26 projede geçerli "Hayallerinden Vazgeçme Türkiye" kampanyası başladı. | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
EmlakEmlak Projeleri

26 projede geçerli “Hayallerinden Vazgeçme Türkiye” kampanyası başladı.

Emlak Konut GYO tarafından yatırımcılarına ödeme kolaylığı sağlanan “Hayallerinden Vazgeçme Türkiye” kampanyası sunuldu. Kampanya, 7 şehirde bulunan toplam 26 projede geçerli olacak.

Söz konusu kampanyada yatırımcılara, ödemelere 24 ay sonra başlama fırsatı sunuluyor. Yüzde 20 peşinat verilmesi durumunda yüzde 20’lik ödeme için yüzde 5 peşinat ödenecek. Kalan yüzde 15’lik kısım üçüncü yılda ödenmeye başlanacak. Sunulan faiz oranı ise 15 yıl vadede yüzde 0.79 şeklinde uygulanacak. Öte yandan kampanya kapsamında konutların liste fiyatından yüzde 10 indirim de uygulanacak.

DAHİL EDİLEN PROJELER

İşte kampanyanın geçerli olduğu projeler: Avangart İstanbul, Avrupark Hayat, Başkent Emlak Konutları, Büyükyalı İstanbul, Cer İstanbul, Düşler Vadisi, Ebruli Ispartakule, Evora Denizli, Evora İzmir, Gebze Emlak Konutları 3, Göl Panorama, İdealist Cadde, İstmarina, Karat 34, Koordinat Çayyolu, Köy Projesi, Merkez Ankara, Nidapark İstinye, Nidapark Küçükyalı, Niğde Emlak Konutları, Semt Bahçekent, Temaşehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent, Validebağ Konakları, Yenikoy Konakları.

“VATANDAŞLARIN GÜVENİNİ HİSSEDİYORUZ”

Kampanya hakkında değerlendirmede bulunan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli, Emlak Konut olarak ülkemizin yarınlarına güvendiklerini ve çalışmalarını kararlılıkla, hız kesmeden sürdürdüklerini belirterek vatandaşların da kendilerine olan güvenini hissettiklerini ifade etti.

Kampanyanın detaylarını da aktaran Gedikli, “Taksit ödemelerine 3.yılda başlayan vatandaşlarımız, yüzde 5 peşinatla ve yüzde 10 indirimle ev sahibi olabiliyor. Örneğin, 500 bin TL değerindeki eve yüzde 10 indirimle, 450 bin TL’ye sahip oluyorlar.

Bu indirimli fiyat üzerinden sadece yüzde 5 peşinat, yani 22 bin 500 TL ödeyerek isterlerse hemen evlerine taşınabiliyorlar. Taksit ödemelerine ise üçüncü yılda başlıyorlar. Üçüncü yılın başında yüzde 15’lik yani 67 bin 500 TL ara ödeme yapılıyor ve taksit ödemeleri başlıyor” ifadelerini kullandı.