25 Ocak Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

25 Ocak Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

25 Ocak Pazartesi 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (25 Ocak Pazartesi 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 25 Ocak Pazartesi 2021

25 Ocak Pazartesi 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

çalışma hayatında temponun yüksek olduğu bir gündesin. Oluşabilecek koşulları kendi denetimin altında tutmak için güçlü bir arzu duyabilir, hedef odaklı olabilirsin. Grup çalışmalarında ve partnerinle ilgili konularda dengeyi korumak için taviz vermen gerekebilir. Risk almaya açık bir süreçtesin.

25 Ocak Pazartesi 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

geleceğinle ilgili maddi ve manevi endişelerinden uzaklaşıp, özgüveninle birlikte mücadele etmeyi tercih edebilirsin. Kariyer hedeflerine kısa sürede ulaşmak için hareketlenmen ve daha çok kendini ifade etmen gerekebilir. Seyahat planlarında ufak tefek aksamalar mümkün.

25 Ocak Pazartesi 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

 özellikle romantik ilişkilerinde yoğun bir hareketlilik yaşanabilir. Yeni koşul ve gelişmelere uyum sağlamakta zorlanmayabilir, birçok konuda fikrini özgürce dile getirebilirsin. Satın almayı planladığın elektronik bir cihazı alman mümkün. Ancak ücreti seni biraz düşündürebilir.

25 Ocak Pazartesi 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

aile içinde uyum ve huzuru önemseyebilir, anlayışlı ve affedici olabilirsin. Özellikle finansal içerikli sorunların yakınlarının desteğiyle çözüme ulaşabilir. Ancak geri ödeme konusunda planlı olman gerekebilir.  Kendini göstermek ve farklı yönlerini keşfetmek için uygun bir dönemdesin.

25 Ocak Pazartesi 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

bir projenin ya da ilişkinin sonuna gelmiş ve önemli bir karar vermek durumunda olabilirsin. Kimseyi yargılamadan en doğru ve mantıklı kararı verebilirsin. Yakınlarınla kuracağın sıcak ilişki, beklediğin fırsatların ayağına gelmesini sağlayabilir.

25 Ocak Pazartesi 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

senin için önemli bir konuyu veya birlikteliğini bir sonraki aşamaya taşımak isteyebilir, çok da cesaretli olabilirsin. Bu aralar işini ve gelirini büyütmek, geniş ve ferah alanlara yerleşmek için girişimde bulunabilir, eski tecrübelerinden faydalanabilirsin. Zaten devamlı koşuşturuyorum diyerek spor yapmayı ihmal etmemelisin.

25 Ocak Pazartesi 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

dünün kasvetli enerjilerini geride bırakarak, duygu ve düşüncelerinde uyumu yakalamış olabilirsin. Çocuklarla ilgili güzel bir oluşum, gününü renklendirebilir. Diğer bir taraftan sanatsal içerikli bir projen, büyük ilgi çekebilir. Romantik ilişkilerin kırılganlıklara yatkın olabilir.

25 Ocak Pazartesi 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

geçtiğin hafta içinde daha önce deneyimlemediğin farklı bir projeye katılma teklifi almış olabilirsin. Bugün bu konu üzerine yoğunlaşıp, fizibilite raporu çıkarmak isteyebilirsin. Maddi gücünü yeniden arttırma fırsatını değerlendirebilmek için iş temponda ve günlük rutinlerinde bazı değişimler yapmak durumunda kalabilirsin.

25 Ocak Pazartesi 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

 İlişkilerinde ve yakınlarınla olan ortaklı işlerinde olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Girişken ve samimi tavırların gerek sosyal gerekse aşk hayatında hareketli saatler yaşatabilir. Günün ilerleyen saatlerinde ne istediğini tam olarak belirlemeli, kararlarında mantığını ve ciddiyetini koruyabilmelisin.

25 Ocak Pazartesi 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

 ufak tefek kazançlarından ziyade, sabit bir gelir elde edebileceğin bir iş fırsatıyla karşılaşman mümkün. Geleceğini şekillendirmek için güçlü istek ve arzu duyabilir, daha huzurlu ve konforlu yaşama planları içinde de olabilirsin. Ev ve aileni ilgilendiren konulara duyarlılığın artabilir.

25 Ocak Pazartesi 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

rutin dışına çıkıp, kişisel kararlarınla özgür bir gün geçirmek isteyebilirsin. Yurtdışı seyahati, vize işlemleri ve akademik konuları içeren alanlarda fırsatlara açık olabilirsin. Yaratıcılığını kullanıp, değişik fikirler üretmenin yanı sıra, karşındakilerini ikna etmekte ve onay almakta zorlanmayabilirsin.

25 Ocak Pazartesi 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

başkalarının maddi kaynaklarından yararlanıp destek alman veya kredi bulman ekonomik alanda yaşıyor olabileceğin krizi sonlandırabilir. Yeniden yapılandırabileceğin bütçende ayağını yorganına göre uzatmak ve risk almamak isteyebilirsin. Sağlığınla ilgili konularını ihmal edemeyeceğin bir dönemdesin.

Denizli Oto Ekspertiz