29 mayıs Cumartesi 2021 / Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

29 mayıs Cumartesi 2021 / Günlük Burç Yorumları analizi

29 mayıs Cumartesi 2020/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü (29 mayıs Cumartesi 2020) yorumlarına bakalım.

29 mayıs Cumartesi 2020 Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

KOÇ:

Yaşamınız da iş ya da hobinizi işe çevirme odaklı olacak. Almak istediğiniz radikal kararlara cesaret etmek için uygun bir gün ancak iyi bir planlama ile. Duygusal yönleriniz ortaya çıktığı zaman, arkadaşlarınızı şaşırtıyorsunuz. Kendinizi sürekli güçlü gösterme savaşı vermekten vazgeçin. Yakınlarınızın da bulunacağı ortamlara değişik paylaşımlar içinde olacaksınız. Bugün manevi duygularınızın ön planda olacağı mistik çalışmalar içinde olabilirsiniz.. Ruhsal yönünüz güçleniyor.

29 mayıs Cumartesi 2020 Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa:Hayatınızı düzenlemek açısından gerekli bileşenlere sahip olduğunuzun farkına varacaksınız. Özellikle farkındalık odaklı bir gün olacak sizin için. İdeallerinizin sınırı yok. Bugün sosyal ve zihinsel aktivitelerinizi olumlu bir şekilde birleştirme yeteneğiniz var. Yaşantınıza daha fazla aksiyon kazandırmak istiyorsunuz. Gücünüzün sizi doğru yerlere götüreceğinden emin olabilirsiniz. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda fikirlerinizle dikkat çekmeyi başaracaksınız.

29 mayıs Cumartesi 2020 İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler:Kendinizi ifade edeceğim derken uç noktalarda sinirlenebilir, olayları olduğundan daha dramatize edebilir ya da büyütebilirsiniz, dikkatli olmalısınız. Ortak iş yaptığınız kişilerin geleneksel tavırları, tarzınıza uygun gibi görülebilir. Fakat, iş yaşantınızda sinirli ve kendi kurallarınızın uygulanmasından hoşlandığınız bir gün. Eleştirici ve mükemmel davranışlarınızın altında, kendi gücünüzün ispatı yatıyor. Bugün, zihinsel aktivitenizin yüksek oluşu, sizde olumsuzluk yaratabilir.

29 mayıs Cumartesi 2020 Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Kalbinizi ve sezgilerinizi işinize de aktardığınızda işinizde başarılı olacak o moralle partnerinize de faydalı tutum sergileyip mutluluğu yakalayabileceksiniz. Duygu ve akıl karmaşası yaşayabilirsiniz. Bugün, sizden beklentileri olan kişiler olacaktır. Onlara kendinizi ispat etmek için, ikna kabiliyetinizi kullanmalısınız. Değişik fırsatlardan yararlanmanız ve pirim yapmanız için, uygun bir gün. Karşılıklı yaşadığınız duygusal ilişkilerinizde, yoğun bir tempo var. Planlarınızı yaşama geçirmelisiniz.

29 mayıs Cumartesi 2020 Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan:Güzelliğinizle ön plana çıkarak karşı cinsin ilgisini çekebilirsiniz. Bekar Aslan’lar karşı cinsin markajına girerek şaşırabilir ve özgüveniniz oldukça artabilir. Sıkıntılarınızı paylaşmaktan hoşlanmıyor ve bazı konularda kısır bir döngü yaşıyorsunuz. Aynı şeyi tekrar yaşamak istemediğiniz için, olaylar hakkında yorum yapmaktan çekiniyorsunuz. Bugün, düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan vazgeçmelisiniz. Arkadaşlarınızdan beklediğiniz ilgiyi, göreceksiniz.

29 mayıs Cumartesi 2020 Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak:Bugünlerde çevrenizdeki kişilere dikkat etmeniz gerekmekte. Sözlerinizi başka yerlere çekerek sizin sayenizde prim yapmak isteyen insanlarla karşılaşabilirsiniz. Duygusal yaşantınızla ilgili pozitif canlanmalar söz konusu. Partnerinizin de, sizinle aynı düşünceler içinde olacağı bir gün. Renkli ve sosyal bir yaşamın içinde olmanız, zincirleme aktiviteleri de beraberinde getirecek. Kendinize ve yaratıcılığınıza güveniyorsunuz. Gizli kıskançlık duygusundan uzak kalmayı başarmalısınız.

29 mayıs Cumartesi 2020 Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: Arkadaşlarınıza da destek olmanızla beraber gün sonunda yorgun fakat mutlu olabilirsiniz. Kişisel becerilerinizi çevrenizle paylaşmaktan hoşlanıyorsunuz. Fikir üretebileceğiniz ve çeşitli faaliyetler de boy göstereceğiniz, bir gün içindesiniz. Bilgilerinizi belli bir potada toplayarak, depolamayı seviyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla paylaşım içinde olacaksınız. Onlar, bazı beklentileri için, yardımınızı isteyecekler.

29 mayıs Cumartesi 2020 Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep:Şansınızı dikkatli seçimlerle daha da iyi hale getirebilirsiniz. Bugünlerde işlerle alakalı yeni ve önemli açılımlar olabilir. Dikkatlice seçim yapmakta fayda var. Bugün çevrenizle iletişim konusunda yoğunluk yaşayacaksınız. Uzun süredir görmediğiniz ve uzak kaldığınız arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya telefonla görüşebilirsiniz. Onlar, değişik organizasyonlarında sizin de bulunmanızı isteyebilirler. Dostlarınızın değişik teklifler karşısında kendinizi iyi hissedeceksiniz.

29 mayıs Cumartesi 2020 Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay:Sıcakların gelmesi ile beraber hayattan keyif alma isteğiniz ön plana çıkacak. Sosyal ve daha pozitif olacaksınız, bu da pozitif enerjinizi arttıracak. Duygularınızda derinlik arayışı içindesiniz. Sorguladığınız konuların cevapları sizi tatmin etmeyebilir. Ailenizin ve sevdiklerinizin sizinle birlikte olmasını arzuladığınız bir gün. Ortak çalışma içinde bulunduğunuz kişilerin, yaratma gücünden olumlu etkilenebilirsiniz. Fakat güven duygunuzun eksik olmasından kaynaklanan problemler söz konusu.

29 mayıs Cumartesi 2020 Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Eğlenmek için kendinize zaman da ayıracağınız bir sürece giriyorsunuz. Aşk hayatınızla alakalı olarak partnerinizin isteğini karşılamanız onu mutlu edecek. İşinizde yüksek bir performans yakalamak için, engeller karşısında olumsuz bir tutum izleyebilirsiniz. Gücünüzü karşı taraf hissettirme konusunda baskılı davranacaksınız. Bugün sevdiğiniz kişiyle kalabalık bir ortamda bulunabilirsiniz. Onu isteklerini yerine getirdiğiniz zaman, sizde mutlu oluyorsunuz.

29 mayıs Cumartesi 2020 Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova:Alacağınız kararlar bitirme ya da başlamaya yönelik olabilir. Gerçekten gönlünüzden geçeni önemseyerek hareket ettiğiniz taktirde problemsiz hallolacak. Sakin görünen gizli bir inatçılığınız var. Bugün, duygusal konularda beklediğiniz somut isteklerinizi , karşı tarafa hissettirmek zorunda kalacaksınız. Uzun vadeli çözüm bekleyen çalışmalarda sabırlı davranışlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Yatırımcı yönlerinizi arka plandaki işlerinizle, başarılı bir şekilde koordine edeceksiniz.

29 mayıs Cumartesi 2020 Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: İş ilişkilerinizde size karşı tutumunu değiştiren kişiler gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca alacak-verecek meselelerinizi düzenlemek için net tavırlar sergilemelisiniz. Sevdiğiniz kişi ile beraberken, harcamalarınızı pek denetlemek istemediğiniz için, daha sonra, bütçenizle ilgili sıkıntılar yaşıyorsunuz. Bugün, olumlu duygular içindesiniz. Sizi mutlu edecek haberlerin yolda olduğunu müjdeleyebiliriz. Aşk yaşantınız canlanıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda olumlu motivasyonlar kuruluyor.