29 Ekim Perşembe 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

29 Ekim Perşembe 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi

Günlük Burç Yorumları analizi
Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 29 Ekim Perşembe 2020 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 29 Ekim Perşembe 2020

29 Ekim Perşembe 2020-Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

Genel

Bugün kendini tamamen hayatın içinde bulacaksın. Bazı şeyleri kafanda kurmak yerine gerçek olarak yaşamak seni biraz korkutabilir. Ancak hayatın hakkında güzel adımlar atmak sana geleceğin için umut verecek. 

Sağlık

Sağlığını ön plana alarak kararlar almak sana daha iyi gelebilir. Hem yediklerine dikkat etmeli hem de egzersiz konularına özen göstermelisin. Sağlığını ön plana alarak vereceğin kararlar sana daha iyi gelebilir. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda gelecek ile alakalı konuşmalar gerçekleşebilir. Birbirinizi anlamak ve düşünceli bir şekilde hareket etmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak. Birbirinizi fazla zorlamamalı ve inat etmemelisiniz bugün. 

Para

Bugünkü emeklerin parasal konularda kazanç elde etmek için önemli olacak. O yüzden devam ettiğin yoldan vazgeçmemeli ve adımlarını sağlam atmalısın. Bugün daha dikkatli düşünebileceksin para konularında.

29 Ekim Perşembe 2020-Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

Genel

Etrafında olan bitenin seni kontrol etmesine izin vermemelisin bugün. Yaşanan olayların kontrolünü sen ele almalısın. Bazı konuları daha rahat algılamak ve kontrol etmek, kendine olan güveni artırabilir bugün. 

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve daha sağlıklı tercihlerde bulunmak bugün sana daha iyi gelebilir. Vücuduna yaramayan gıdaları kesmek ve bol vitamin içeren besinleri tüketmek enerjini yenilemeni sağlayacak. 

Aşk

Hoşlandığın kişiye nasıl hissettiğini ifade etmek için iyi bir gün olacak. Ancak karşı taraftan hemen bir cevap beklememeli ve onu acele ettirmemelisin. Kendini düzgün bir şekilde ifade etmek senin için yeterli olmalı bugün. 

Para

İçinde bulunduğun maddi konularda daha iyi sonuçlar elde etmek için biraz çaba göstermen gerekebilir. Durumundan memnun olmak ve fazlasını aramamak sana bazı kayıplar getirebilir. O yüzden atak olmalısın bugün.

29 Ekim Perşembe 2020-İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

Genel

Birbiri ile tartışan iki taraf arasında hakem olman gerekebilir bugün. İki farklı düşünceyi görmeli ve orta yolu bulabilmelisin. İnsanların bazı konularda senin fikrine danışması sana daha iyi gelebilir. 

Sağlık

Egzersiz konularında yeni şeyler denemek isteyebilirsin. Sana daha iyi gelecek egzersizlere yönelmek ve bu konuda farklılığa gitmek kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak. Zevk alacağın egzersizleri ön planda tutabilirsin bugün. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı fikir ayrılıkları olabilir. Ancak kendi fikrinizi savunmak ve diğer her şeyi görmezden gelmek yerine yapıcı olmalı ve onun fikrini anlamaya çalışmalısın. Bu konularda ne kadar yapıcı olursan aranız o kadar iyi olacak bugün. 

Para

Masraflara girmen gerekebilir bugün. Ancak bu masrafları kontrol altında tutmak önemli olacak. Bir harcama yapılacağı zaman iki kere düşünmeli ve bütün seçenekleri dikkatle araştırmalısın bugün.

29 Ekim Perşembe 2020-Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

Genel

Etrafında olan biten her şeyin sana karşı bir komplo olduğunu düşünmemelisin bugün. Her şeyin merkezine kendini koymamalı ve insanlara daha anlayışlı yaklaşmalısın. Bugün kendi düşüncelerine dikkat etmen gerekecek. 

Sağlık

Stres ve gerginlikleri vücudundan atmak için açık hava yürüyüşlerine çıkabilirsin bugün. Kendini daha iyi hissetmek için güzel bir egzersiz rutini oluşturmalı ve nefes egzersizlerine de özen göstermelisin. 

Aşk

Sevdiğin kişinin kendi hayatında yaşadığı sıkıntılara destek olmak senin için önemli olabilir. Ondan ilgi beklemek ve her şeyi kendine çevirmek yerine ona destek olmak size daha iyi gelebilir. 

Para

Maddi konularda her zamanki yollardan farklı yollara girmen gerekebilir. Sana para getiren konulara bir yenisini eklemek için dikkatini açık tutmalı ve fırsatları iyi değerlendirmelisin bugün. Çevrende birden fazla güzel fırsat olabilir.

29 Ekim Perşembe 2020-Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

Genel

Etrafındaki insanların gerginliklerinin sana sıçramamasına dikkat etmelisin bugün. Herkesle ve her şeyle iyi anlaşma düsturun bugün zedelenebilir. Çevrendeki gerginliklere bulaşmamak sana daha iyi gelecek bugün. 

Sağlık

Bugün kendine vakit ayırmalı ve kafanı toparlamalısın. Geleceğin hakkında daha üretken olabilmek için enerjini artırman gerektiğini görmen gerekebilir. O yüzden bu enerjiyi korumak için kafanı boşaltman gerekecek. 

Aşk

Sevdiğin kişinin kafasındaki karmaşadan nasibini alman olası bugün. Ne kadar yapıcı davranırsan o kadar rahat bir gün geçireceksin. Kendini biraz korumaya almalı ve gereksiz negatiflikten uzak durmalısın bugün. 

Para

Maddi konularda güzel sonuçlar elde etmeye çok yaklaşmış olabilirsin. Kendine güvenerek atacağın adımlar seni paraya daha fazla yaklaştıracak. Bu konularda kendini daha rahat hissetmenin vakti gelmiş olabilir.

29 Ekim Perşembe 2020-Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

Genel

Arkadaş ortamlarındaki gerginliklere dikkat etmen gerekecek. Çevrendeki insanların kendi aralarındaki kavgaları kendini biraz geriye atılmış gibi hissetmene sebep olabilir. Bu hissi aşabilmek için arkadaşların arasında daha yapıcı davranmalısın. 

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve kaslarının esnekliğini artırmak için esneme hareketleri yapmak vücudunda biriken stresi atmanda faydalı olabilir. Bugün daha fazla esneme hareketi ve daha fazla su sana iyi gelecek. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile huzurlu ve sakin bir gün geçirmek isteyebilirsin. Ancak bazı şeyler beklentilerin dışında gelişebilir. Günlük planların kendi kontrolün dışında gelişmesine sakince yaklaşman gerekecek. 

Para

Parasal konularda güzel şeylere odaklanmak sana daha iyi etkiler kazandırabilir. Ancak bugün çevrende sana negatif etkisi olan kişilere haddini bildirmen gerekecek. Maddi konularda elini kuvvetli tutmalısın bugün.

29 Ekim Perşembe 2020-Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

Genel

Kendine güzel hedefler koymak isteyeceksin bugün. Daha iyiye ve daha güzele odaklanmak isteyeceksin. Ancak gerçeklikten çok uzaklaşmamalı ve kendine dikkat etmelisin. Geleceğini planlarken sadece hayal dünyasını düşünmemen gerekecek. 

Sağlık

Kendin için daha sağlıklı tercihler yapmaya bugünden başlaman gerekebilir. Egzersiz ve diyet konularına özen gösterebilir ve geleceğin için daha sağlıklı adımlar atabilirsin. Bugün bu konularda yeniliğe gitmen olası. 

Aşk

Aşk hayatını canlandırmak istiyorsan ve yeni bir insan ile tanışmak istiyorsan bugünden adım atman gerekecek. Kendini yeni bir ilişkiye hazırlamak ve kafanı boşaltmak bu konularda daha iyi etkileri hayatına çekmene vesile olabilir. 

Para

Bugün çok fazla yorulabilirsin parasal konular için. Bu yorgunlukların karşılığını zaman içerisinde alacaksın. Ancak kısa süreli vaatlere karşı dikkatli olmalısın. Bazı şeyleri hemen bugün elde etmen mümkün olmayabilir.

29 Ekim Perşembe 2020-Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

Genel

Hem hayatındaki sıkıntıları çözmek hem de geleceğini düşünerek yeni kararlara varmak seni biraz yorabilir. Ancak bu konularda şimdiden bir fikir sahibi olmak ilerisi için daha rahat adımlar atmana vesile olacak. O yüzden yeni planlar yapmaktan korkmamalısın. 

Sağlık

Zihinsel yorgunluğu üstünden atmak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Yaşadığın olayların sende bıraktığı etkileri atmak için bol bol yürüyüş yapmalı ve bol bol su tüketmelisin bugün. Böylece zihinsel yorgunluğunu atmada bir adım öne geçeceksin. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile gelecek konuşmaları yapmak seni hem heyecanlandıracak hem de biraz gerecek. Geleceğini düşünerek hareket etmek ve sevdiğin kişiyi bu resme dahil etmek beklenmedik güzel gelişmelerin kapısını açabilir. 

Para

Bugün parasal konularında işleri oluruna bırakman en iyi seçenek olabilir. Bazı şeyleri talep etmek veya zorlamak yerine olduğu gibi kabullenmek sana daha farklı kapılar açabilir bugün.

29 Ekim Perşembe 2020-Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

Genel

Kendi hayatına odaklanmak ve keyifli vakitler geçirmek isterken etrafında yaşananlar seni biraz gerebilir. Daha rahat ve mutlu bir gün geçirme isteğin çevrendeki gergin enerjiler tarafından biraz eleştirilebilir. Ancak sen kendi işine bakmalısın bugün. 

Sağlık

Günü kendine ayırmak ve kendi isteklerini yapmak sana daha iyi bir enerji katacak. Kafanı toparlamak ve keyif aldığın aktivitelere özen göstermek enerjini yenilemene vesile olabilir bugün. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi zorlamamalısın bugün. İkinizin de aynı şeyi istemesi biraz zor olabilir. Sıkıntı ve gerginliklerden uzak durmak ve daha yapıcı davranmak size iyi gelebilir. 

Para

Yeni bir bolluk ve yeni bir kaynak ile karşılaşabilirsin. Hem senin hem de sevdiklerinin maddi konularda daha keyifli bir gün geçirmesi olası. Parasal konularda kendini daha rahat hissedeceğin bir gündesin.

29 Ekim Perşembe 2020-Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

Genel

Teknolojik aletler etrafında dikkatli olmalısın bugün. Bazı şeylerde kafan karışabilir. Cihazların kullanımın zorlaşacağı bir gün olabilir senin için. O yüzden aksiliklere hazırlıklı olmalısın. 

Sağlık

Zihinsel yorgunluk ve huzursuzluğu üstünden atmak için daha fazla açık havaya çıkman gerekebilir. Açık hava yürüyüşleri ve bol bol nefes egzersizi yapmak sana kendini daha iyi hissettirecek. 

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişime dikkat etmelisin bugün. Bazı şeyleri yanlış anlayabilir ve acısını birbirinizden çıkarabilirsiniz. Aranızda konuştuğunuz her konudan, söylediğiniz her kelimeden emin olmanız gerekecek bugün. 

Para

Parasal konularda dikkatini toparlaman gerekecek. Çevrende senden para koparmaya çalışanlar olabilir. O yüzden cüzdanına sahip çıkmalı ve her söze inanmamalısın. Algılarını açık tutman sana daha iyi gelebilir bugün.

29 Ekim Perşembe 2020-Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

Genel

Etrafındaki insanlarla iletişimine dikkat etmelisin bugün. Laf dokundurma, üstünlük taslama gibi konulara kendini yakın hissedebilirsin. Ancak alçak gönüllü olmak ve karşındaki insana saygı duymak sana daha fazla şey kazandıracak. 

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve derin nefes alıp vermek sana kendini daha iyi hissettirebilir. Vücudunda biriken negatif enerjiyi atmak için daha fazla çaba sarf etmen gerekecek bugün. Bazı stresli durumların sana kas ağrısı olarak gelmemesi için bol bol su tüketmelisin. 

Aşk

Bazı şeyleri daha farklı yapmak, sevdiğin kişinin dikkatini çekebilir. Kıyafetini değiştirmek, saçını yapmak gibi şeyler karşındaki insanın ilgisini daha fazla çekecek. O yüzden bu tür konulara özen göstermelisin bugün. 

Para

Maddi konularda çevrenden daha bağımsız olabilirsin bugün. Sadece kendin için harcayabileceğin güzel paralar elde edebilirsin. Parasal olarak daha rahat olacağın ve etrafındakileri düşünmeyeceğin bir gün olacak.

29 Ekim Perşembe 2020-Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

Genel

Kendini nasıl gördüğün, kendin hakkında nasıl hissettiğin önemli olabilir bugün. Kafanda geleceğin hakkında ve aynada gördüğün kişi hakkında yeni fikirler oluşabilir. O yüzden bu iç sese izin vermeli ve kafanı toparlamalısın bugün. 

Sağlık

Kendine zaman ayırmak ve bakım konularına odaklanmak sana daha iyi gelecek. Kendinde görmek istediğin değişimler için hazırlık yapabilirsin. Bu hazırlıkları yaparken sağlığını ön planda tutmayı unutmamalısın. 

Aşk

Aşk konularında daha atak olman gerekebilir. Hoşlandığın kişiye açıkça hislerinden bahsetmen sana daha iyi bir etki katacak. Aşkta cesur olmak sana güzel gelişmeler katabilecek bugün. 

Para

Eğer kafanı toparlamak istiyorsan bugün senin için güzel bir gün olacak. Maddi konuları bir düzene koymak ve kendine iyi harcamalar yapmak sana daha güzel bir etki bırakabilir. Kafanı toparlamak ve parasal konuları halletmek önceliğin olmalı bugün.

Denizli Oto Ekspertiz