28 Nisan Çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

28 Nisan Çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

28 Nisan Çarşamba 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (28 Nisan Çarşamba 2021) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 28 Nisan Çarşamba 2021

28 Nisan Çarşamba 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

Bugün, kısa yollar yapmayı düşünebilir bazı planlarınızı bu düşünce üzerinde odaklaştırmayı amaçlayabilirsiniz. Kişisel zevklerinizin ön planda olduğu bir gün içindesiniz. İçsel tatminler sağlamak ve başarınızı yapacağınız işlerin orantısında arttırma eğilimindesiniz. Çevrenizin tepkisini almaktan korkmuyor ve atılımlarınızı yapmayı planlıyorsunuz.

28 Nisan Çarşamba 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

Maddi beklentilerinizin size sağlayacağı imkanlar, yeni yapılanmanız için önemli. Yapmak istediğiniz bir çok şeyi bu organizasyonlar dahilinde yürüteceksiniz. Bugün; Ay, bazı iş anlaşmalarınızı yeniden gündeme getirecek. Kendinizi karşı tarafa kabul ettirme konusunda acele karar vermeyin. Sizin fikirleriniz onlar için çok önemli olacak.

28 Nisan Çarşamba 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

Kişisel ilişkilerinizin ön plana çıkması sizin açınızdan eğlendirici olacak. Partnerinizle birlikte anlamlı bir gün geçirebilirsiniz. Bugün, bazı konular kafanıza takılabilir. Yaratıcı bir gün ve ortaklıklar önem kazanıyor. Yeni kararlar almak için acele etmemelisiniz. Sonradan fikirleriniz değişecek ve içinizde bulunduğunuz şartlar sizi sıkacak.

28 Nisan Çarşamba 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

Finans konularına dikkat etmelisiniz. Bazı beklentileriniz şimdilik askıda kalabilir. Ay, birlikte çalıştığınız kişilerin çalışma sistemine dikkat etmenizi öneriyor. Bazı disiplin gevşekliği sizin için olumsuzluk yaratabilir. Bütçenizle ilgili dengesizlik yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizde olumlu paslaşmalar söz konusu olacak. Onlarla işbirliği içinde olacaksınız.

28 Nisan Çarşamba 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

Karşılıklı iş ilişkileriniz olumsuzluklar zinciri haline aldı. Bugün kendinizle ilgili yeni kararlar almalısınız. Bekletmeye aldığınız durumlar, size zaman kaybettirebilir. Güçlü enerjinizin, öfkeye dönüşmesine izin vermemelisiniz. Bugün, duygusal ilişkilerinizin yeni açılımları söz konusu olacak. Sonuç sizin için farklı değer yargılarınızı ortaya çıkaracak.

28 Nisan Çarşamba 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

Ailenizle ilgili yaklaşımlarınızı ön plana çıkarıyorsunuz. Onlara destek olacak birçok konularına yardım edeceksiniz. Bugün, bazı hayallerinizi harekete geçirmek için gerekli enerjiye sahipsiniz. Maddi konularda kafanızdan geçen yeni rakamlara ulaşmanız çok önemli. Gerekli çalışmaları gündeme getirecek, aile içi sevinçlere neden olacaksınız. 

28 Nisan Çarşamba 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

Kendinizi toplumsal ilişkilerinizde ifade edebileceğiniz olaylara odaklamalısınız. Bugün, yakın dostlarınızla olumlu işbirliği yaşayacak ve düşünceleriniz doğrultusunda istediğiniz desteği alabileceksiniz. Kişisel kaprislerden uzak kalmalı ve sezgi yeteneğinizi ön plana çıkarmalısınız. Çekici yönünüz ortaya çıkacak ve cesur atılımlarınız göz dolduracak.

28 Nisan Çarşamba 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

Maddi konularda uzun süredir beklediğiniz şartları gündeme getirmek için uğraşı verebilirsiniz. Bugün, bazı yeni iş şartları sizin için olumlu gelişebilir. Kısa yollar yaparak görüştüğünüz kişiler, sizin için farklı bir değer taşıyacak ve bazı ikilemler yaşamanıza neden olacak. Ay; para evinizde, harcamalar konusunda dikkatli davranmanıza neden oluyor.

28 Nisan Çarşamba 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

Duygularınız ve enerjiniz birbirini tamamlıyor. Bugün, yerinizde duramıyorsunuz. Aşırı değişimler sizi yorabilir. Maddi konularda harcamalar çok önemli olacak. Bazı harcamalar gündemde. Sevdikleriniz için, elinizde para çıkabilir. Finans konularına bir plan getirmelisiniz. Sosyal ilişkilerinizde enerji açılımları sizi yorabilir, dikkatli olun.

28 Nisan Çarşamba 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

Planlarınızı özgürce yapmalısınız. Maddi konularda bazı atılımlar sizi bekliyor. Çevrenizdeki ilişkilerinizi doğru kullanmalısınız. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görmek, kendinizi yenileme konusunda gerekli olan dinginliği sağlıyor.Eski dostlarınızın sizi aramaları oldukça hoşunuza gidebilir. Olumlu etkileşimler söz konusu.

28 Nisan Çarşamba 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

Çevre ilişkilerinizde oto kontrollü davranmalı, duygusal tahriklerden etkilenmemelisiniz. Maddi konularda özgürlüğünüzü ifade edemiyor olmanız sizi sıkabilir. Uzun süredir almak istediğiniz bazı ihtiyaçlarınız için, istediğiniz finansı yakalayamıyorsunuz. Yaşadığınız olumsuz çelişkiler yüzünden canınız biraz sıkılıyor. Bu durum geçici olacak.

28 Nisan Çarşamba 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

Sosyal ilişkilerinize gereken önemi vermelisiniz. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda canınızı sıkan olaylara maruz kalabilirsiniz. Ay, toplumsal ilişkilerinizi etkiliyor. Düşündüğünüz şeyleri anında söylememelisiniz. Çevrenizdeki konuşmalardan etkilenmemeye çalışmalısınız. Ailenizle birlikte ortak çalışmalar içinde olacaksınız. Gerekli paslaşmaları sağlayacaksınız. 

Denizli Oto Ekspertiz