24 Ocak Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

24 Ocak Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

24 Ocak Pazar 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 24 Ocak Pazar 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 24 Ocak Pazar 2021

24 Ocak Pazar 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

kendini ortaya koymak için hırslı olabilir, elindeki işleri bir an önce toparlamak isteyebilirsin. Güçlü dostlarından destek görürken, beklentilerin de artabilir. Önümüzdeki dönem içerisinde fikir ve düşüncelerin toplumsal alanlarda ses getirip, çevrene öncülük edebilir.

24 Ocak Pazar 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

yüksek enerjin, yaratıcılığını kullanmanda ve kendini ifade etmemende yardımcı olabilir ve bu durum ilişkilerine de yansıyabilir. Banka, kredi ve ortak kaynaklarınla ilgili birtakım problemlerine çözüm bulmak için günün ilk yarısını kullanabilirsin.  Zekanı, iletişim gücünü ve girişimciliğini kullanabileceğin bir dönemdesin.

24 Ocak Pazar 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

 evinle ilgili bazı düzenlemeler ve yapılandırmalar yapabilir, değişik ve orijinal fikirlerini cesurca dile getirebilirsin. Abartılı beklentilerin özel ilişkilerinde gerginlik yaratabilir. Yönetici gezegenin Merkür’ün burç değiştirmesiyle yeni bir vizyon edinebilir, kişisel gelişim eğitimlerine katılabilir, teknolojiyle daha fazla iç içe olabilirsin.

24 Ocak Pazar 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

yakınlarınla veya iş arkadaşlarınla mantık ve duygu çatışması yaşayabileceğin bir gün olabilir. Söylemlerine ve tavırlarına özen göstermen gerekebilir. Önümüzdeki dönem içerisinde mali konularına çözüm üretmek ve destek bulmak, takıntı yaptığın konuları sonuca ulaştırmak senin için daha kolay olabilir.

24 Ocak Pazar 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

endişeli olduğun konuları büyütmemeye bakmalısın. Özel ilişkilerinde yaşadığın karışıklıklar değersizlik duygusu yaratabilir. Kendine zaman ayırmalı ve eleştiriler üzerinde de çok fazla durmamalısın. Karşıt burcuna geçen Merkür; ticari sözleşmelere dayalı işlerini ve ilişkilerini destekleyip, yararlı fikir alışverişlerinde bulunmanı sağlayabilir.

24 Ocak Pazar 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

bu aralar ailenle yapacağın konuşmaların birçoğu taşınma ve yer değişikliği konusunda olabilir. Bu konularda ısrarcı ve baskıcı olman mümkün. Yönetici gezegenin Merkür’ün burç değiştirmesiyle, hizmet verdiğin ve aldığın alanlarda pratik bilgiler edinebilir, teknolojiyle artan bağın sayesinde işlerinin kolaylaştığını görebilirsin.

24 Ocak Pazar 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

çevrendeki arkadaşlarınla arandaki uyumu dengede tutmaya gayret göstermeli, ancak yetenek ve becerilerini de önemsiz görmelerine izin vermemelisin. Yalan yanlış bilgiler zihnini ve duygularını karıştırabilir, kendi doğruların yönünde ilerlemende fayda var. Önümüzdeki süreçte, aşk hayatın, arkadaş ilişkilerin ve hobilerin ön plana çıkan ve keyif aldığın alanlar olabilir.

24 Ocak Pazar 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

hedeflerine kitlenip, ilgileri üzerine çekebilirsin. Yaratıcı gücünü ve vizyonlarını kullanabileceğin bir dönemdesin ancak başkalarının sözleriyle demoralize olmamaya çalış. Yeteneklerin diğer insanlar tarafından da fark edilebilir. Burç değiştiren Merkür, aile ilişkilerini pekiştirirken, sorunlarına da çözüm bulmanı sağlayacak.

24 Ocak Pazar 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

 kısa sürede toparlayıp düzenleyebileceğin işleri, kendi kendine büyüterek sıkıntı yapabilirsin. Biraz sakin kalıp dikkatini toparlayarak üzerinde çalıştığın konuyla ilgili özgün ve ideal projelere imza atma şansına sahip olabilirsin. Medya, seyahat, eğitim ve yakın çevrenle olan diyalogların gündeme gelebilir.

24 Ocak Pazar 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

 planladığın seyahatleri en ince ayrıntısına kadar organize etmende fayda var. Özel eşyalarının karışması veya kaybolması mümkün. Bir süredir burcunda bulunan Merkür, aldığın kararları net ve somut değerlere bağlı vermene destek olmuşken, burç değiştirmesiyle kazançlarını artırmana, yeni ve orijinal fikirler üretmene yardımcı olabilir.

24 Ocak Pazar 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

Güneş’in yanı sıra Merkür’ün de burcuna geçmesiyle birlikte kıvrak bir zekaya ve ifadeye sahip olabilir, ütopik düşünceler üretebilir ya da bu tarz insanlarla bir arada olabilirsin. Teknolojik aletler ve bu konulardaki gelişmeler ilgi alanın olabilir. Gün içinde yapacağın alışverişlerde maddi kayıplara dikkat etmende yarar var.

24 Ocak Pazar 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

sana maddi ve manevi destek olabilecek, sorunlarına çözüm bulacak insanlarla bir araya gelebilirsin. İşin gereği karşılaştığın insanların bir takım özel ya da psikolojik sorunlarından etkilenip, enerjini düşürmemeye gayret etmelisin. Burç değiştiren Merkür, bağımlılıkların ve takıntılarından kurtulma fırsatı verebilir.

Denizli Oto Ekspertiz