23 Şubat Salı 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

23 Şubat Salı 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

23 Şubat Salı 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 23 Şubat Salı 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 23 Şubat Salı 2021

23 Şubat Salı 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

yaşanan olayların dışında kalmak ve objektif olmak için mücadele ediyor olsan da ilişkilerinde zorlandığın bir gün olabilir. Sabah saatlerinde üzerinde hissedebileceğin birtakım duygusal baskılar, senin de bazı gizli saklı olayları ortaya çıkarmana neden olabilir. Temkinli olmakta fayda var.

23 Şubat Salı 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

kendine yapılmasını istemediğin bir olayı, başkalarına da yapmaman gereken bir günde olabilirsin. Keyifli bir hafta sonu planı için arkadaşlarını ikna etme konusunda oldukça baskıcı olabilir, empatiden uzaklaşabilirsin. Ay’ın karşıt burcuna geçmesiyle, orta yolu bularak taviz vermekten yana olabilirsin.

23 Şubat Salı 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

sevdiklerinin ya da partnerinin ilgisiz ve uzak duruşundan şikâyetçi olman mümkün. Zihninde kurguladığın gereksiz endişeler saplantılı bir hal alabilir, tutkularına yenik düşebilirsin. Koşulları zorlamak yerine keyif aldığın hobinle ilgilenebilir, çocuklarla veya toprak işleriyle ilgilenebilirsin.

23 Şubat Salı 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

 ilişkilerinde uyum ve dengeyi kurmakta zorlandığın, haftanın en zorlu günlerinden bir olabilir. Karşındaki insanların hem manipülatif davranışlarına maruz kalabilir hem de söylemlerinden etkilenerek suçluluk psikolojisine girebilirsin. Suyun dinlendirici ve rahatlatıcı enerjisi sana çok iyi gelecektir.

23 Şubat Salı 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

dün geceden beri planlarının sürdürülebilirliği konusunda bir takım engeller yakanı bırakmamış olabilir. Bu durum kendi içinde huzursuzluk ve gerilim yaratabileceği gibi yakınlarınla olan ilişkinde de uyumsuzluk yaşatabilir. Büyük plan ve beklenti içine girmeden, başkalarında olanlara özenmeden kontrolünü sağlayabilmelisin.

23 Şubat Salı 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

 özellikle romantik ilişkilerinde çok eleştirisel olabilir, söylemlerini silah olarak kullanabilirsin. Kendi içinde yaşadığın huzursuzluğu, sevdiklerini kırarak veya suçlayarak aktarmaya çalışman doğru bir davranış olmayabilir. Yargısız infaz yapmak yerine, dinlemeyi ve empati kurmayı denemelisin.

23 Şubat Salı 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

paylaşımcı yönünü ve beraber hareket etme isteğini çok da gösteremediğin bir gün olabilir. Gün içerisinde her türlü ilişkinde kontrolü elde tutmakta zorlanabilirsin. Ailenle ilgili alacağın sorumluluk gözünü korkutuyor olabilir. Akşamüzeri ekonomik konularda yeni bir bütçeleme yapmak durumunda kalabilirsin.

23 Şubat Salı 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

bugün sana ya da bir başkasına ait birtakım duyguları aşırı sahiplenebilir, karşındaki insanları manipüle etmeye meyilli olabilirsin. Bu ara sevgiye olan bakış açın başkalaşmış ve dönüşüme açık olabilir. Akşamüzeri, günün seni zorlayan enerjisinden uzaklaşabilir, takıntı yaptığın konuları kafandan atma fırsatı yakalayabilirsin.

23 Şubat Salı 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

bugün akşam gitmeyi planladığın organizasyonu bütçeni zorlayacağını düşünerek endişelenip iptal edebilirsin. Akşamüzeri kontrolcü olmayı bırakıp, akışta kalmak isteyebilir, zihnini yoran maddi konuları öteleyebilirsin.  Gizli saklı işlerden ya da ilişkilerden fayda görmen de mümkün.

23 Şubat Salı 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

bu ara üst üste gelen sorumlulukların hayatı daha ciddiye almana yol açabilir. Yaptığın iş ile bağlantılı araştırmalarında biraz takıntılı davranman mümkün. Sözlerinin gücünü kullanarak başkalarını etkilemek isterken, karşındakilerinin menfaatlerini de gözetmeye bakmalısın. Flört etmekten hoşlanacağın dönemdesin.

23 Şubat Salı 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

rutinin dışında farklı bir hafta sonu geçirme niyetinde olabilirsin. Fakat programın kontrolün olmayan nedenlerden dolayı engellenebilir. Alıngan ve kırılgan hallerin yüzünden gün boyu sosyal çevrenin dilinden düşmeyebilirsin. Diğer taraftan sorunlu ve takıntılı insanları hayatına çekmen ve oyunlarına gelmen mümkün.

23 Şubat Salı 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

 gün içerisinde oluşabilecek olayları abartmadan önce içsesini dinleyerek birçok şeyin allak bullak olmasını engelleyebilir, olası krizleri önleyebilirsin. Sosyal veya yakın çevre ilişkilerinde mümkün olduğunca sakinliğini korumalı ve adil olmaya çalışmalısın. Karşındakini dinlemende ve söz hakkı vermende fayda var.

23 Şubat Salı 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi
Denizli Oto Ekspertiz