28 Ocak Perşembe 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

28 Ocak Perşembe 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

28 Ocak Perşembe 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 28 Ocak Perşembe 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 28 Ocak Perşembe 2021

28 Ocak Perşembe 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

finansal durumunu etkileyen gelişmelerle haftaya başlayabilirsin. Ortak olduğun gelirlerden, faiz, kredi, prim gibi kazançlardan yararlanmak için hamleler yapabilir, kontrol dışı gelişmelere karşı strateji geliştirebilirsin. Ayrıca duygusal paylaşımlarda bulunurken tutkulu ve manipülatif davranabilirsin.

28 Ocak Perşembe 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

karşıt burcunda ilerleyişini sürdüren Ay; bugün koşulları başkalarının belirleyeceğine ve senin de buna uymak durumunda kalacağına işaret etmekte. Ancak hem aynı görüşü paylaştığın gruplardan hem de dostlarından alacağın destek iş birliklerinden kazançlı çıkmanı sağlayabilir.

28 Ocak Perşembe 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

işine azim ve kararlılıkla sarılabilir; üzerinde çalıştığın projelerin kabul edilmesi için çaba sarf edebilirsin. Ancak zaman zaman hırsına yenilsen de üstlerinin desteklemesiyle üretken olabilirsin. Hem beden hem de ruh sağlığın açısından kendini kontrol altında tutmalısın.

28 Ocak Perşembe 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

aşk hayatını sorgulayarak önemli kararlar alma aşamasında olabilirsin.  Romantizm beklentilerinin karşılanması için karşındakilere fırsat vermelisin. Sanatsal yaratıcılık gerektiren işlerde başarılı olabilir, çevrendekileri sahiplenerek onlara şefkatle yaklaşabilirsin.

28 Ocak Perşembe 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

yaşamınla ilgili önemli kararlar alman gerektiğini düşünebilir, duyguların çok yoğun olduğundan içine çekilmek isteyebilirsin. Ailenin finansal ihtiyaçlarını karşılamak için fedakârlık yapman gerekebilir, gayrimenkul alım satımları için adım atabilirsin. Tam kararı vermeden önce daha derin bir araştırmaya girmelisin.

28 Ocak Perşembe 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

zihinsel konsantrasyonunun yüksek olduğu bugün özellikle iş anlaşmaları ve toplantılarında başarılı olabilirsin. Sağduyun devrede olsa bile sezgilerinden yardım alabilir, seni destekleyen kişilerle bir araya gelebilirsin. Kararlılıkla ilerlediğin takdirde altından kalkamayacağın bir zorluk olmayacaktır.

28 Ocak Perşembe 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

kazançlarınla ilgili değerlendirmeler yapabilir; ertelediğin başvuruları, alacak ve borçları tahsil etmek için girişimlerde bulunabilirsin. Kararlı adımlarla ilerlemene rağmen kafanın karıştığı durumlarla karşılaşabilirsin. Üstesinden gelebilmek için duygu yoğunluğunu ve tepkilerini kontrol altında tutmak lehine olabilir.

28 Ocak Perşembe 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

tutkulu, kararlı bir o kadar da manipülatif davranışlar içinde olabilirsin. Hâlâ burcunda hareket eden Ay; başarı ve isteklerini elde etme arzunu kamçılayabilir. Özellikle romantik ilişkilerde tüm kontrolü elde tutmak ve duygularını dolu dolu yaşamak isteyebilirsin, bugünlerde ikna kabiliyetin çok yüksek.

28 Ocak Perşembe 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

bugün gizli düşmanlıklara ve arkandan dönecek dolaplara karşı hazırlıklı olabilirsin. Sezgilerini dinleyerek kimin dost kimin düşman olduğunu daha iyi görebilirsin. Kontrol sende olmasa da ilerleyen saatlerdeki gelişmeler rahatlatıcı olabilir, biraz daha akışta kalmalısın.

28 Ocak Perşembe 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

 bugün gruplara, dernek faaliyetlerine ve ekip çalışmalarına vakit ayırabilirsin. Araştırmacı yönün ve analizci bakış açınla çevrendekilerin gerçek niyetlerini anlayabilir; kendi gücünü ortaya çıkarabileceğin tavır ve davranışları sergileyebilirsin. Üzerinde çalıştığın projeyle ilgili hedefe ulaşmak için gerekli hamleleri yapabilirsin.

28 Ocak Perşembe 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

iş ve sosyal hayatının yoğun geçeceği bir gün seni beklemekte. Tutkulu ve hırslı davranışlarda bulunabilir; başarı odaklı hareket edebilirsin. Otorite konumundaki kişilerle bir araya geleceğin görüşmelerde kendini rahat ifade edemesen de gelişmeler beklenmedik kadar iyi olabilir.

28 Ocak Perşembe 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

duyguların bugün çok derin ve yoğun. Geleceğe yönelik hedef ve isteklerini gerçekleştirmek için yeni bir yöntem geliştirebilir ve araştırma yapabilirsin. Güçlü kişilerden alacağın destek, bilgi birikimi veya görüşlerin sana yardımı dokunabilir. Kararlılıkla ilerlediğin takdirde başarılı olabilirsin.

Denizli Oto Ekspertiz