22 Ekim 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

22 Ekim 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları analizi

22 Ekim 2022 Cumartesi Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 22 Ekim 2022 Cumartesi ) yorumlarına bakalım.
Bugün Tüm Burçların 22 Ekim 2022 Cumartesi gününe ait Yorumularını inceleyelim.

Sevgili Koç; birdenbire ortaya çıkan bir durumdan dolayı belirlediğin programın dışına çıkabilirsin. Günün ilk yarısı bu gelişmeler yüzünden hareketli geçebilir. Duygusal olarak ise biraz gerilebilirsin. Burç değiştiren Mars, ilişki ve iş birliklerinde tartışmalı ve çekişmeli bir sürece neden olabilir.

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde sevdiğin kişinin ya da eşinin getireceği bir öneri gününün hareketli geçmesine neden olabilir. Burç değiştirecek olan Mars önümüzdeki günlerde iş ve sorumluluklarını arttırabilir. Sağlığına da dikkat etmen gereken bir süreç geçirebileceğin gibi estetik amaçlı bir tedavi de yaptırabilirsin.

Sevgili İkizler; günün ilk bölümünde aniden gelişen olaylar evine ya da ailene karşı yerine getirmen gereken sorumluluklar doğurabilir. Günün ilerleyen saatlerinde değişen dinamiklerle kendine ve sevdiğin kişiye daha fazla vakit ayırabilirsin. Burç değiştiren Mars, aşk hayatına hareket getirebilecek tartışmalı ortamlara zemin hazırlayabilir.

Sevgili Yengeç; sevdiğin kişiyle paylaşmayı düşünmediğin bir konuyu ağzından kaçırabilirsin. Yapmaktan keyif aldığın bir şeye daha fazla vakit ayırabilirsin. Burç değiştiren Mars, yaşadığın yerle ilgili yeni adımlar atmanı sağlayabilir ancak aile bireyleriyle aranda sorunlar yaşanasına neden olabilir.

Sevgili Aslan; evinle ilgili bir durum ya da ailenin aniden ortaya çıkan ihtiyaçlarını plansız bir harcama yapmana neden olabilir. Burç değiştiren Mars, yakın çevren, arkadaşların ve kardeşlerinle iletişiminin artmasını sağlayabilir ancak aranızda tartışmalar yaşanmasına da neden olabilir. Bu süreçte yeni iş birlikleri kurulabilir, ani bir ayrılık yaşayabilirsin.

Sevgili Başak; yakın çevren ve kardeşlerinle ilgili bir durum sabah saatlerinde seni sorumluluk almaya yöneltebilir. İpleri ele alarak gidişatı yönetmen gerekebilir. Burç değiştiren Mars kazanç elde etmek için çok çalışman gereken hareketli bir dönemi işaret ediyor. Ortaklarınla aranda parasal konularda pürüzler yaşayabilirsin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde ortaya çıkacak kontrol dışı bir gelişme planlamadığın harcamalar yapmanı gerektirebilir. Burç değiştiren Mars seni hareketli ve enerjik kılacağı kadar her an tartışmaya hazır bir ruh haline girmene de neden olabilir. İş birlikleri ve ilişkiler adına da pek çok şeyin değişebileceği bir sürece girmektesin.

Sevgili Akrep; günün ilk yarısında arkadaşlarınla ani gelişen bir program yapabilirsin. Burç değiştiren Mars bilinçaltındaki korkularınla yüzleşmene neden olabilir. İlişki ve iş birliklerinden yana bazı sorunlarla karşılaşabilirsin. Gizli düşmanlıklara karşı da dikkatli olmalısın.

Sevgili Yay; sabah saatlerinde kontrolün dışında ortaya çıkan ailevi bir durum seni zorlayabilir. Burç değiştiren Mars, arkadaş çevren ve içinde bulunduğun gruplarla ilişkilerine hareket getirebileceği gibi tartışmalı ortamlara çekilmene de yol açabilir. Hedeflerinin peşinden var gücünle gidebileceğin bir gündesin.

Sevgili Oğlak; geleceğini etkileyecek bir konuyla ilgili son kararını verebilirsin. Burç değiştiren Mars, iş ve sosyal yaşamında hareketli bir süreci başlatabilir. İlişkilerinde ve iş birliklerinde yoğun tartışmaların yaşanacağı bir sürece girebilirsin. Ailenle aranı bozabilecek durumlara dikkat etmelisin.

Sevgili Kova; sabah saatlerinde ailevi bir konu duygusal olarak seni etkileyebilir. Burç değiştiren Mars sayesinde yurt dışı, eğitimle ilgili işlerin ve hukuki süreçlerin hareket kazanabilir. Ancak bazı pürüzlerle uğraşmak zorunda kalabilirsin. Ayrıca hayata bakışını değiştirecek durumlar da yaşayabilirsin.

Sevgili Balık; eşinden, sevdiğin bir kişiden veya iş birliği içinde olduğun insanlardan gelen bir eleştiri sana yeni bir bakış açısı kazandırabilir. Burç değiştiren Mars, finansal işlerinde karışıklıkların ve ufak çaplı krizlerin yaşanmasına neden olabilir. Ortak olduğun gelirlerde değişiklikler gündeme gelebilir.