25 Eylül Cuma 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

25 Eylül Cuma 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi

Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 25 Eylül Cuma 2020 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 25 Eylül Cuma 2020

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: Sevgili Koç;

Genel

Hayatında tam olarak nelere öncelik vereceğine karar vermen gerekebilir. Bugün biraz durup gidişatı düşünebilir ve isteklerine öncelik verebilirsin. Kafanı toparlamak için bir fırsat bulabileceksin. 

Sağlık

Egzersiz programı çıkarmak ve kendi evinin rahatlığında bunu uygulamak ayrı bir disiplin ister. Bugün bu disiplini kendine sağlamak için elinden geleni yapmalısın. Boş durmamak sana daha iyi gelebilir. 

Aşk

Bugün aşk konusunda daha atak olabilirsin. İçgüdülerinle hareket etmek ve istediğin şeye ulaşmak için biraz daha fazla çaba gösterebilirsin. Sevdiğin kişiyle aranda daha farklı bir iletişim olabilir. 

Para

Hayatında yaşanan güzel şeylerin maddi kaygılarla gölgelenmesine fırsat vermemelisin. Bir şeyleri pozitif görmeyi kendine öğretmen gerekecek. Maddi açıdan kendini gereksiz yere kaygılandırmamalısın.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: Sevgili Boğa;

Genel

Bugün alacağın bilgiler senin için çok kullanışlı olabilir. Öğreneceğin konular senin yolunu açacak. O yüzden algıları açık tutmak ve ileriye odaklanmak bugün kendin için yapabileceğin en iyi şey olabilir. 

Sağlık

Güneş ışınlarının faydalı taraflarını almak ve zararlı kısımlarını bırakmak için cilt sağlığına özen göstermelisin. Direkt olarak güneşe çıkacaksan eğer güneş koruyucuyu unutmamalısın bugün. 

Aşk

Sakin ve huzurlu bir biçimde evde oturmak aşk konularında karşındaki insanı tam olarak tatmin etmeyebilir. Ancak eğer bu ortamı çekici kılarsan karşındaki insan sana daha güzel bakabilir. Bir şeyleri senin çözmen gerekecek. 

Para

Düşüncelerini eyleme dökmen gereken bir gün olabilir. Maddi konularda daha iyi gelişmeler görmek için eyleme geçmelisin. Parasal kazanç sağlayacak fikirleri bir yola sokman gerekebilir bugün.

İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler;

Genel

İnsanlarla iletişimin daha iyiye gidebilir bugün. Kendini daha iyi ifade edebilir ve doğru bir iletişim kanalı seçebilirsin. Halledilmesi gereken meselelerde sorumluluk alabileceksin. 

Sağlık

Sağlıklı beslenmek ve bol bol su tüketmek bugün zihnini açmaya yaratabilir. Enerjini gün içerisinde yüksek tutmak ve sağlıklı tercihler yapmak, genel sağlık bütünlüğün için önemli bir konu olabilir. 

Aşk

Sevdiğin kişiyi birlikte bazı etkinlikler için ikna edebilirsin. Sağlık koşullarına uyarak birlikte bir şeyler yapmak ikinize de çok iyi gelebilir. Aşk konusunda pozitif davranacaksın. 

Para

Maddi konularda çok büyük beklentilere girmek seni üzebilir. Elindekilere şükretmek, sahip olduklarınla yetinmek daha önemli olacak. Maddi konularda kendine yetenle mutlu olmalısın, en azından bugün için.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Sevgili Yengeç;

Genel

Bugün senin için iyi bir gün olacak. Alacağın kararlar, odaklanacağın konular senin için kalıcı olabilir. Daha pozitif ve sana doğru gelen konulara odaklanabilirsin bugün. 

Sağlık

Hayatında değişim gerektiren şeylerin başında belki de alışkanlıkların geliyor olabilir. Daha fazla hareket edeceğin, aktif olacağın bir yaşam tarzı sana daha iyi gelebilir. Bunun için fırsatları kendin yaratman gerekecek. 

Aşk

Kendini aşk konusunda tam ifade edemiyor olabilirsin. Bu tıkanıklığı aşmak için sevdiğin kişiye adımlar atman gerekebilir. Aşk konusunda rahatlık alanını aşman ve daha cesur olman gerekebilir. 

Para

Maddi konularda daha güzel gelirler elde edebilirsin. Kazancın artabilir, kendini rahat hissedebilirsin. Bu parasal gelişmenin kalıcı olması için biraz dikkatli olmanın ise kimseye zararı olmayacak.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: Sevgili Aslan;

Genel

Bugün kendini sağlıklı ifade etmen ve insanlara iletişim kanalları açman sana daha iyi gelebilir. Aşk ve iş konularında daha baskın kararlar alabilirsin. Mantığınla ve pozitif düşüncelerle daha güzel şeylere odaklanabileceksin bugün. 

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve şeker tüketimini azaltmak gün içerisinde daha enerjik olmana vesile olabilir. Sağlığın için neler tükettiğine ekstra özen göstermen gerekecek bugün. 

Aşk

Aşk konularında anlayışlı olmak ve yapıcı davranmak etkisini gösterebilir. Eğer sevdiğin kişiyle aranızda bir uyuşmazlık varsa bugün bunu çözmeyi deneyebilirsiniz. İletişim ile birçok şeyi çözebileceksiniz bugün. 

Para

Maddi konularda sadece iç sesinle hareket etmemelisin. Mantığa güvenmen ve sevdiğin kişilerden destek alman gerekebilir. Bazı şeyleri endişe bozukluğu ile es geçmemelisin bugün.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: Sevgili Başak;

Genel

Bugün hayatında olan bitenleri gözden geçirebilir ve kendinle bir muhasebe yapabilirsin. Bu iç muhasebesi seni beklemediğin taraflara itebilir. Güzel ve beklenmedik gelişmeler için kendinden ilham alabilirsin. 

Sağlık

Gece uykusunu iyi çekmek için öncesinden hazırlık yapman gerekebilir. Temiz çarşaflar, sakin bir oda, erkenden yatağa girmek… Eğer bunların işe yaramadığını düşünüyorsan bitki çaylarını da deneyebilirsin bugün. 

Aşk

Romantik bir gün geçirmek için kendini açabilirsin. Sevdiğin kişi seni mutlu etmek için ekstra çabalara girebilir. Eğer hayatında kimse yoksa beklenmedik talipler kendilerini belli edebilirler. 

Para

Sevdiğin insanlara maddi konularda çok fazla güveniyor olabilirsin. Bu konularda biraz daha bağımsız olmak sana fayda sağlayabilir. Maddi konularda biraz daha dik durman gerekecek.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: Sevgili Terazi;

Genel

Yeniliğe ve değişime açık olacaksın. Bu değişim fırsatını kendine sunman gerekebilir. Hayatında farklılaşmasını istediğin şeyler için daha baskın kararlar alabilirsin. 

Sağlık

Sağlıklı kalmak ayrı bir disiplin ister. Bugün bu disiplini sağlamak için plan ve program yapman gerekebilir. Ev içi egzersizleri ve daha sağlıklı beslenme koşulları için neler yapabileceğini düşünebilirsin. 

Aşk

Aşk konusunda bir şeyleri yavaşlatmış veya beklemeye almış olabilirsin. Ancak bazı durumlar hareketle ve pozitif enerjiyle bir şekil alabilecek. O yüzden boşvermemeli ve harekete geçmelisin. 

Para

Sıkıntılı zamanlardan önemli dersler çıkardın. Şimdi önündeki durumları kendi başına değerlendirme zamanı. Parasal açıdan daha kuvvetli adımlar atmak için bilgilerine ve mantığına güvenmelisin.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: Sevgili Akrep;

Genel

Bugün kendinle yüzleşmek isteyebilirsin. Kendi ruh halini görmek, isteklerini dinlemek bütün gününü alabilir. Kendince bir gün geçirmenin çok güzel faydalarını görebilirsin. 

Sağlık

Esneme hareketleri sana çok iyi gelebilir. Ağır egzersizlerdense biraz esneme hareketleriyle daha rahat hissedebilirsin kendini. Kaslarında biriken gerginlikleri yok etmek için bu konuya özenmelisin. 

Aşk

Her şeyi iki kere düşünmek seni yorabilir. Mutluyken kendine sıkıntılı bir ruh hali çıkarabilirsin. Bunun önüne geçmek ve daha sağlıklı kararlar almak için kendini biraz zorlaman gerekecek. 

Para

İsteklerini yerine getirmek için birinin sana altın tepsi sunmasını beklememelisin. Parasal açıdan kendi elini kuvvetlendirmen gerekecek. Kendi isteklerine kendin öncelik vermelisin.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: Sevgili Yay;

Genel

Bugün bir şeylere baştan başlayabilirsin. Yeni başlangıçlar, güzel etkiler sana daha pozitif bir ruh hali katacak. Kendini yenilemek ve sükunetini sağlamak hayatında çok önemli değişimler getirebilir. 

Sağlık

Hayatında düzene girmesi gereken konuları tek tek ele alabileceksin bugün. Sağlığın için bir rutin oluşturabilirsin. Yediklerine, uyku vaktine, egzersizlere ekstra özen gösterebilirsin. 

Aşk

Bugün hatırlamak isteyeceğin bir gün olabilir. Daha keyifli gelişmelerle kendini mutlu edebilirsin. Aşkta daha baskın adımlar atmak ve sevdiğin kişiyle iletişimi kuvvetlendirmek sana yarayacak. 

Para

İsteklerinle elindeki parayı kıyaslayarak bir çözüme kavuşman gerekebilir. Ayağını yorganına göre uzatmayı öğrenmen gerekecek. Bugün bu konulara dikkat etmen ileride çok daha rahat olmana vesile olabilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sevgili Oğlak;

Genel

Hayatında büyük değişimlere kendini hazırlaman gerekebilir. Daha sağlıklı kararlar almak ve ileriye odaklanmak için bugün kendini aşabilirsin. Güzel değişimler için dikkatlice düşünebileceksin. 

Sağlık

Kendini daha iyi hissetmek için neleri değiştirmen gerekiyor? Hayatında sana fayda sağlamayan şeyleri tam olarak gözden çıkarmaya hazır mısın? Alışkanlıkları değişmek kolay olmasa da bugün bu sorulara cevap bulmak ve değişimlere gitmek senin için çok önemli olabilir. 

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyi mutlu etmek ve onu kendine çekmek isteyeceksin. Aranızdaki bazı iletişimler daha fiziksel olabilir. Aşkta farklı bir boyuta geçmek isteyebilirsiniz. 

Para

Sakin kalmak ve gereksiz çıkışlarla para harcamamak senin için önemli olabilir. Ani bir hissiyat ile paranı çarçur etmemelisin. Bir şeyleri daha dikkatle gözden geçirmek ve ona göre masrafa girmek daha doğru olacak.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: Sevgili Kova;

Genel

Bugün algıların daha açık olabilir. İç sesini daha fazla duyabilirsin. Bazı şeyleri algılayabilir, leb demeden leblebiyi bilebilirsin. Bu sebeple güzel şeylere erişebileceksin. 

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmek sana daha iyi bir enerji sağlayabilir. Gün içerisinde kendini daha iyi hissetmek için erken uyuyup erken uyanmak için hazırlıklara girebilirsin. Vücudunun dengesini bulman gerekecek. 

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir aktivite planlamak aranızda daha pozitif bir etki yaratabilir. Aşk konusunda iki tarafın da değişime ve yeniliğe ihtiyacı olabilir. Bunu iyi bir aktivite ile bulabilirsiniz. 

Para

Paranı nelere harcayacaksın? Esas harcaman noktaları kaçırıyor olabilirsin. Öncelikler listesine ihtiyaçları en başa yazman gerekecek. Sağlığın ve kendi iyiliğini ilk başa yazmalısın.

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: Sevgili Balık;

Genel

Bugün kariyerine daha fazla odaklanabilir ve neyin işe yarayıp neyin yaramadığına dikkat edebilirsin. Sağlıklı kararlar almak ve daha pozitif gelişmelere kendini açmak için bir fırsatın olacak bugün. 

Sağlık

Rüyalara ekstra özen gösterebilirsin bugün. Duygusal gerginliklerin ve bilinç altına attıkların rüyalarla kendini belli edebilir. Bir şeyleri net bir biçimde görmek için rüyalara odaklanmalısın. 

Aşk

Centilmenliği ve dürüstlüğü ile kendini sana ifade etmek isteyen birisi olabilir. Kibar ve nahif davranışların etkisi altında kalabilirsin. Bu güzel iletişimi kuvvetlendirmek istemek seni bile şaşırtabilir. 

Para

Maddi konularda işleyen şeylere odaklanmalısın, tıkananlara değil. En azından bugün için. Parasal açıdan sana fayda sağlayan şeylere odaklanman daha pozitif kararlar almana vesile olabilir.