29 Ocak Cuma 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Burçlar

29 Ocak Cuma 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

29 Ocak Cuma 2021/ Günlük Burç Yorumları analizi

Burçların oluşturduğu kuşak olarak adlandırılan Zodyak’ın ele aldığı bu 12 burcun teker teker özelliklerine değinerek devam edecek olursak; sıralamayı burçların tarihleri göz önünde tutarak yapmalıyız. Şimdi sırasıyla tüm burçların bugünkü ( 29 Ocak Cuma 2021 ) yorumlarına bakalım.

Burçların analizi 29 Ocak Cuma 2021

29 Ocak Cuma 2021 – Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Günlük Burç Yorumları analizi

KOÇ ve Yükselen Koç: 
Sevgili Koç;

gün boyunca başladığın girişimler ve aldığın kararlarla ilgili ilerleme sağlayabilirsin. Zaman zaman parasal işler ve duygusal konular seni yıpratsa da belli bir çizgiyi yakalayabilirsin. Akşama doğru kendini daha özgür ve iyimser hissedeceğin gelişmeler yaşanabilir.

29 Ocak Cuma 2021 – Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Boğa ve Yükselen Boğa: 
Sevgili Boğa;

bugün zamanını boşa geçirmiş gibi hissedebilir, ilişkilerle fazlasıyla meşgul olabilir ya da hep birilerine açıklama yapabilirsin. Yarım kalan işlerini tamamlamak ya da eksiklerini gidermekle uğraşıp yeni bir girişimde bulunmamanda fayda var. Günün ilerleyen saatlerinde parasal konular ön plana çıkabilir.

29 Ocak Cuma 2021 – İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

İkizler ve Yükselen İkizler: 
Sevgili İkizler;

günün ilk bölümünde yapılacak işler, sorumluluklar, finansal konular seni meşgul edebilir. Aldığın kararların uygulanması için çaba harcayabilir; birikmiş işlerini tamamlamaya çalışabilirsin. Akşamüstünden itibaren ise ikili ilişkiler ve iş birlikleri daha fazla gündemine gelecektir.

29 Ocak Cuma 2021 – Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 
Sevgili Yengeç;

duygusal anlamda oldukça yoğun geçen birkaç günün ardından bugün de hislerin ve sezgilerin doğrultusunda ilerleyebilirsin. Çocukların, sevdiğin kişi ve hobilerinle ilgilenebilir; kendine zaman ayırabilirsin. Günün ikinci yarısından sonra ise sorumluluk ve görevlerin artabilir.

29 Ocak Cuma 2021 – Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan ve Yükselen Aslan: 

Sevgili Aslan;

ruhunun derinliklerine döndüğün şu günlerde iç hesaplaşmalarını tamamlamış olabilirsin. Ayrıca eve, aileye ve gayrimenkullere dair aldığın kararların uygulamasına da geçebilirsin. Akşamüstünden sonra daha keyifli ve iyimser hisler içinde olabilir; eski coşkunu kazanabilirsin.

29 Ocak Cuma 2021 – Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak ve Yükselen Başak: 

Sevgili Başak;

aldığın kararlar ve belirlediğin yön doğrultusunda hareket edebilirsin. Yakın çevrene ya da kardeşlerine zaman ayırabilir, sosyal medya da ya da internette araştırma turları atarak eksiklerini gidermeye çalışabilirsin.  Günün ikinci yarısından sonra ailenle ilgilenebilir; belki evinde misafir ağırlayabilirsin.

29 Ocak Cuma 2021 – Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Terazi ve Yükselen Terazi: 

Sevgili Terazi;

biraz da kendi keyfin için para harcayabilir, parasal alanda yapmış olduğun girişimlerle ilgili eksiklerini giderebilirsin. Akşamüstünden itibaren kardeşlerin, yakın çevren ve dostlarınla iletişimin artabilir hatta biraz dışarı çıkıp sosyalleşmek isteyebilir, paylaşımlarda bulunabilirsin.

29 Ocak Cuma 2021 – Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep ve Yükselen Akrep: 

Sevgili Akrep;

 kontrolü elde tutmak için çaba sarf ettiğin birkaç günün ardından bugün tüm zamanını kendine, kişisel bakımına ayırabilirsin. Girişimlerini ve aldığın kararları değerlendirebilir,  eksik kalan işlerini tamamlamaya yönelebilirsin. Günün son bölümünde ise bütçeni gözden geçirebilirsin.

29 Ocak Cuma 2021 – Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay ve Yükselen Yay: 

Sevgili Yay;

arka planda hazırlığını yapmakta olduğun konularla ilgili eksik kalan işlerin son rötuşlarını yapabilirsin. Ancak duygusal olarak seni huzursuz eden durumlara henüz bir çözüm üretmiş olamayabilirsin. Akşamüstünden itibaren burcunda ilerlemeye başlayan Ay kontrolü ele alarak ilerlemeni sağlayacaktır.

29 Ocak Cuma 2021 – Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: 

Sevgili Oğlak;

 grup içindeki faaliyetlerinde, ekip çalışmalarında eksik kalan noktaları tamamlayabilir; eldeki işlerini bitirebilirsin. Ayrıca arkadaşlarınla aranda geçen yoğun duygusal süreçten sonra öğrendiklerini içselleştirebilirsin. Günün ikinci yarısında ise iç dünyana çekilebilirsin.

29 Ocak Cuma 2021 – Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova ve Yükselen Kova: 

Sevgili Kova;

iş ve sosyal yaşamında son günlerde oldukça gözler önündeydin. Bugünü daha sakin geçirebilir, aldığın karar ve başlattığın girişimlerin eksik kalan kısmına yoğunlaşabilirsin. Akşamüstü saatlerinden sonra gruplar, arkadaşlıklar ve ideallerin daha fazla önem kazanabilir.

29 Ocak Cuma 2021 – Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık ve Yükselen Balık: 

Sevgili Balık;

yurt dışı, eğitim, medya ve yolculuklarla ilgili eksik evrak, yarım kalan başvuru gibi konuların tamamlanması için uğraşabilirsin. Olaylara edindiğin yeni bilgiler ışığında bakarak hareket edebilirsin. Akşam saatlerini ailenle ya da sosyal gruplar içinde geçirmek isteyebilirsin.

Denizli Oto Ekspertiz