27 Ocak çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

27 Ocak çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

27 Ocak çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 27 Ocak çarşamba 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 27 Ocak çarşamba 2021

27 Ocak çarşamba 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

sürpriz bir gelişmeyle veya uzaklardan gelebilecek misafir haberiyle güne başlayabilirsin. İkili ilişkilerinde orta yolu bulmakta zorlanabilir, karşındakilerinin seni anlamasını beklerken taviz vermekten yana olmayabilirsin. Gün ortasında finansal konular gündeme gelebilir.

27 Ocak çarşamba 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

fikir birliği içinde olduğun insanlarla gereksiz tartışma ortamı yaratmamaya bakmalı, elinden geldiğince işbirliği içinde olmanda fayda olabilir. Gün ortasında karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; ilişkini ve kariyerini aydınlatacağından, empatiye ve görüş birliğine ihtiyacın olabilir.

27 Ocak çarşamba 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

gelecek planların ve hayallerinle ilgili şans kapını çalabilir. Hafta sonunun verdiği rahatlıkla gezip eğlenebilirsin. Yeni insanlarla tanışman mümkün. Öğleden sonra enerjinin düşmesiyle, duygusal anlamda huzursuz ve gergin hissedebilirsin. Sakince günlük işlerine odaklanman en iyisi.

27 Ocak çarşamba 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

evin için planlamış olabileceğin bir takım tadilat ve dekorasyon işleriyle haraketli bir gün geçirmen mümkün. Bu ara artan masrafların, ailenin bütçesini zorlayabileceğinden tepki görebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde romantik davranışlar sergilesen de sözlerin istemeden kriz yaratabilir.

27 Ocak çarşamba 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

gününü, belki de haftanı değiştirecek orijinal fikirlerle hayatını renklendirebilirsin. Beklenmedik kısa seyahatler ve birtakım kişisel eğitimler günün konuları olabilir. Özel ilişkinde arzu ettiğin huzuru bulamamış olsan da işbirliğin yüzünü güldürebilir. Öğleden sonra ailenle ilgili konular fedakârlık bekliyor.

27 Ocak çarşamba 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

huzursuz ve karar vermekte zorlandığın konularla güne başlayabilirsin. Şu sıralar maddi veya manevi her şey mükemmel olmasa da içgüdüsel olarak huzur ve sükûnetini korumaya çalışıp,  başarabilirsin. Etrafındakilerle ilgilenirken, kendinle ilgilenmeyi de unutmamalısın.

27 Ocak çarşamba 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

sabah saatlerinde ilişkilerinde daha uzlaşmacı olmaya çalışabilir, sana uymayan durumlar olsa bile inisiyatifini kullanmak isteyebilirsin. Öğleden sonra gelir gider dengeni koruman ve duygusal masraflardan kaçınman gerekebilir. Zira alışveriş sonrası harcamalarına inanamayabilirsin.

27 Ocak çarşamba 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

güne huzursuz ve biraz da gergin başlayabilir, gününü planlamakta zorlanabilirsin. Öğle saatlerine kadar fazla tepki vermeden duygularını kendine saklamak isteyebilir, çevrende gelişen olayları dışarıdan izleyebilirsin. Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte; enerjin ve keyfin yerine gelebilir.

27 Ocak çarşamba 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

dostlarından gelebilecek sürpriz bir haber veya davetle güne başlayabilir, gelen teklifi değerlendirebilirsin. Günün ilk saatlerinde yeteneklerini kullanarak doğru stratejiler çizebilirsin. Günün ikinci yarısında motivasyonun ve enerjin düşebilir. Almak istediğin kararlardan vazgeçebilir, dinlenmek isteyebilirsin.

27 Ocak çarşamba 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

sosyal bir organizasyona katılıp, göz önünde olabilirsin. Zaman zaman kendini ve duygularını ifade etmekte sıkıntılar yaşasan da duruşundan ödün vermeyeceksin. Öğleden sonra hedef ve ideallerine yönelik uygun bir grupla birlikte olabilirsin. Sevdiklerinle yapabileceğin bir plan keyfini yerine getirerek sabahın gerginliğinden sıyrılabilirsin.

27 Ocak çarşamba 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

güne yakınlarının sana hazırlamış olabileceği sürpriz bir doğum günü partisiyle başlayabilir; tüm kırgınlığını, umutsuzluğunu unutabilirsin.  Günün ikinci yarısında hızlanan tempon,  planlarını değiştirmene neden olabilir. Koşulları organize etmek için, arkadaşlarından yardım alabilirsin.

27 Ocak çarşamba 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

güne agresif ve negatif hissederek başlayabilir, içsel huzursuzluğundan kurtulmakta zorlanabilirsin. Veya görmüş olabileceğin bir rüyanın etkisinde kalmış da olabilirsin. Günün ikinci yarısında sosyal aktivitelere katılarak, motivasyonunu yükseltip, kafanı dağıtabilirsin.

Denizli Oto Ekspertiz