22 Eylül 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

22 Eylül 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları analizi

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 22 Eylül 2022 Perşembe ) yorumlarına bakalım.
22 Eylül 2022 Perşembe Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 22 Eylül 2022 Perşembe ) yorumlarına bakalım.
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 22 Eylül 2022 Perşembe ) yorumlarına bakalım.
Bugün Tüm Burçların 22 Eylül 2022 Perşembe gününe ait Yorumularını inceleyelim.

Sevgili Koç; gün hareketli koşullarda başlayacağından sen de bir hayli telaşlı olabilirsin. Karşındaki kişilerin keyfi ve rahat tavırları görev ve sorumlulukları senin yüklenmeni gerektirebilir. Ayrıca onların sana ufuk açan ve farkındalık kazandıran taraflarıyla da karşılaşabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün ya keyiflerine yönelebilir ya da tam tersi pek çok sorumluluğun altına girebilirsin. Yeme içmeyi abartabileceğin gibi aşırı da çalışabilirsin zira günün nasıl geçeceğini öngörmen pek mümkün değil gibi. Akşam saatlerinde burcuna geçen Ay ve burç değiştiren Güneş ile yepyeni bir sürece gireceksin.

Sevgili İkizler; “Beklenmeyeni bekle!” adeta senin için söylenmiş bir söz gibi. Bugün yeni tanışmalar, sana keyif veren gelişmeler, hiç ummadığın anda karşılaşacağın yeni imkanlar olabilir. Akşam saatlerinde değişen dinamiklerle birlikte sen de kendini farklı hissedeceksin. Duygularını yoğun yaşayabilirsin.

Sevgili Yengeç; günün ilk bölümü bir hayli telaşlı geçebilir. İşe, aileye dair konularda iki arada kalabilir, koşuşturma yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde ise duygusal olarak kendini daha tutkulu hissedeceğin bir süreç başlayacak. Aşk hayatını renklendirecek ve tatmin sağlayacak gelişmeler olabilir.

Sevgili Aslan; yakınlarınla iletişiminde karşılıklı tolerans göstermeniz gereken durumlar olabilir. Eğer herkes kendi istediği gibi hareket ederse aranızda bazı sorunlar yaşanabilir. Akşam saatlerinde değişen atmosfer sayesinde daha uyumlu ve dengeli olabilirsiniz. Ailevi bir konu ise duygusallaştırabilir.

Sevgili Başak; bugün harcamalarında dikkatli olmanı gerektiren durumlar var. Öngöremediğin ödemelerle karşılaşabileceğin gibi beklemediğin yerden para gelmesi de olasılıklar dahilinde görünüyor. Akşam saatlerinde yakın çevren ve kardeşlerinle paylaşımların artabilir.

Sevgili Terazi; günün ilk bölümünde kendini iyi hissedebilir, seni bir süredir huzursuz eden koşulların artık sonlanmakta olduğunu görebilirsin. Karşına hiç beklemediğin ancak içten içe dilediğin isteklerinle ilgili fırsatlar çıkabilir. Akşam saatlerinde burcuna geçen Güneş ile dikkatleri üstüne çekebilirsin.

Sevgili Akrep; gün içindeki olaylar kontrolün dışında gelişebilir ve seni biraz zorlayabilir. Perde arkasında yürüttüğün veya kulis yaptığın işlerle alakalı akşam saatlerinde yeni gelişmeler ortaya çıkabilir. Burcuna ilerleyen Ay ile birlikte daha hırslı ve tutkulu davranışlar gösterebilirsin.

Sevgili Yay; gerek özel gerek iş hayatınla ilgili konularda güne beklentilerini yüksek tutarak başlayabilirsin. İsteklerinin gerçekleşmemesi zaman içinde ilişkilerde kopukluklara neden olabilir. Akşam saatlerinde değişen enerjilerle birlikte senin de havan değişebilir. İç dünyana çekilebilir, kendinle baş başa kalmayı tercih edebilirsin.

Sevgili Oğlak; günün ilk bölümünü oldukça yoğun geçirebilirsin. Pek çok iş yükünün yanı sıra seni beklentiye sokan durumlar da söz konusu olabilir. Ailen ile işinin arasında kalabilir, ne yapacağını bilemeyebilirsin. Ancak akşam saatleriyle birlikte değişen dinamikler koşullarını yenileyebilir.

Sevgili Kova; bugün aniden ortaya çıkan durumlar bazı farkındalıklara neden olabilir. Üzerinde çalıştığın işlerde hoş gelişmeler olmasına rağmen kontrolsüz tepkilerin koşulları değiştirebilir. Akşam saatlerinde yenilenen enerjiler seni fırsatlara açık kılacaktır.

Sevgili Balık; bugün parasal işlerde dalgalanan şartlar içindesin. Gelir ve giderlerini dengelemen kolay olmayabilir. Ortak paylaşımlarında karşına çıkan fırsatları değerlendirebilmek için her zamanki yaklaşımın dışına çıkabilirsin. Akşam saatlerinde sezgilerin yükselebilir; duyguların yoğunlaşabilir.