26 Ocak Çarşamba 2022/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

26 Ocak Çarşamba 2022/ Günlük Burç Yorumları analizi

26 Ocak Çarşamba 2022/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 26 Ocak Çarşamba 2022 ) yorumlarına bakalım.

26 Ocak Çarşamba 2022/ Günlük Burç Yorumları analizi

26 Ocak 2022 Çarşamba

Sevgili Koç; Yönetici gezegenin Mars’ın Yay burcuna geçmesiyle önünüzdeki bir ay süresince; eğitim, seyahat, medya, yayıncılık, uluslararası ilişkiler, ticaret ve yasal konular ile ilgilenebilirsin. Konuşmalarının etkili olabileceği, harcamalarının artabileceği, akşam üzeri yakın çevren ile anlaşmazlık yaşayabileceğin bir gün olabilir.

Sevgili Boğa; Mars’ın burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir ay boyunca; hukuksal konu, vergi, sigorta, ameliyat, metafizik gibi konularla ilgilenebilir, ödeme ve harcamalarla ilgili mücadele edebilirsin. Eğitiminle ilgili destekler alabilir, eksikliklerini tamamlayabilirsin. Akşam saatlerinde sevdiğinle ufak anlaşmazlıklar yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; Arkadaşlarının hakkında yaptığı gizli konuşmaları duyabilir, sende onlar hakkında abartılı eleştirilerde bulunabilirsin. Mars’ın burç değiştireceği önünüzdeki bir ay süresince; ilişkiler ve iş birlikleri alanında enerjin artabilir, eş ve rakiplerin ile ilgili çeşitli mücadeleler yaşayabilirsin.

Sevgili Yengeç; eşinle birlikte anlaşamadığınız bir gayrimenkulünüz ile ilgili ortak bir karar alabilirsiniz. Akşam üzeri yalnız kalmayı tercih edebilirsin. Mars’ın burç değiştirmesiyle önümüzdeki ay boyunca; iş ve çalışma koşullarında değişim, çalışma arkadaşlarınla mücadele yanı sıra sağlık ile ilgili konular gündeme gelebilir.

Sevgili Aslan; üstlerinden duyacağın bazı söylemlerden etkilenebilir, akşam saatlerinde kendini duygusal baskı altında hissedebilirsin. Mars’ın burç değiştirmesi önünüzdeki bir ay süresince; aşk, romantik ilişki, çocuklar, sportif faaliyetler, spekülatif konular, hobiler ile ilgili cesur adımlar atmanı kolaylaştırabilir.

Sevgili Başak; kariyerinle ilgili iddialı kararlar verebilir, adımlarını sağlam atabilmek için planlar yapabilirsin. Akşam saatlerinde ailevi konular enerjini düşürebilir. Mars’ın burç değiştirmesi önünüzdeki bir ay süresince; dekorasyon, taşınma, ev ve aileye dair konularda mücadele ve bireysel kararlar almanı hızlandırabilir.

Sevgili Terazi; Hukuksal konular ile ilgili bazı haberler alabilir, temponu düşürmek için seyahat planı yapabilirsin. Kardeşinle de fikir ayrılıkları yaşaman mümkün. Mars’ın burç değiştirmesiyle önünüzdeki bir ay süresince; yazılı sözlü iletişiminin artması, sık seyahat edilmesi gibi konular gündeme gelebilir.

Sevgili Akrep; Yönetici gezegenin olan Mars’ın burç değiştirmesi önünüzdeki bir ay süresince; maddi konularda, yeteneklerin ve sağlığınla ilgili konuları gündeme getirebilir. Harcamalarını kontrol altında tutman gerekebilir. Akşamüzeri ilişkide olduğun kişiler ile ufak tefek gerginlikler yaşaman mümkün.

Sevgili Yay; yeteneklerin konusunda övgüler alıp, takdir topluyor olabilirsin. Ortaklı işlerdeki sorumlulukları üzerine alman çok yorulmana ve gerilmene neden olabilir. Mars’ın burç değiştirmesiyle önünüzdeki bir ay süresince; egonun artması, motivasyonun yükselmesi ve hayata dair isteklerinin hız kazanması gibi konular gündeminde olabilir.

Sevgili Oğlak; Mars’ın burç değiştirmesiyle önümüzdeki bir ay süresince; enerji düşüklüğü, sağlık ile ilgili konular, gizli düşmanlıklar, meditasyon ve sezgilerin yükselmesi gibi konular gündeme gelebilir. Gün içerisindeki aşırı yoğunluğun, kişisel bakımınla dahi ilgilenemediğin için gerilmene yol açabilir.

Yükselen Kova: katıldığın sosyal organizasyonda işlerin uzaması, çocuğunla fazla zaman geçirememene neden olabilir. Akşamüzeri kendini bu yüzden huzursuz hissedebilirsin. Mars’ın burç değiştirmesiyle önünüzdeki bir ay süresince; grup, dernek gibi sosyal ortamlarda bulunabilir, güçlü kişilerden destek alabilirsin.

Yükselen Balık; Mars’ın burç değiştirmesiyle önünüzdeki bir ay süresince; iş ve kariyer hayatı, toplumsal statü konularında otorite sahibi kişilerden destek görebilirsin. Akşamüzeri aile büyüklerinle ilgili konularda bazı duygusal olaylar yaşaman çalışma motivasyonunu düşürebilir.

Denizli Oto Ekspertiz