24 mayıs Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | intHaber.com
Burçlar

24 mayıs Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

24 mayıs Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü 24 mayıs Pazartesi 2021 yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 24 mayıs Pazartesi 2021

24 mayıs Pazartesi 2021  – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

yeni tanışmaların getirdiği arkadaşlıklar kurabilir, fikir alışverişlerinden keyif alarak, zihinsel bir uzlaşma sağlayabilirsin. Hedeflerin peşinden giderken içinde bulunduğun maddi koşulları da göz önünde bulundurmalı; akılcı ve mantıklı kararlar almaya dikkat etmelisin.

24 mayıs Pazartesi 2021  – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

işe ait hedeflerin ön planda olması seni daha kararlı ve planlı kılabilir. Sosyal hayatında gruplar ve ekip çalışmaları içinde bulunabilir; gerek fikirlerin gerek davranışlarınla dikkat çekebilirsin. Ticari işlerini yeniden değerlendirmeni gerektiren durumlar olabilir. Maddi kayıplar yaşamamak için daha araştırmacı olmalısın.

24 mayıs Pazartesi 2021  – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

yurtdışı, eğitim ve medyaya dair işler seni meşgul etmeye başlayabilir. İletişim ağının genişlemesi bilgi alışverişlerini de arttırabilir. Geleceğe yönelik planlar yapabilirsin ancak diğer bir yandan bilinçaltını kurcalayan, para ve ilişkileri ilgilendiren sorunların olabilir.

24 mayıs Pazartesi 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

 faiz, vergi, sigorta gibi finansal meseleler gündeminde önemli yer tutmakta. Hedeflediklerini gerçekleştirebilmek için var olan bakış açını değiştirme çabasında olabilirsin. Duygusal paylaşımlarında yakınlık ve samimiyet kurmakta zorlanabilir, sevdiklerinle arana mesafeler girebilir.

24 mayıs Pazartesi 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; ortaklıklar veya işbirlikleri içinde olmanı gerektirebilir. Uyum ve dengeleri iyi ayarlamak karşı tarafa bağlı gibi görünüyor. Bir süre önce karara bağladığın işlerle ilgili yeniden değerlendirme yapacağın durumlar söz konusu olabilir.

24 mayıs Pazartesi 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

çalışma ortamında grupların ve ekip halinde yapılacak işlerin önemi büyük. Yeni tekniklere yönelebilir, teknolojinin getirdiği yenilikleri takip ederek, internet gibi iletişim kanallarını kullanarak işlerini geliştirebilirsin. Huzur ve güveni sağlayacak maddi kaynaklarla ilgili bazı endişelerin olabilir.

24 mayıs Pazartesi 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

arkadaşlar ve toplumsal örgütler içinde yer alabileceğin bir gün. Hedefi olan, birlik ve beraberlik gerektiren konularla ilgilenebilir; iletişim ve haberleşme içinde olabilirsin. Çocukların veya sevdiklerinle olan ilişkilerinin geleceği hakkında düşünebilir, bazı kararlar alabilirsin.

24 mayıs Pazartesi 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

var olan düzeninle ilgili yenilemelere ihtiyaç duyabilir, başlangıçlar yapmak için araştırmalar yapabilirsin. Geleceğinle ilgili atacağın adımlarda gereken finansal kaynakları bulabilirsin. Ancak ikili ilişkiler ve ortaklıklarda güven sorunları ve maddi sıkıntılar yaşayabilirsin.

24 mayıs Pazartesi 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

hedeflerine ulaşmak için zihnini çok çalıştırıyor, yeni fikirler üretiyor ve başkalarıyla iletişime geçiyorsun. Öğrendiğin bilgiler doğrultusunda yeni girişimlerde bulunmak ve kendini geliştirmek isteyebilirsin ancak kendini fazla kaptırmamalı; ilkelerinden taviz vermeden ilerlemeye bakmalısın.

24 mayıs Pazartesi 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

grup çalışmalarından elde edeceğin kazançları iyi takip etmelisin zira koşullarda bazı değişimler olabilir. Mali alandaki yeteneklerini ortaya çıkarmana olanak sağlayacak gelişmeler yaşanabilir. Yeni teknikler kullanarak, gelecekle ilgili öngörülü kararlar alabilir, gelirlerini arttırmaya ve korumaya yönelik hareket edebilirsin.

24 mayıs Pazartesi 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

burcunda ilerleyen Ay; toplumsal konumuna, işine ve ilişkilerine vurgu yapmakta. Fikirlerin, tutumun ve girişimlerinle ön planda olabilirsin ancak bir yandan da hareket kabiliyetini kısıtlayan engellerle karşılaşma riskin var. Sabit fikirden uzak durmalı; esnek düşünmeye çalışmalısın.

24 mayıs Pazartesi 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

iç dünyana çekilebilir; gelecekte yapacaklarını zihninde tasarlayabilirsin. Eve, aileye ve kariyere dair geçen haftalarda almış olduğun kararları yeniden değerlendirebilirsin. Akrabalar, kardeşler ve yakınlarla ilgili aranda güven sorunları yaşanabilir ya da bir bilgi sen istemeden yayılabilir.