26 Ekim Pazartesi 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

26 Ekim Pazartesi 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi

Günlük Burç Yorumları analizi
Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 26 Ekim Pazartesi 2020 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 26 Ekim Pazartesi 2020

26 Ekim Pazartesi 2020-Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: Sevgili Koç;

Genel

Etrafındaki insanların her söylediğine inanmamalısın bugün. Algılarını açık tutmalı ve sana söylenen sözlerin aslını astarını araştırmalısın. Her şeye inanarak hareket etmek seni zor duruma sokabilir bugün. 

Sağlık

Vücudunda biriken negatif enerjiyi atmak için güzel bir yol bulman gerekecek. İyi bir egzersiz programı ve hareketli bir rutin sana çok daha yapıcı etkiler sağlayabilir bugün. O yüzden daha fazla hareket etmelisin. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi kuvvetli tutman gerekecek. Aranızda gereksiz yanlış anlaşılmalar olmaması için birbirinize direkt olmalısınız. Dürüstlüğünüz arttıkça aranızdaki muhabbet de artacak bugün. 

Para

Maddi konularda hızlı değişimler yaşayabilirsin. Bazı şeylerin daha hızlı gelişmesi seni biraz hazırlıksız yakalayabilir ancak parasal açıdan öne geçebilmek için kendini bu durumlara adapte etmen gerekecek

26 Ekim Pazartesi 2020-Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: Sevgili Boğa;

Genel

Bugün sevdiğin kişilerden sana güzel mesajlar gelebilir. Sevdiklerinle arandaki iletişimi artırmak genel olarak kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir. Arkadaşlarınla güzel vakit geçirmek enerjini yenileyecek

Sağlık

Bugün egzersize özen göstermelisin. Eğer egzersizler seni sıkıyorsa o zaman sevdiğin birisini yanına dahil etmelisin. Hem eğlenerek hem de bol bol hareket ederek enerjini yenileyebilirsin bugün. 

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda daha güzel bir iletişim olabilir. Muhabbetinizin artması duygularınızı daha iyi ifade etmenize vesile olabilir. O yüzden bugün iletişim kanallarınızı açık tutmalısınız. 

Para

Bugün eyleme geçmek için iyi bir gün olacak. Sadece planlamak ve strateji geliştirmek yerine hem kazanç hem de harcamalar konusunda adım atmak sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan hareketli bir gün olacak senin için.

26 Ekim Pazartesi 2020-İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

kizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler;

Genel

Bugün yeni bir konuya odaklanman kolaylaşabilir. Hayatına keyif ve eğlence getirecek mevzulara odaklanmak kendini daha iyi tanımana vesile olacak. Bugün kendine odaklanmak daha kolay olabilir

Sağlık

Kafanı toparlamak ve kendine vakit ayırmak stresin getirdiği sıkıntıları üstünden atmanı kolaylaştıracak. Bu sıkıntıları üstünden attıkça hem zihinsel hem de bedensel sağlığın daha iyiye gidecek. O yüzden bugün kendine vakit ayırabilmelisin. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi fazla zorlamamak senin için daha iyi olabilir. Aranızda sağlıklı sınırlar olması ve muhabbetin dozunu ayarlamanız her ikiniz için de iyi olacak. Birbirinize fazla odaklanmamalısınız bugün. 

Para

Bazı planlar hakkında çok fazla konuşma ve harekete geçmeme seni sıkabilir. Bugün kendi adımlarını atmak isteyebilirsin. Parasal konularda sadece kendine güvenmen daha iyi olabilir bugün.

26 Ekim Pazartesi 2020-Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Sevgili Yengeç;

Genel

Etrafındaki insanlarla aranda fikir ayrılıkları olabilir. Ancak yapıcı olmak ve herkesin fikrine saygılı olmak önemli olacak. Sadece aranızda daha sağlıklı sınırlar olması için kendini biraz zorlayabilirsin bugün. 

Sağlık

Çevrendeki insanların sana negatif bir etkisi olabilir bugün. Baş ağrılarına ve strese dikkat etmelisin. Bu etkilerin vücudunda büyümesini engellemek için kendine zaman ayırmak daha iyi olabilir. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda farklı düşünceler olabilir. Ancak bu düşünceleri olduğu gibi kabullenmek ve birbirinizin hayatına müdahale etmeden yapıcı davranışlar sergilemek ikiniz için de önemli olacak. 

Para

Maddi konularda atacağın adımları sen belirleyeceksin bugün. Gün içerisinde hareketlerini şekillendirmen parasal konularda alacağın kararları da etkileyebilir. Masraflardan kaçınmaman gereken bir gün olabilir senin için.

26 Ekim Pazartesi 2020-Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: Sevgili Aslan;

Genel

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir bugün. Aranızdaki iletişimi kuvvetlendirmek ve gereksiz yanlış anlaşılmalara karşı önlem almak kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir. 

Sağlık

Bugün bol bol su tüketmeli ve kaslarını dinlendirmelisin. Gerginliklere karşı önlem almalı ve vücudunun su tüketimini artırarak kan dolaşımını hızlandırmalısın. Böylece kendini daha iyi hissedebilirsin. 

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranızdaki iletişimsizlik kalbini kırabilir. Bugün aranızda gereksiz yere yanlış anlaşılmalar olması olası. O yüzden daha dikkatli davranmalı ve başkalarının lafıyla hareket etmemelisin bugün. 

Para

Maddi konularda güzel gelişmeler elde etmek için çevrendekilerin desteğini alman gerekebilir. Fikirlerini etrafındakilerle paylaşarak daha iyi yol kat edebilirsin. O yüzden paylaşmaktan korkmamalısın bugün.

26 Ekim Pazartesi 2020-Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: Sevgili Başak;

Genel

Sevdiğin kişilerin maddi konularda sıkıntıda olduğunu fark edebilirsin bugün. Onlara destek olmak için elini cebine atmak isteyeceksin. Ancak her meseleyi parayla çözemeyeceğini görmen gerekecek. Bazen sadece o kişinin yanında olmak bile yeterli olabilir. 

Sağlık

Vücuduna dikkat etmen gereken bir gün. Ağır hareketlerden kaçınmalı ve bol bol su tüketmelisin. Vücudunu gereksiz yere yormamalı ve bünyeni sağlam tutmalısın. Gereksiz yorgunlukların vücudunda etkisi fazla olabilir bugün. 

Aşk

Yeni bir insan ile aranda daha güzel duygusal bir bağ kurabilirsin. Ancak bu güzel bağın seni biraz korkutması söz konusu. Geleceğinde güzel mutluluklara odaklanmak için kendini dış etkilere biraz daha açman gerekecek. 

Para

Bugün ince detaylara odaklanman sana daha iyi gelebilir. Masrafları incelemek ve gereksiz olanları kısmak için iyi bir gün. Harcayacağın para için dikkatle düşünebileceğin bir gün olacak senin için.

26 Ekim Pazartesi 2020-Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: Sevgili Terazi;

Genel

Etrafındaki insanlar seni biraz fazlaca eleştirebilir bugün. Bunun sebebi de o insanlara bu fırsatı vermen olabilir. O yüzden insanlarla sağlıklı sınırlar çizmek bugün senin için önemli olabilir.. 

Sağlık

Kafanı dinlemek ve kendine zaman vermek sinir ve stresi üstünden atman için etkili olabilir. Keyif aldığın etkinliklere odaklanmak hem enerjini yenileyecek hem de kafanı dağıtacak bugün. 

Aşk

Sevdiğin kişinin sana karşı tavırlarından sen sorumlu olacaksın bugün. Birbirinizi yormamak ve yapıcı davranmak ikinize de iyi gelecek. Bazı konularda bir şeyleri üstelememeli ve inatlaşmamalısınız. 

Para

Yeni şeylere odaklanmak ve keyfini yerine getirecek aktivitelere vakit ayırmak para harcamanı gerektirmeyebilir. Mutlu olmana vesile olacak konular için çok fazla para harcamaman sana daha iyi gelecek bugün.

26 Ekim Pazartesi 2020-Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: Sevgili Akrep;

Genel

Bazı konularda kafan kolayca karışabilir. Bir şeylere dikkatini vermen zorlaşabilir. Bu durumu çözmek için içini sıkan konulara odaklanmalı ve bunlarla yüzleşmelisin. Böylece kendini daha iyi hissetmeye başlayabilirsin. 

Sağlık

Açık havada yürüyüş ve derin nefes egzersizleri hem kafanı toparlamada hem de kaslarını çalıştırmada faydalı olacak. Bugün sağlığına özen göstermek için aktiviteni artırmalı ve nefes egzersizlerine odaklanmalısın. 

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve onunla aranda keyifli muhabbetler oluşturmak seni zorlayabilir bugün. Aranızdaki iletişimi zorlamamak ve birbirinize zaman tanımak ikiniz için de önemli olabilir. O yüzden bugün iletişiminize özen göstermelisiniz. 

Para

Paranı farklı ve gereksiz konulara harcamadan önce iki kere düşünmen gerekebilir. Etrafında seni çeken ve para harcaman için seni gaza getiren şeyler olabilir. Ancak bunlara hayır demek ve parana sahip çıkmak sana kalacak.

26 Ekim Pazartesi 2020-Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: Sevgili Yay;

Genel

Yeni bir arkadaş edinebilirsin bugün. Bazı konularda daha iyi anlaşacağın bir insan ile iletişimin artabilir. Bu kişinin yapıcı ve güzel etkisi hayatında güzel gelişmelerin kapısını aralayabilir. O yüzden farklı yüzlerden kaçmamalısın bugün. 

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve bol bol su tüketmek vücudunun ihtiyacı olan bir şey olabilir. Kendine dikkat etmek sana düşecek bir görev. Etrafındaki insanlara göre yeme biçimini değiştirmemeli ve kendine göre besinler tüketmelisin. 

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda güzel iletişimler olabilir bugün. Aranızdaki muhabbetin artması kalbinin daha hızlı atmasına vesile olacak. Ancak bu konuda aceleci olmamak ve karşı tarafı acele ettirmemek sana daha iyi etkiler sağlayabilir. 

Para

Bugün kendini yeterince üretken hissetmeyebilirsin. Ancak daha önceden attığın adımların işlemesi için kendine fırsat tanıman gerekecek. Parasal konularda sürekli ve düzenli hareketler sana daha iyi getiriler sağlayabilir bugün.

26 Ekim Pazartesi 2020-Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Sevgili Oğlak;

Genel

Hayatında önemli değişimler görmeye başlayabilirsin. Her zaman devam etmesine alıştığın bir durum değişim gösterebilir. Yeni şeylere adapte olmak seni biraz yoracak bugün. Ancak bu değişimleri görmek seni mutlu edebilir. 

Sağlık

Vücudunu yeteri kadar dinlendirdiğine emin olmalısın bugün. Gereksiz yorgunlukları üstünden atmak için hem uyku düzenine hem de yediklerine dikkat etmen gerekebilir. Vücudunu gereğinden fazla yormamalısın. 

Aşk

Sana mutluluk vermeyen ilişkileri sonlandırmak veya yeni bir muhabbete başlamak sana daha iyi gelebilir bugün. Aşk konularında önemli değişimler görebilirsin. Her ne kadar dışarıdan gelen etkiler yüzünden bu değişimlerin olduğunu düşünsen de esas değişim senin içinden gelecek. 

Para

Bugün kendini kandırmamalı ve gerçeklere odaklanmalısın. Hayal dünyasında yaşamayarak elindeki para ile hareket etmelisin. Gereksiz masraflardan kaçmak için en iyisi sahip olduğun paraya dikkat etmek olabilir.

26 Ekim Pazartesi 2020-Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: Sevgili Kova;

Genel

Kendini hasta gibi hissedebilirsin bugün. Ancak esasında hasta olmayabilirsin. Bunun tek sebebi yorgunluklarla başa çıkamamaktır. O yüzden vücudunu dinlendirmeli ve gerçek hastalıklara karşı önlemini almalısın bugün. 

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmeli ve çok fazla yorulmamalısın bugün. Kaslarını dinlendirmek ve bol bol su tüketmek sana daha iyi bir etki sağlayabilir Uykuna dikkat ederek gün içerisinde enerjinin tükenmemesini sağlayabilirsin. 

Aşk

Sevdiğin kişi önemli konularda konuşmak isteyebilir bugün. Bu konulara odaklanmak seni biraz zora sokabilir. Farklı şeylere odaklanmak isterken gündemin farklı konulara kayması seni biraz şaşırtacak gibi. 

Para

Hedefe odaklanmak ve istikrarlı hareketlerde bulunmak bugün isteklerine ulaşmanı kolaylaştıracak. Maddi olarak kendine koyduğun hedeflere yönelmek daha güzel bir gün geçirmene vesile olabilir bugün.

26 Ekim Pazartesi 2020-Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: Sevgili Balık;

Genel

Bir süredir gerçekleşmesini beklediğin bir konu biraz daha ertelenebilir. Bu durumun sende sinir yapmaması için daha farklı ve keyifli konularla çevreni sarman gerekecek. Sevdiğin kişilere vakit ayırmak ve güzel ortamlara girmek havanı değiştirebilir. 

Sağlık

Duygusal gerilimlerin vücudunda etki bırakmaması için açık hava yürüyüşlerine özen gösterebilir ve meditasyon gibi konulara odaklanabilirsin. Sinir ve stresten uzak durmak için kendine dikkat etmelisin bugün. 

Aşk

Sevdiğin kişinin senin bakış açına göre bazı şeyleri görmesi zor olabilir. Ona kendi gerçeklerini kabul ettirmek yerine aranızdaki fikir ayrılığını kabul etmek daha sağlıklı olabilir senin için. Israrcı olmamalısın bugün. 

Para

Bazı şeyleri çözdüğünü veya hallettiğini düşünebilirsin bugün. Ancak aceleci olmamalısın. Maddi konularda geride bırakmak istediğin mevzuların geri dönmesi olası. O yüzden hareketlerinde dikkatli olmalısın bugün.

Denizli Oto Ekspertiz