24 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

24 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları analizi

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 24 Şubat 2022 Perşembe ) yorumlarına bakalım.

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 

Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 24 Şubat 2022 Perşembe ) yorumlarına bakalım.
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 24 Şubat 2022 Perşembe ) yorumlarına bakalım.
24 Şubat 2022 Perşembe

Koç Burcu: hareketli ama bir o kadar da gergin bir güne uyanabilirsin. Uzak akrabalarından veya sosyal medyadan duyabileceğin haber kafanın karışmasına ve istemediğin tavırlar sergilemene neden olabilir. Öğleden sonra olaylara daha objektif bakabilir, farklı çözümler üretebilirsin.

Sevgili Boğa; bugünü sosyal çevre içerisinde geçirmek, arkadaşlarınla eğlenceli ortamlarda bulunmak ve romantik ilişkilere yönelmek isteyebilirsin. Fakat günün enerjileri, kontrolünde olmayan bazı gelişmeler yaşatabileceği gibi beklenmedik harcamaları da yanında getirebilir.

Sevgili İkizler; geleceğin ile ilgili anlık tepkiler ve kişisel kararlar verebileceğin bir gündesin.  İkili ilişkilerinde yaşayabileceğin gerginlik, olayların gidişatını görmekte ve gideceğin yönü belirlemekte zorlanmana neden olabilir. Arkadaşlarından gelebilecek destekler, sakinleşmene ve olaylara farklı bir bakış açısıyla bakmanı sağlayabilir.

Sevgili Yengeç; güne nedenini bilmediğin bir iç sıkıntısı ile başlayabilir, kendini mutsuz hissedebilirsin. Hafta sonunun getirdiği iş yükü, gergin olmana, fazla efor sarf etmene neden olabilir.  Bugün stres yönetiminin zayıf olması, karşındaki kişi ile aranı açabilir. Duygularını romantik konulara yönelterek enerjini yükseltmeyi denemelisin.

Sevgili Aslan; geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek, ortak parasal konularda fikirlerini söylemek ve kabul ettirmek isteyebilirsin. Başarılı olsan bile karşındaki kişileri dinlemeli, ego yüklü tavırlar sergilemekten ve kibirli davranışlardan uzak durmayı bilmelisin.  Aşk hayatında yeni gelişmeler olabilir.

Sevgili Başak; güne huzursuz endişeli başlayabilir ve ruh halini saklamakta zorlanabilirsin.  Aile ve aile büyükleriyle ilgili olaylar gündemine gelebilir. Olaylar karşısında tepki vermen ve mücadele etmen gerekebilir. Sevdiğin kişiyi dinleyip, gerçekten ne söylemek istediğini anlaman, aranızda yaşanabilecek olaylara farklı bir çözüm getirebilir.

Sevgili Terazi; ufkunu açacağına inandığın bir eğitim programı veya yurtdışı bağlantılı bir iş ile ilgili gelişme seni keyiflendirebilir. Ancak aynı zamanda evraklar ile ilgili yaşadığın sıkıntılar ya da iletişim sorunları huzursuz olmana neden olabilir. Akşam saatlerine doğru aklına gelen orijinal bir fikir, faklı bir çözüm üretmeni sağlayabilir.

Sevgili Akrep; bugün sevdiğinin veya ortaklarının maddi kazançları üzerinde söz sahibi olman veya finansal konularda tek başına kararlar vermen gerilimli anlar yaşamana neden olabilir. Akşam saatlerinde sorunlara daha objektif yaklaşman, bakış açını değiştirebileceği gibi aranızı da düzeltebilir.

Sevgili Yay; güne aceleci bir tavırla başlayabilir, ev ve aile ile ilgili olaylarla uğraşmak zorunda kalabilirsin. Evin veya yaşama alanındaki değişiklik yapma isteğinin, yakınların tarafından sıcak karşılanmaması aranızda gergin durumlar yaşatabilir. Akşam üzeri çocuklarla vakit geçirmen enerjini yükseltebilir.

Sevgili Oğlak; günlük işler, iş ortamı, sağlığın gibi konular gündemin olabilir. İletişime açık olmana rağmen, kendini ifade edemiyor olmak seni ruhsal olarak gergin kılabilir. Uzman kişilerden danışmanlık alabilir ve sağlığınla ilgili girişimlerde bulunabilirsin. Üzerindeki ruhsal baskıyı sevdiklerinin desteği ile atabilirsin.

Sevgili Kova; güne sosyal çevren, hobilerin, çocuklar ve romantik ilişkilerinle ilgili konular üzerine odaklanarak başlayabilirsin. Yeteneklerini sergileyerek maddi kazançlar elde edebileceğin gibi harcamalarının da artması mümkün. Aşk ya da arkadaşlık ilişkilerinde olası yanlış anlaşılmalar, birtakım sorunları da beraberinde getirebilir. Bazen olaylara seyirci koltuğundan bakmayı denemelisin.

Sevgili Balık; ruhunu ve kendini yenilediğin bir dönem içinde olman, hayata bakış açını da sorgulamana neden olabilir. Fedakâr ve duyusal davranışlarını revize etmek isteyebilir, bazı bağlarını koparmaya çalışabilir veya bağımlılıkların yük olduğunu düşünebilirsin. İçinde yaşadığın durumu ifade edemiyor olman, sevdiklerinle aranı açabilir.