24 Ağustos Pazartesi 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

24 Ağustos Pazartesi 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi

Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 24 Ağustos Pazartesi 2020 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi Bugün 24 Ağustos Pazartesi 2020

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

KOÇ ve Yükselen Koç: Sevgili Koç;

Genel

Geleceğini ilgilendiren konulara daha detaylı odaklanabilirsin bugün. İş ve kariyer yolunda önüne çıkan engelleri daha net görmek ve gerçekten ne yapmak istediğine karar vermek için elinde güzel bir fırsat olabilir. 

Sağlık

Sosyal izolasyona dikkat etmelisin bugün. Daha dikkatli kararlar almak ve kendini kalabalıklardan uzak tutmak için pratik olmak sana iyi gelebilir. Gereksiz yere kendini de çevrendekileri de tehlikeye atmamalısın. 

Aşk

Bugün özgürlüğe daha fazla özen gösterebilirsin. Kafana göre hareket etmek, istediğin şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Keyifli bir gün için biraz yalnız takılmak sana daha iyi gelecek. 

Para

Maddi konulardaki gerginliklerin insan ilişkilerine yansımasına fırsat vermemelisin. Bir şeylere tek başına yetebilmek demek çevrendekilerin kalbini kırmak demek değildir. Bugün biraz daha sakin davranman gerekecek.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: Sevgili Boğa;

Genel

Yeni şeyler öğrenmeye kendini açmak için iyi bir gün olabilir. Zihnini yeni bilgilere açmalısın. Bol bol bir şeyler okumalı, insanlarla fikir alışverişi yapmalısın. Bugün bu enerji seni çok daha iyi noktalara götürebilir. 

Sağlık

Egzersizlere odaklanmak için iyi bir gün olacak. Özellikle de yoga gibi egzersizlere. Hem esneme hareketleriyle vücudunu kuvvetlendirip hem de meditasyona yönelmek sana çok daha iyi gelebilir. 

Aşk

Canını sıkan şeylere dikkat etmen gerekebilir. Aşkta bir şeylerin seni mutlu etmesi gerektiğini kendine hatırlatman gerekecek bugün. Daha keyifli etkiler için bir şeyleri oldurmaya çalışmaktan vazgeçmelisin. 

Para

Bugün algılarını açık tutmalısın. Parasal mevzularda nereden ne geleceğini tam kestiremeyebilirsin çünkü. İş konularında esnek olmak ve her şeye yetişebilmek sana daha iyi etkiler getirebilir.

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler;

Genel

Canını sıkan şeylere odaklanman gerekebilir bugün. Bir şeylerin seni nasıl etkilediğini kendine göstermen gerekecek. Anskiyete, gerginlik, sıkıntılar… Bütün bunları görmezden gelmemelisin. 

Sağlık

Sağlıklı ve keyifli bir gün geçirmek için dengeyi hayatına sokman gerekecek. Bir şeyleri aşırı tüketmemeli ve vücudunun değerini bilmelisin. Yediklerinde ve içtiklerinde aşırıya kaçmamak sana daha iyi enerjiler katabilir. 

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişimi daha yapıcı tutman gerekebilir. Gerginlikle birbirinizin kalbini kırmaya meyilli olabilirsiniz. Bu konularda dikkatli olmak aşkınızı korumanıza vesile olabilir. 

Para

Bugün sadece paraya değil, sahip olduğun diğer değerlere de odaklanacaksın. Şükredeceğin birden fazla şey olabilir. Hayatını olduğu gibi kabullenmek sana yarayacak.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Sevgili Yengeç;

Genel

Etrafındaki insanların sen odada yokken ne konuştuğunu merak edebilirsin. Bu kişilerin senin hakkındaki düşüncelerini daha net görmek isteyebilirsin. Bunun için bazı iletişimlere geçmen olası bugün. 

Sağlık

Derin nefes egzersizleri bazı gerginlikleri üstünden atmana vesile olabilir. Stresin fiziksel etkilerini çözmeye odaklanabilirsin bugün. Ve bunun için nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir. 

Aşk

Uzlaşmacı olmalı ve kalbinin istediğine koşmalısın. Kendinle savaşmayı bırakman gerekecek. Bir şeyleri daha sakince düşünmek ve ona göre hareket etmek, seni daha keyifli bir mutluluğa götürebilir. 

Para

Bir şeyleri daha da çoğaltmamak için sakin davranman gerekecek bugün. Maddi konularda kaygılarla hareket edip gerginlikleri artırmamalısın. Bazı şeyleri oluruna bırakıp “ya nasip” demek sana daha iyi gelebilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: Sevgili Aslan;

Genel

Bir şeyleri kendi tarzında görmek isteyebilirsin. Tarzını genişletmek, daha keyifli eklemeler yapmak… Saçını, giyimini, hareketlerini daha güzel bir hale getirmek sana daha iyi gelebilir. 

Sağlık

Bol bol su tüketmek bu sıcak günlerde sana daha iyi gelebilir. Gün içerisinde enerjinin düşmemesi ve kan dolaşımını artırmak için su tüketimini belli bir seviyenin üstünde tutmaya alışman gerekecek. 

Aşk

Aşkın sana mutluluk getirmesi gerekir cefa değil. Bir ilişkiye emek vermek de karşındaki insandan gördüğün saygıya bağlıdır. Eğer mutluluk ve saygı yoksa ne için çabalıyorsun, bunu kendine sorabilirsin. 

Para

Para insanı rahatlatır ancak mutlu olmak için sadece maddi gelişmeler yeterli olmayabilir. Bir şeylere daha farklı bakabilir ve parasal konularda daha rahat olabilirsin.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: Sevgili Başak;

Genel

Bugün doğallığın, yaratıcılığın önemli olacak. Ayrıca başkası gibi davranmanı isteyenlere karşı daha dik durabileceksin. Kendi istediğini gerçekleştirmek için güzel bir duruşun olabilir. 

Sağlık

Covid-19 birçok planı iptal etmemize sebep oldu ancak bu durum evde tembellik etmemize bir sebep değil. Ev içi aktivitelerini artırmak sana daha iyi gelebilir. Sağlığın için egzersizden kolay kolay vazgeçmemelisin. 

Aşk

Karşındaki insana dürüst olman gerekecek. Ancak bu dürüstlük biraz zorlaşabilir. Kendini ifade etmek o kadar zor olmasa da karşındaki insanı mutlu etmek konularında dürüstlükle arayı bozabilirsin, aman dikkat! 

Para

Maddi açıdan daha iyi gelişmeler elde etmek için insanlarla arandaki sınırı daha net çekmen gerekebilir. Etrafındakilerin senden faydalanmaması için kendi hareketlerine dikkat etmen gerekecek.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: Sevgili Terazi;

Genel

Bugün biraz kendine zaman ayırmak, keyifli müzikler dinlemek sana daha iyi gelebilir. Daha rahat bir gün geçirmek ileride yapmak istediklerine daha rahat odaklanmana vesile olacak. 

Sağlık

Sağlıklı kararlar alarak yeni başlangıçlar yapmak için iyi bir gün olabilir. Ev içi egzersizleri araştırmak için telefon uygulamalarına bakabilirsin. Bugün sağlık için atacağın adımlar kalıcı olabilir. 

Aşk

Kendin gibi olmanın faydasını görebilirsin. Kendini ifade etmek, istediğin gibi birisi haline gelmek sana çok daha iyi gelecek. Bugün kendini yansıtmak aşk getirebilir sana. 

Para

Maddi konularda ileride daha iyi şeyler yapabilmek için kendini biraz geri çekmen ve düşünmen gerekebilir. Ani adımlar atmak yerine biraz düşünüp hareket etmen gerekecek.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: Sevgili Akrep;

Genel

Bugün hislerin kuvvetlenebilir. Kendini ifade etmek daha baskın bir istek olabilir. Bu hissiyatı daha pozitif bir şeye dökmek için bol bol kitap okumak veya zihnini vereceğin bir şeye odaklanmak daha iyi olacak. 

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmen gerekebilir. Daha erkenden yatağa girmek ve elektronik eşyalarla erken saatte vedalaşmak, vücudunun daha iyi dinlenebilmesine vesile olabilir. 

Aşk

Gerçek hislerini ifade etmekte zorlanmamalısın. Zorluk hissini aşmak ve daha rahat iletişim kurmak aşk konusunda daha iyi etkiler getirebilir. Dürüstlük birçok şeyde dengeleri değiştirebilir. 

Para

Maddi konularda bir şeyler düşünürken heyecanlanabilirsin. Ancak sakin kalmak sana daha iyi getiriler sunabilir. Parasal açıdan kendini çok kaptırmamalı ve yavaş yavaş ilerlemelisin.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: Sevgili Yay;

Genel

Bugün iç sesini dinlemen gerekecek. Bir şeyler içine sinmiyorsa bu konuda adımlar atabilmelisin. Ancak bu durum, ufacık şeyleri takıntı haline getirmene sebep olmamalı. Aradaki dengeyi senin bulman gerekecek. 

Sağlık

Ne kadar vitamin aldığına dikkat etmen gerekebilir. İçi boş ve gıda olduğunu iddia eden maddeler tüketmek yerine taze sebze ve meyve tüketmek bugün bünyene daha iyi gelebilir. 

Aşk

Daha önceden konuştuğun bazı kişilerle alakalı olarak kafan daha da netleşebilir. Seni mutlu etmeyen, keyiflendirmeyen iletişimleri kesmeyi düşünebilirsin. Aşk konularında yeni etkiler daha baskın olabilir. 

Para

Bugün hedeflerine koşmanda hiç kimse önüne engel olamayacak. Ancak dinlenmen gereken zamanlarda bile işle meşgul olman seni biraz yorabilir. Odaklandığın şeyi elde etmek için kendini gereksiz yere yormamalısın.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sevgili Oğlak;

Genel

Şu anda sahip olduğun işlerin seni gerçekten mutlu ettiğini düşünüyor musun? Eğer daha iyisini yapacağına inanıyorsan o zaman planlı, programlı hareket etmen gerekecek. Bir şeyleri daha ciddiye alarak gündemini kuvvetlendirebilirsin. 

Sağlık

Su tüketiminin azalmaması gereken bir gün olacak. Daha fazla su tüketmek, enerjini artırabilir ve kafanı boşaltmanda da faydalı olabilir. Şekerli içecekler yerine su tercih etmelisin. 

Aşk

Canını sıkan durumlarla yüzleşmek yerine kaçmayı tercih etmek isteyeceksin. Ancak bu konuda kendini frenlemen gerekecek. Sıkıntılarla yüzleşmek bir şeyleri sonlandırmana vesile olabilir bugün. 

Para

Bugün daha iyi paralar kazanabilmek için her zamankinden farklı olana odaklanman gerekebilir. Parasal açıdan bir şeyleri yoluna koymak adına farklı düşünmen gerekecek. Her zamanki hareketler işe yaramayabilir.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: Sevgili Kova;

Genel

Değişimden korkmamalısın. Bazı değişimler hayatımıza daha iyi şeyleri katar. Bugün farklı düşünmekten çekinmemen ve daha keyifli gelişmelere kapını açman gerekecek. 

Sağlık

Egzersize biraz daha dikkat etmen gerekebilir. Evde boş boş durmamalı ve kendini kuvvetlendirecek hareketlere odaklanmalısın. Bugün bu konularda daha fazla araştırma yapabilirsin. 

Aşk

Canını sıkan bir aşk konusu gündeme gelebilir. Sevdiğin kişiyle son zamanlarda aranızın bozuk oluşu daha da büyüyebilir. Bir şeyleri açıkça, dürüstlükle dile getirmek bu noktada yapacak en iyi şey olabilir. 

Para

Yeni bir fikir, yeni projeler… Maddi açıdan sana daha iyi gelecek şeylere kafa yorabileceksin bugün. Enerjin, bu tür şeylere odaklanmak için yetecek de artacak bile…

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: Sevgili Balık;

Genel

Bugün göreceğin rüyaları unutmamaya çalışmalısın. Bazı semboller, bilinç altına attığın kaygılar kendini daha net gösterebilir. Geleceğin için atacağın adımlarda bu rüyalardan destek alabilirsin. 

Sağlık

Hareket kabiliyetini artırmak ve eklemlerini açmak için esneme hareketlerine daha fazla odaklanman gerekebilir. Daha rahat bir vücut için esneme hareketleri sana çok daha iyi gelebilir. 

Aşk

Bugün aşk konularında heyecan ön planda olabilir. Bir şeyleri hissetmek sana çok tatlı gelecek. Aşk konularına kalbin çarparak odaklanabileceksin. Bu keyifli etkinin sürmesi için kendini güzel etkilere açman gerekecek. 

Para

Ufak şeyleri gözünde büyütmemeli ve fikirlerini genişletmelisin. Bir şeylere takılıp kalmamalı, parasal açıdan daha rahat olmalısın. Bugün zihnini açman gerekecek.