22 Şubat 2022 Salı Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

22 Şubat 2022 Salı Günlük Burç Yorumları analizi

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 22 Şubat 2022 Salı ) yorumlarına bakalım.

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 22 Şubat 2022 Salı ) yorumlarına bakalım.
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 22 Şubat 2022 Salı ) yorumlarına bakalım.
22 Şubat 2022 Salı

Sevgili Koç; bugün maddi ve manevi güvenlik ihtiyaçların ön plana çıkabilir.  İş ve sosyal hayatında güçlü ve otoriter kişilerden destek görebilir, projelerin ve fikirlerin takdir edilebilir.  Maddi konulardaki sorunların endişelenmene neden olsa da krizleri avantaja çevirebilir, gerçekçi ve uzun vadeli ödeme planları oluşturabilirsin.

Sevgili Boğa; Daha duyarlı olduğun ve kendini duygusal olarak daha güvende hissetmek istediğin bir gündesin. Eğitiminle ilgili uzmanlardan alacağın destekler eksiklerini fark edip gerekli düzenlemeleri yapmana fırsat verebilir. Karşındaki kişilerden beklentilerin fazla olsa da ilerleyen saatlerinde dengeni bulabilirsin.

Sevgili İkizler; kendini güvende hissetmeye olan ihtiyacın, yalnızlığı tercih etmene veya içine kapanmana neden olabilir.  Çalışma hayatın, romantik ilişkilerin veya parasal durumunla ilgili sürekli fikir değişikliği yapmak yerine, kesin ve net kararlar almak hem çevrenden destek almanı hem de sırtındaki yükün azalmasını sağlayabilir.

Sevgili Yengeç; sevdiğin insanlarla önemli bir konuda ortak karar alabilirsin.  Yeni yatırımlar hakkında bilgi toplayabilir veya fikir alabilirsin. Bu dönemde vereceğin kararlar, güçlü ve kalıcı iş birlikleri fırsatları sunabilir. Ani tepkilerden uzak durman ve çevrende yaşanabilecek kavgaların dışında kalman gereken bir gündesin.

Sevgili Aslan; Aile büyüklerinle yaşayabileceğin gergin diyaloglar içsel sorgulama yapmanı gerektirebilir. Çalışma ortamında önemli bir kişinin desteğini alarak, hayatında sağlam ve tutarlı adımlar atabilirsin.  Günün ilerleyen saatlerinde, enerji, meditasyon veya şifacılık konularıyla ilgilenmek ruhuna iyi gelebilir.

Sevgili Başak; geleceğin ile ilgili konular hakkında planlar yapabileceğin bir gündesin.  Medya, yayıncılık, ticaret, yüksek eğitim gibi konularda yeni ve sağlam adımlar atmak için harekete geçebilir, çevrendeki insanlardan görüş ve fikirlerin için destek bulabilirsin. Çocuklarla vakit geçirmek de sana keyif verecektir.

Sevgili Terazi; ortak gelirlerinle ilgili seni rahatsız edecek konular ortaya çıkabilir. Uzun vadeli girişimler için aile büyüklerinden destek bulabileceğin gibi, maddi konularda uzman kişilerden de pratik çözüm önerileri alabilirsin. Öğleden sonra yaşanabilecek fikir ayrılıkları ve tutulmayan sözler, sevdiklerinle aranda gerginliklere sebep olabilir.

Sevgili Akrep; her ne kadar kişisel isteklerin ön planda olsa da sevdiğin kişinin duygu ve düşüncelerine de eşit derecede değer vermek zorunda olacağın bir gündesin. Yakın çevrenden gelebilecek gerçekçi olmayan tekliflere gözün kapalı atlayabilir, verdiğin sözler yüzünden zor durumlarda kalabilirsin. Akşam saatleri keyif aldığın ortamlarda bulunman, kendini daha hissetmeni sağlayabilir.

Sevgili Yay; emek ve çalışmaların takdir görmesi, uzun vadeli işlere yönelmene, yeni projeler üretmene imkân verebilir. İş yerinde kendini rahat ve huzurlu hissedebilirsin. Ancak, gerektiği durumlarda öfkeni dışa vurmaman, sağlığının bozulmasına, duygularının gizli düşmanın haline gelmesine neden olabilir.

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde isabetli kararlar verebilir, sevdiğin kişiyle seyahat planları yapabilir veya yeni bir eğitim için radikal karar alabilirsin.  Günün ilerleyen saatlerinde risk almamak ve daha gerçekçi olmak adına fikir ve düşüncelerini tekrar gözden geçirmen ve yeni düzenlemeler yapman gerekebilir.

Sevgili Kova; kariyerinde belirlediğin hedeflere ulaşmak için planlama yapabilir ve ailenden de bu konuda destek alabilirsin.  Bugün hedeflerini güncel hale getirmek için duyduğun aşırı istek, ufak tefek detayları gözden kaçırmana sebep olabilir. Yaşanabilecek gündem dışı gelişmeler biraz mola vermeni gerektirebilir.

Sevgili Balık; ilişkilerine temkinli yaklaşman gereken bir gündesin. Yakın çevrenden gelebilecek haberler, enerjinin dağılmasına, kararsızlık yaşamana veya beklenmedik tepkiler vermene neden olabilir. Hedeflerine bu kadar yakın olduğunu düşünürken, olayları kişisel algılaman, seni gerçeklikten uzaklaştırabilir.