22 Şubat Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

22 Şubat Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

22 Şubat Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 22 Şubat Pazartesi ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 22 Şubat Pazartesi

22 Şubat Pazartesi 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

finansal ve çalışma hayatındaki koşulları sorguladığın ve biraz da olaylara dışardan baktığın bir dönemdesin. İç sesini dinlemeyi tercih edebilir, çevresel koşullara da uyum gösterebilirsin. Bugün bazı akrabalarınla ya da ilişkide olduğun insanlarla yaşayabileceğin görüş farklılığı abartılara açık.

22 Şubat Pazartesi 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

gün içerisinde planladığın işleri hızlı bir şekilde hayata geçirmek istiyor olabilir, sana yol gösterebilecek güçlü insanlarla iletişimini arttırabilirsin. Maddi kaynaklarını arttırma yönünde yapabileceğin iş birlikleri, tutamayacağın vaatlerin, anlaşma ve sözleşmelerin altına imza atmana neden olup, sıkıntı yaşatabilir.

22 Şubat Pazartesi 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

sezgi ve yaratıcılığını kullanarak sergilediğin yeteneklerinde başarı oranın oldukça yüksek. İyimser ve adaletli davranışın tarafsız olmana da yardımcı olabilir. Ailenin menfaatlerini içeren konularda veya romantik ilişkini ilgilendiren alanlarda fikir ve görüşlerini aşan durumlara karşı temkinli olmanda fayda var.

22 Şubat Pazartesi 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

 aşırı özgüven yüzünden iletişim dilinde abartı ve kırıcılık hâkim olabilir. Bilinçli ya da bilinçsiz olarak bu şekilde davranman, seni ve karşındakileri mutsuz kılabilir. Ailene vermiş olabileceğin seyahat sözlerinde açık kapılar bırakman, olası aksiliklerde zor anlar yaşamanı engelleyecektir.

22 Şubat Pazartesi 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

iletişim içerisinde olduğun insanların farklı yönlerini görebilir ve kendini de bu alanlarda geliştirebilirsin. Günün ilk saatlerinden itibaren haberleşme trafiğinde artışlar görülebilir. Yüzeysel bilgilere sahip olduğun birtakım konularda fazla abartılı vaatlerde bulunman maddi zararlara uğramana sebep olabilir.

22 Şubat Pazartesi 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

 bugün sevdiklerin ve keyfin için yapacağın harcama ya da vereceğin taahhütler altından kalkmakta zorlanacağın yüklere neden olabilir. Sevdiklerine karşı olan hassasiyetin ve sevgi bağı, bu tarz harcamalardan keyif almanı sağlayacak. Diğer taraftan gün içeresinde karşılaşacağın insanların çokbilmiş tavırları moralini bozabilir.

22 Şubat Pazartesi 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

burcuna geçen Ay’ın da etkileşimiyle, sabırsız, heyecanlı ve bireysel kararlar almaya açıksın. Çalışmalarınla ilgili yapabileceğin görüşmelerde, yetersiz olduğunu düşündüğün alanlar hakkında tutamayacağın sözlerden uzak durmanda fayda var. Yaşanan anı kurtarmak adına pişman olabileceğin koşullar oluşturmamaya bakmalısın.

22 Şubat Pazartesi 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

odaklanman gereken bazı konularda konsantrasyon zorluğu yaşayarak hata yapabilirsin. Önemli konularını ötelemek veya sadece plan aşamasında olman da yararına olabilir. Yerine getiremeyeceğin finansal içerikli sözler risk almana ve sınırlarını zorlamana yol açabilir.

22 Şubat Pazartesi 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

başkalarının söz ve eylemlerinden etkilenebileceğin koşullar olabilir. İçsel dengeni koruman ve duygularını kontrol altında tutman gerekebilir. Yetenek ve becerilerini ortaya koymak, göstermek ve ilgi toplamak için olumlu bir gün olabilir. Partnerini ikna etme konusunda gösterebileceğin fanatiklik, ilişkilerinde sorun yaratabilir.

22 Şubat Pazartesi 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

sosyal çevrendeki insanların kapılar arkasındaki fısıldaşmalarından rahatsızlık duyabilir, üzerine alınabilirsin. Gereksiz takıntılardan uzaklaşarak enerjini elindeki işlere yöneltmeye çalışmalısın. Bazı ortamlara sadece sorumluluklarını yerine getirmek için girsen bile, keyfini yerine getirecek bir şeyler yapman da mümkün.

22 Şubat Pazartesi 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

finansal alanda desteklendiğin şu günlerde, karşına çıkabilecek fırsatları değerlendirmek için harekete geçip cesur davranabilirsin. Gün içerisinde görüş ve düşüncelerin sert tepkiler görebilir ve muhalif kişilerle atışabilirsin. Maddi kaynaklarını değerlendirmek için danıştığın insanları çok iyi seçmelisin.

22 Şubat Pazartesi 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

 bu ara yakınlarınla olan ilişkilerine ve iş birliklerine artı özen göstermen gerekebilir. Kullanacağın kelimeler yanlış anlaşılmalara zemin hazırlarken, senin de karşındakini farklı algılama olasılığın yüksek. Yoluna çıkabilecek krizlerden objektif olarak ve duygusal dengeni koruyarak korunabilirsin.

22 Şubat Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
Denizli Oto Ekspertiz