23 Ekim 2020 Cuma/ BİM aktüel ürünler kataloğu açıklandı! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Ekonomi

23 Ekim 2020 Cuma/ BİM aktüel ürünler kataloğu açıklandı!

Bim 23 Ekim 2020 Cuma Aktüel Kataloğu
Bim 23 Ekim 2020 Cuma Aktüel Kataloğu

Bim 23 Ekim 2020 Cuma Aktüel Kataloğu ile yeni  kampanya döneminde müşteri talep ve beklentilerine cevap vermeye çalışacak olan Bim Market Cuma gününe özel olarak hazırlamış olduğu ve Bim Haftanın Önerileri etiketi ile satışa sunacağı ürünleri yine beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak

Bim 23 Ekim 2020 Cuma Aktüel Kataloğu ile müşteri talep ve beklentilerine cevap verecek olan Bim Market Bu Hafta sizlerden gelen talep ve önerileri de dikkate alarak özenle hazırladığı kampanyalı ürünlerini toptan fiyatlarla sizlerin tercihine sunacak. İşte Türkiye Geneli Bim Market şubelerinde geçerli olacak; 

Bim 23 Ekim 2020 Cuma tarihli Aktüel Ürünler Kataloğu ile Ekim ayı haftalık kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bim Haftanın Önerileri etiketi ile hazırladığı ve büyük indirimler ve kampanyalarla Cuma Gününden itibaren sizlerin tercihine sunacağı; 

İşte Türkiye Geneli tüm Bim Market şubelerinde geçerli olacak; 

Bim’de Bu Hafta İndirimde neler var?

  • Bim Aktüel 23 Ekim 2020 Cuma Kataloğu kampanyalı fırsat ürünleri nelerdir?
  • 23 Ekim 2020 Cuma Bim Kataloğu kampanya avantajlarında bu hafta neler var?
  • Bim 23 Ekim 2020 Cuma Aktüel Ürünleri için yapılan indirimler fiyatlara nasıl yansır?
  • Bim Aktüel Kataloğu ile 23 Ekim 2020 Cuma gününden itibaren satışa sunulacak kampanyalı ürünleri hangi tarihe kadar Bim Market indirim reyonlarında yer alacaklar? tüm bu soruların merak ettiğiniz bütün cevapları yazımız devamında…

BİMDE BU HAFTA İNDİRİMDE NELER VAR?

Bim Aktüel 23 Ekim 2020 Cuma tarihli fırsat kataloğu ile Cuma gününden itibaren siz değerli müşterilerin tercihine sunacağı ürünlerine baktığımızda yine bir çok kategoride sınırlı sayıda özenle seçtiği ve toptan fiyatlarla satışa sunacağı ürünleri Bim 23 Ekim 2020 Cuma Kataloğu kampanya detaylarında bir araya geldiğini söyleyebiliriz.

İşte ilk sayfada; Elektrikli Ev Aletleri grubunda kredi kartına peşin fiyatına 6 taksit imkanı ve KUMTEL markası ile 2 yıl garantili olarak satışa sunulacak olan; 4 Gözü gazlı, havuzlu bek tipi, düğmeden otomatik çakmaklı, gaz keme emniyet sistemli, inox gövde Kumtel Set Üstü Ocak 349 TL.

Güç uyarı lambalı, termostatlı, siyah emaye gövdeli Kumtel Elektrikli Tekli Ocak 79.90 TL.

Devrilme emniyetli, 2 ayrı güçte kullanım ve quartz tüplere sahi olan Kumtel Quartz Mini Isıtıcı 49.90 TL.

Isıya dayanıklı plastik şık gövde yapılı, 3 ayrı güçte kullanım, tehlike anında otomatik kapanma, duvara monte edilebilme özelliği ile Kumtel Elektikli Fanlı Isıtıcı 69.90 TL.

lik indirimli fiyatları ile Bim Aktüel Kataloğu fırsat ürünleri olarak dikkatleri fazlasıyla çekiyor.

Bim’de Bu hafta yine sınırlı sayıda kampanya listesinde yer alan Kaymaz ayaklar,paslanmaz çelik gövdeli, damlamayı önleyen sisteme sahip Katı Meyve Sıkacağı Premium 199 TL.

Hızlı kaynatma fonksiyonlu, susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemli, paslanmaz çelik gizli rezistansa sahip Cam Kahve Cezvesi 99,90 TL.

Kablo Saklama hazneli, 50 Gr kapasiteli, paslanmaz çelik iç hazne ve bıçaklara sahip olan 150 watt güce sahip Otomatik Kahve ve Baharat Öğütücü 109 TL.

Arnica markası ile 2 yıl garantili yüksek performanslı yeni süpürme ucu, teleskopik emiş borusu, yıkanabilir 2.5 Lt toz hazneli Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge 499 TL.

üstelik bu muhteşem fırsat ürünleri 23 Ekim 2020 Bim Aktüel Kataloğu kampanya avantajı kapsamında kredi kartına peşin fiyatına 6 taksit imkanı ile sizlerin tercihine sunulacak.    

Bim 30 Ekim 2020 Cuma gününe kadar geçerli kampanyalı ürünlerin yer aldığı; Bim 23 Ekim 2020 Aktüel Kataloğu görsel detayları karşınızda…