29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları analizi

29 Eylül 2022 Perşembe Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. 
Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 29 Eylül 2022 Perşembe ) yorumlarına bakalım.
Bugün Tüm Burçların 29 Eylül 2022 Perşembe gününe ait Yorumularını inceleyelim.

Sevgili Koç; beklentilerini fazlaca yüksek tutmak handikabın olabilir. İş birlikleri ve ortaklıklarından gelen fırsatları iyi değerlendirmeye bakmalı, akılcı hareket etmeye çalışmalısın zira fırsatlar elinden kaçabilir. Sağlığına ve uykuna da dikkat etmen gerekebilir. Kilo aldırıcı yiyeceklere olan zaafın, tatlıya karşı duyduğun karşı koyulmaz isteğin beden formunu bozabilir.

Sevgili Boğa; aşkta seni yanılgıya düşüren belki de fedakarlıkta bulunmaya iten durumlarla karşılaşabilirsin. Ayrıca daha fazla kazanç beklentisiyle yanlış yatırımlar yapma ihtimalin var. Geleceğinle ilgili alacağın kararları, kurduğun hayallere değil sağlam verilere dayandırmalısın.

Sevgili İkizler; ilişkilerinde takındığın yüksek beklentili tavrın bugün de devam etmekte. Birden çok fırsatın aynı anda ortaya çıkması seni zorlu bir seçim sürecine sokabilir. Objektif düşünmeye ve mantık çerçevesinde karar almaya çalışşmalısın. İşine veya ailene dair bir konuda fedakârlık yapmanı gerektiren durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Yengeç; hayallerini gerçeğe çevirmek için doğru adımlar atman gerektiğinin bilincindesin. Ancak yine de dünyayı pembe gözlükler ardından görme, yaşadıklarını fazla iyimser değerlendirme ihtimalin var. Dikkat! Yerleşiminle ilgili değişiklik veya tadilat yapmadan önce senden tecrübeli kişilerin de fikrini alman yararına olacaktır!

Sevgili Aslan; alacak borç hesaplarınla ilgili bazı karışıklıklar olabilir. Net olmayan veriler üzerinden gidebilir ve yanılgılı sonuçlara varabilirsin. İş hayatında yüksek beklentiye girmene neden olacak, gerçek olmayan bazı duyumlar alabilirsin. Gelen bilgileri doğrulamadan adım atmamalısın.

Sevgili Başak; karşındakileri gözünde büyütebileceğin gibi onları gereğinden fazla da önemsemeyebilirsin. Ayrıca onların sana davranışlarının altında yatan sebepleri de pek net göremeyebilirsin. Bu yüzden peşin hükümlü olmadan gelişmeleri izlemeyi tercih etmende yarar var.

Sevgili Terazi; kendinden fazla emin halin bugün atacağın adım ve yapacağın değerlendirmelerde yanılgılara sebep olabilir. İş birliği ve ortaklık kurmaya yakınken birdenbire yanlış bir hamlede bulunabilir, koşulların aniden değişmesine neden olabilirsin. Eve, aileye ait konularda sorumluluklarını yerine getirmeyi unutma.

Sevgili Akrep; aşkta hayal kırıklığına uğraman mümkün. Arkadaşların için de bazı fedakarlıklarda bulunabilirsin. Grup çalışmalarında ise üstlendiğin görevleri yerine getirirken bazı belirsizlikler seni yolunda ilerlemenden alıkoyabilir. Beklentilerini yüksek tutmamalı her an her şeyin değişebileceğini hesaba katmalısın.

Sevgili Yay; bağlı olduğun derneklerde ve ekip çalışmalarında becerin olan çalışmalara talip olabilirsin. Ancak yerine getirebileceğinden sorumluluktan fazlasını üstlenmen söz konusu olabileceğinden temkinli davranmalısın. İş hayatında yanılgılı karar alabilir, adımlarını bir hayale kapılarak atabilirsin. Ailenle ilgili bir gelişme ise maddi manevi yıpratabilir.

Sevgili Oğlak; seni beklentiye iten teklif ve önerilerle karşılaşabilirsin. Ancak duygularına kapılmadan konuyu enine boyuna düşünerek ve mercek altına alarak değerlendirmek yararına olabilir. Yakınlarınla ilişkilerinde yanlış anlaşmadan kaynaklı sorunlar yaşanabilir.

Sevgili Kova; yapacağın bir yolculuk veya geleceğinle ilgili bir adımla ilgili seni heveslendiren pek çok nokta olduğundan beklentilerini de yüksek tutabilirsin. Ancak arka planda seni zorlayan durumların yanı sıra planlı olmanı gerektiren koşullar da var. Parasal konularda temkini elden bırakmamalısın.

Sevgili Balık; hayallere kapılmaya ve hayal kırıklığına uğramaya müsaitsin. Bu yüzden karşındakilerin söylemlerini can kulağıyla dinlemeli, anlamaya çalışmalı hatta eleştirileri pozitif açıdan ele almalı, yararına olacakları aklında tutmalısın. Hedeflediklerin için elinde olan paradan fazlasına ihtiyaç duyabilirsin.

Denizli Oto Ekspertiz