28 Ocak Cuma 2022/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

28 Ocak Cuma 2022/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 28 Ocak Cuma 2022 ) yorumlarına bakalım.

28 Ocak Cuma 2022

Sevgili Koç; günü, sosyal medyada geçirmek isteyebilirsin. Duygu ve düşüncelerini özgürce paylaşmak isteyebilir, anlık tepkiler verebilirsin. Yakın akrabalarınla birlikte zaman geçirmekten mutlu olabileceğin gibi, eski günlerden de konuşmak iyi bir fikir olabilir. Günü spor yaparak geçirmek bedenine ve ruhuna iyi gelecektir.

Sevgili Boğa; haftanın bu son gününde yalnız kalmayı tercih edebilir, biraz huzura ihtiyacın olduğunu hissedebilirsin. Fakat düşüncelerin maddi kaynaklara odaklı olabileceği için aradığın içsel huzuru bulmakta zorlanabilirsin. Haftanın ilk günleri, üstlerinle zam konusunda etkili konuşmalar yapabilirsin.

Sevgili İkizler; Kendini ifade etmek ve geliştirmek adına aktif bir gün geçirmeyi planlayabilirsin. Sosyal statünü etkileyecek konuşmalar yapmayı planlıyor olsan da aceleci ve değişken tavırların, fırsat olan kapıları mücadele kapıları haline getirebilir. Duygu ve düşüncenin birbirinden farklı olması özel ilişkinde zorlanmana neden olabilir.

Sevgili Yengeç; bugün çevrendeki kişilerin fikirlerine ilgi gösterebilir, kendince yorumlar yapabilirsin. Bazı fikirlerin bilinç altında yer etmesi kendini sorgulamana neden olabilir. Etrafındaki kişiler senin için uygun düşüncelere sahip olmayabilir ve seni yanıltabilir. Sağlığına dikkat etmek ve dinlenmek iyi gelebilir.

Sevgili Aslan; arkadaş çevrende aktif bir gün geçirebilir, sıra dışı konulara ilgi duyan kişilerle bir arada olabilirsin. Çocuklarla ilgilenebilir, sportif faaliyetlerde bulunabilir enerjini bu alanlarda kullanabilirsin. Genç kişilerle birlikte olmak seni daha motive edeceği gibi, keyifli zamanlar geçirmeni de sağlayabilir. Akşamüzeri aile büyüklerinle birlikte olabilirsin.

Sevgili Başak: evinle ilgili bazı düzenlemeler ve yapılandırmalar yapabilir; değişik ve orijinal kararlar konusunda cesur davranabilirsin. Ailen veya sevdiğin kişiye karşı farklı tutumlar içinde olabilirsin. Fazla eleştirel tavrın bugün o kadar da hoş görülmeyebilir. Akşamüzeri bir davete katılabilirsin.

Sevgili Terazi: yakın çevren veya kardeşlerinle ilgili konularda mantık ve duygu çatışmaları yaşayacağın bir gün olabilir. Mantığın her konuyu sorgularken, duyguların taviz vermekten yana olabilir. Yaşanan olaylar karşısında her zamanki gibi terazinin iki kefesini eşit tutmayı başarabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün çocukların veya kendin için harcamalar yapacağın bir gün olabilir. Etkili konuşmaların sayesinde alacağın ürünlerde indirim talep edebilir ve sıkı pazarlık yapabilirsin. Akşam üzeri eşinle veya sevdiğin kişiyle birçok aktiviteye dahil olabileceğin gibi tatil planı da yapabilirsin.

Sevgili Yay; bugün ailen ve sevdiğin kişi ile birlikte ortak işler yapmaktan zevk alabilirsin. Gerginlikler yaşaman mümkün. Gün içinde alınganlıktan uzak durmayı başarırsan, tam da istediğin şekilde neşeli ve keyifli geçirmen mümkün olabilir.

Sevgili Oğlak; haftanın dağınıklığını düzenlemek ve gelecek haftanın düzenini oluşturmak için program yapmak isterken bunları yapacak gücünün olmadığını hissedebilirsin. Sağlığın için edişe duysan da bir uzmana görünmeyi reddedebilirsin. Bu dönem bazı gizli sırlara vakıf olabilirsin.

Sevgili Kova; bugün arkadaşlarınla vakit geçirmek isteyebilir, topluca yaptığın işlerden ve hedeflerinden bahsedebilirsin. Farklı ve ilginç öngörülerin arkadaşlarının düşüncelerine uymayabilir ve fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Ortak kararlar almak durumunda kalabilir, enerjini kazançlarına yönlendirebilirsin.

Sevgili Balık; günü zekanı ve yaratıcılığını ön plana çıkartacak işlerde kullanmak isteyebilirsin. Bugün ailenle birlikte yaptığın organizasyon ani değişimlere uğrayabilir. Bu durum hayal kırıklığı yaşamana ve keyfinin kaçmasına neden olabilir. Akşam saatlerinde tekrar yerine gelen keyfinle duyguların dengelenebilir.

Denizli Oto Ekspertiz