geçmeni söyleyecek. Ve bugünden harekete geçerek bir şeyleri daha iyi hale getirmek için plan yapman gerekebilir. O yüzden algıları açık tutmalısın bugün. 

Sağlık

Yediklerine özen göstermen ve sağlıklı bir beslenme planı çıkarman önemli olabilir. Çevrendekiler ne yiyorsa onları yemek yerine disiplinli davranarak kendi yemeklerini kendin çözmelisin. Mutfağa girmekten çekinmemelisin. 

Aşk

Aşk konusunda cesur olman gereken bir gün. Kendini geri çekmek veya başkalarının senin yerine konuşması iyi etkiler olmayabilir. Açık açık konuşmak ve kendini belli etmek sana daha iyi gelecek. 

Para

Maddi gelişmeler görmen, insanlarla iletişimini artırmandan geçebilir. Parasal açıdan daha iyi şeyler elde etmek için kendini bu yönde kuvvetlendirmelisin. İnsanlarla iletişimin sana çok daha iyi gelebilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sevgili Oğlak;

Genel

Adım atmak, harekete geçmek sana daha iyi gelecek. Negatifliklere odaklanarak kendini geri çekmemelisin. Kendini yeterince sağlama aldığını bilerek harekete geçmek sana çok daha iyi gelebilir. 

Sağlık

Zihnini boşaltman gereken bir gün olabilir. Bir şeylere daha dikkatle odaklanabilmek için duygusal gerginliklerle arana mesafe koyman gerekecek. Bugünkü önceliği zihinsel sağlığa verebilirsin. 

Aşk

Sevdiğin kişiye ilgini belli etmenin yollarını aramalısın. Aranızda azalan iletişim veya bir şeyleri açıkça ifade etmeme isteği, aşkın azaldığı imasını yaratabilir. Sevdiğin kişiye daha açık olmalısın. 

Para

Maddi konularda yedek planının olması gerekebilir. Parasal olarak kendini kuvvetlendirmek için her açıyı görmen gerekecek. Bir şeyler için bütçe ayırırken iki kere düşünmen iyi olabilir.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: Sevgili Kova;

Genel

Bugün etrafındaki insanlara nasıl tepkiler vereceğini planlaman gerekebilir. Ani ve beklenmedik hareketlere geçmemeli, hareketlerinde ölçülü olmalısın. Çünkü etrafında ani tepkilerinden beslenenler olabilir, aman dikkat! 

Sağlık

Bugünkü enerjini kendine sağlıklı bir ortam hazırlamaya harcayabilirsin. Temiz ve sakin bir ortam yaratıp dinlenmek için kendine vakit vermen bu enerjiyi katlamana vesile olabilir. 

Aşk

Bugün aşk konularına odaklanmaktansa kendine vakit ayırman daha iyi olabilir. Bazı şeyleri daha net görmen ve atacağın adımları düşünmen için kendini geri çekmen gerekebilir bugün. 

Para

Maddi konularda yeni planlara odaklanabilir ve fikirlerini iyi bir biçimde ifade edebilirsin. Parasal açıdan sana getirisi olacak şeylere odaklanırken kendini daha iyi sunman olası.

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: Sevgili Balık;

Genel

Bugün kendini göstermek için iyi bir gün olacak. İnsanlar emeklerini ve enerjini görüp sana ayak uydurmak isteyebilir. Hayatında daha iyi adımlar atarak dikkat toplamak için bugün iyi bir gün olabilir. 

Sağlık

Hafif bir egzersiz sana daha iyi gelebilir. Vücudunu çok fazla yormadan ama tembelliğe girmeden bir egzersiz türü bulabilirsin. Esneme hareketleri ile işe başlamak enerjini artırabilir. 

Aşk

Sevdiğin kişiye karşı adımlarını kuvvetlendirmen gerekebilir. Onun, senin hislerini daha net görmesi için buna ihtiyacı olabilir. Aşk konularında daha atak olman gerekecek bugün. 

Para

Geleceğe odaklanırken maddi konularda biraz fazlaca kendini kaptırabilirsin. Ancak tutumlu olman gerekecek. Bol bol para saçmak seni düşündüğün geleceğe götürmeyebilir.